E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 25-27 Mayıs 2012 Düzce Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 25-27 Mayıs 2012 Düzce

Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası
25-27 Mayıs 2012 Düzce


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Fatih Selman
  - Emre Öztürk
  - Lütfullah Teber
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - Fatih Aydınlı
  - Can Kahraman
  - Yusuf Can Kere
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - İbrahim Enes Sefa
  - Hakan Sofuoğlu
  - Mehmet Usda
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Karahan Gençlik Spor Kulübü
  - Mustafa Garip
  - Burak Karadayı
  - Kadir Karadayı
İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Deniz Atak
  - İpek Şahin
  - Dilan Yıldız Keleş
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Şule Turhan
  - Emine Korkutmuş
  - Sümeyye Yılmaz
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Adana Yüreğir Spor Kulübü
  - Gizem Kış
  - Pınar Yalçıntekin
  - Begüm Şahin
Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Metin Sofuoğlu
  - Ali Sofuoğlu
  - Selim Sofuoğlu
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Yusuf Can
  - Abdullatif Altuntaş
  - Doğanay Kaan Kaya
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Sabri Kıroğlu
  - Kadir Taç
  - Osman Duran
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Selim Yavuz Özgey
  - Kemal Alpaslan
  - Oğuzhan Erdemir
İstanbul Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Trabzon Belediye Spor Kulübü
  - Büşranur Kılıç
  - Vildan Küçük
  - Sümeyra Çelik
Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
2. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Öznur Gümüşsoy
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - Feyza Can
  - Kübra Kahvecioğlu
  - Kübra Dişçi
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Mehmet Usda
  - Şükrü Onur Demir
  - Uğur Aktaş
  - Burak Uygur
  - Kadir Yılmaz
  - Ali Haydar Durademir
  - Alparslan Yamanoğlu
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Emre Cevahir
  - Mustafa Paşa Budak
  - Murat Kaya
  - Tolga Macar
  - Melih Beniz
  - Muhammed Ali Yıldız
  - Ömer Bayırlı
Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
  - Mustafa Sadık Akbulut
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Muhammed Fatih Uzan
  - İsmail Köroğlu
  - Ogün Tandoğan
  - Ömer Faruk Hayta
  - Anıl Korkmaz
  - Furkan Kaya
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. KASKİ
  - Haldun Alagaş
  - Okay Arpa
  - İsmail Hakkı Şen
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Mustafa Utku Şahin
  - Osman Özmen
  - Gökhan Gündüz
Kayseri KASKİ
2. Susurluk Spor Kulübü
  - Yekta Akkor
  - Samet Develi
  - Ümit Erkan Tunç
  - Ahmet Göksel Karacan
  - Hasan Aygün
  - Cemil Günel
Balıkesir Susurluk Spor Kulübü
3. EGO Spor Kulübü
  - Serkan Yağcı
  - Ömer Kemaloğlu
  - Eyüp Güler
  - Erman Eltemur
  - Rıdvan Kaptan
  - Davut Kaplan
  - Okan Aksu
Ankara EGO Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - Aykut Usda
  - Emre İpek
  - Hakan Yerebakan
  - Aytekin Usda
  - İsmail Can Keskin
  - Tufan Arslan
  - Mustafa İlhan Karakaya
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli BB Kağıt Spor Kulübü
  - Tuba Yenen
  - Bahar Erşeker
  - Asunur Yıldırımer
  - Sena Bayram
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. KASKİ
  - Gülderen Çelik Albayrak
  - Hüsniye Güler
  - Çağla Özbay
  - Merve Nuhoğlu
Kayseri KASKİ
3. EGO Spor Kulübü
  - Serap Özçelik
  - Merve Baltay
  - Gülşah Perol
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara EGO Spor Kulübü
3. Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Hafsa Şeyda Burucu
  - Emine Bahar Erkan
  - Betül Kunduracı
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 3 5
2 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 1 1 1 3
3 KASKİ 1 1 0 2
4 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
5 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Trabzon Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 EGO Spor Kulübü 0 0 2 2
8 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
8 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 4 4 7 15
2 Ankara 1 1 3 5
3 Kayseri 1 1 0 2
4 Kocaeli 1 0 0 1
4 Trabzon 1 0 0 1
5 Bursa 0 1 1 2
6 Balıkesir 0 1 0 1
7 Sakarya 0 0 2 2
8 Erzurum 0 0 1 1
8 Gaziantep 0 0 1 1
8 Adana 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası | Bursa
2014 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Bartın
2013 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) | Edirne
2011 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Rize
2010 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Kahramanmaraş
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu (TKF)
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...