E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 14-17 Haziran 2007 Sivas Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 14-17 Haziran 2007 Sivas

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası
14-17 Haziran 2007 Sivas


 
16 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Gündüz İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Kemal Alpaslan İstanbul Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
3. Öcal Ateş Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Sezer Soyal Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
16 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aytuğçe Güler Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Vildan Küçük Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
15 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Selim Ak İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Barış Berkay Bayazıt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Birsu Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Sümeyya Çelik Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Kübra Kahvecioğlu İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Soner İlgün Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Aytekin Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Betül Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Birgül Bulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Halil Şarkaya Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Serdar Güçlü İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Akmehmet İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Çağla Barış İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Ayşe İlhan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Fatih Aydınlı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ali Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Furkan Tuncel Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Çığırdık Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hilal Tiryaki Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feride Kadıoğlu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Okur İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
2. Ensar Nas Erzincan Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Selçuk Sefil İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melis Kaban İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sena Çoko İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. İpek Şahin Ankara AKİK
3. Ş. Hanım Özdilman Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
2. Selim Saral Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Mustafa İlhan Karakaya Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilal Yavuz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Davut Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Saffet Öğe Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Kara Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Harun Parlak Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Şaha Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ercan Sarıaydın Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Hamit Tezol İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Beytullah Altınkaya İstanbul İBB Spor Kulübü
 
16 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahar Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Saliha Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Başak Yüce İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
 
16 Yaş Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şeyma Bıyıklı Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Gülen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aytuğçe Güler Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
16 Yaş Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Neşe Velioğlu İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hatice Demiş Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zehra Balta Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Altan Şahin Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Akif Göksakal Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
 
15 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ünal Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alican Canbaz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Recep Ersel Koçer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Ünalmış Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Akarsu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Mehmet Gümüş Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oğuzhan Cengiz Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tayfun Karlıoğlu Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erhan Azak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Melih Gökay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Faruk Kansız Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
3. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
15 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Kahvecioğlu İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Tansu Keklik Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
3. Halise Akkoç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Örkmez Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Kübra Sınmaz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Gülşah Açıkel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Arife Karaman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Müge Karamehmetoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Birsu Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Gökhan Saygı Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Özer Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Burhan Kuşsan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mustafa Körlü Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kaan Dönmez Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ozan Çakıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Enes Biçer Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Aldulgani Baraç Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Enver Baydaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Kemal Şensoy Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Selim Onat İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Uçar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Esra Mutlu Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahar Demir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Şengül Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Halime Bayata Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Meltem Altunkulaç Düzce İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Eda Özel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Neslihan Mutlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Kaplan Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nur Çakmakçı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 64 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 2 2 8
2 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 0 3
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 5 7
4 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 2 0 1 3
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 2 3 6
7 Karahan Gençlik Spor Kulübü 1 1 2 4
7 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 1 2 4
8 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 1 0 2 3
8 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 2 3
9 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Çelebi Spor Kulübü 0 2 0 2
11 Akademi Spor Kulübü 0 2 0 2
12 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
13 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 3 3
15 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1
15 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 14 13 25 52
2 Kocaeli 6 2 2 10
3 Ankara 3 0 9 12
4 İzmir 2 2 3 7
5 Sakarya 2 1 2 5
6 Afyon 2 0 1 3
6 Balıkesir 2 0 1 3
7 Bursa 1 4 2 7
8 Denizli 1 2 2 5
9 Erzincan 0 3 1 4
10 Erzurum 0 2 0 2
11 Konya 0 1 4 5
12 Kayseri 0 1 3 4
13 Antalya 0 1 2 3
14 Hatay 0 1 1 2
15 Trabzon 0 0 5 5
16 Düzce 0 0 3 3


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...