E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 12-14 Eylül 2013 Kocaeli Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 12-14 Eylül 2013 Kocaeli

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
12-14 Eylül 2013 Kocaeli


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Cengizhan Koca Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
3. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Ali Haydar Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Rumeysa Subaşı Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Aleyna Orhan Denizli Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Tuğçe Gökmen Ankara EGO Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Mahmut Doğan Yıldız İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Rabia Küsmüş Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Hazel Kıratlı Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Furkan Erdoğan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. İbrahim Enes Sefa İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bigem Giroğlu İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Kübra Dişçi İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Emine Korkutmuş İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Vakkas Şahin İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Emir Oğuz Antalya Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü
3. Serhat Karadağ Tekirdağ Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ramazan Ateş Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Cengizhan Demirler Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Metehan Yılmazer İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Hayta Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Alaaddin Altay Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Anıl Korkmaz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aykut Taylan Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Fatih Şen Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Erva Topçu Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Paşa Budak Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Bedir Demirok Sivas Yiğido Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Recep Bilal Sarıoğlu Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Tunahan Kuzucu Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Miray Turgut Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Edanur Çavdar Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
3. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Rukiye Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Zeynep Tolay İstanbul Çetinel Spor Kulübü
3. Mihrican Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
2. Fazilet Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Gizem Özdemir Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Kübra Yıldız Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Şükrü Onur Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Yasin Usta İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Abdurrahim Gürbüz Bayburt Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolga Macar Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
2. Ercan Kaçar Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Muhammet Emin Onay Bursa İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Oğuzhan Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Görkem Kaçar Aydın Söke Şimşek Spor Kulübü
2. Muhammed Emin Gönül Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Murat Öz Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ertuğrul Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Mustafa Eryılmaz Ankara Pamukkale Karate Spor Kulübü
3. Emre Çelebi İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Burak Turan İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Onurcan Üstün İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Adem Gökkaya İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Emre Ayne İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Ceren Doğan İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Sultan Uygun Manisa Alaşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buse Öztürk İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Çağla Çınar Sivas Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü
3. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Banu Başak Karakaya Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Kapak İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Peren İpek Özçoban Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinemgül Şahin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ecem Oktay Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Muhammet Ali Yılmaz İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Ankara EGO Spor Kulübü
2. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Halit Doğrusöz Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
2. Mehmet Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Yalçınkaya Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
3. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevil Baş İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Elif Sena Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Zehra Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
2. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Nurbanu Çelik Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Hilal Gök İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 4 1 9
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 3 0 4 7
3 Pamukova Karate Spor Kulübü 2 2 0 4
4 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 1 4
5 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 2 0 2 4
6 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 1 3
7 Hendek Karate Spor Kulübü 1 2 3 6
8 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 1 1 1 3
8 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 1 1 3
9 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 3 4
11 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 2 3
11 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 2 3
12 EGO Spor Kulübü 1 0 1 2
12 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
12 Kartepe Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
12 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
12 Yaman Spor Kulübü 1 0 1 2
13 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 1 0 0 1
13 Söke Şimşek Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 3 1 4
15 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 2 1 3
16 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
17 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 1 1 2
18 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Çevik Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Beyköy Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Kizami Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Pamukkale Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 1 0 1
18 Yiğido Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 1 0 1
18 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
19 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
19 Akademi Spor Kulübü 0 0 2 2
19 Güler Spor Kulübü Derneği 0 0 2 2
20 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Alaşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Çetinel Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
20 İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 0 0 1 1
20 Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 8 9 17 34
2 Kocaeli 5 0 9 14
3 Sakarya 4 6 5 15
4 Ankara 4 4 5 13
5 Bursa 3 0 2 5
6 Konya 1 2 0 3
7 Gaziantep 1 1 2 4
8 İzmir 1 0 4 5
9 Samsun 1 0 1 2
10 Aydın 1 0 0 1
11 Sivas 0 2 0 2
11 Düzce 0 2 0 2
12 Balıkesir 0 1 1 2
12 Trabzon 0 1 1 2
13 Kırklareli 0 1 0 1
14 Tekirdağ 0 0 2 2
14 Antalya 0 0 2 2
15 Artvin 0 0 1 1
15 Adana 0 0 1 1
15 Afyon 0 0 1 1
15 Bayburt 0 0 1 1
15 Denizli 0 0 1 1
15 Eskişehir 0 0 1 1
15 Manisa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu

Müsabaka Hakkında
Müsabaka Fotoğrafları için tıklayınız...
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...