E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Veteranlar Türkiye Şampiyonası 26 Ocak 2013 Sakarya Veteranlar Türkiye Şampiyonası 26 Ocak 2013 Sakarya

Veteranlar Türkiye Şampiyonası
26 Ocak 2013 Sakarya


 
35-39 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kıroğlu Tekirdağ Kapaklı Sitespor Kulübü
2. Erdem Özcan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Olcay Küçükateş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gazi Mustafa Yazıcıoğlu Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
40-45 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayhan Karahan İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Abdurrahman Sanin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şeyhmus Baybara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sami Yeşilbaş İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
+45 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şemsi Şamiloğlu Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İbrahim Kuşaksız İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Duray Yılmaz İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Koçak Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
35-45 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tülay Kayacık Antalya Antalya Polis Spor Gücü Kulübü
2. Müyesser Bostan Filiz İstanbul Çeliktürk Spor Kulübü
3. Nahide Sapmaz Hatay Serinyol Spor Kulübü
3. İlknur Seyhan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
35-39 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Olcay Küçükateş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Rıza Peçe Rize (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Bayramoğlu İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
3. Rıdvan Bozkurt Adana Adana Olimpik Spor Kulübü
 
40-45 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Yazıcı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Adem Çelebi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şener Boy İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. İsmail Hakkı Bulut Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
+45 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahri Erşahin İstanbul Efsane Spor Kulübü
2. Çetin Doğan Polat Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ünal Polat Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mehmet Sapmaz Hatay Serinyol Spor Kulübü
 
35-45 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif İnce Adana Lider Özlü Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Müyesser Bostan Filiz İstanbul Çeliktürk Spor Kulübü
3. Tülay Kayacık Antalya Antalya Polis Spor Gücü Kulübü
3. Yurdagül Özkurt Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 14 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Antalya Polis Spor Gücü Kulübü 1 0 1 2
2 Karahan Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Yazıcı Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Efsane Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Lider Özlü Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Kapaklı Site Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Çeliktürk Spor Kulübü 0 2 0 2
4 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
5 Serinyol Spor Kulübü 0 0 2 2
6 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Adana Olimpik Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 3 6 4 13
2 Antalya 1 0 2 3
2 Kocaeli 1 0 2 3
3 Adana 1 0 1 2
4 Kırklareli 1 0 0 1
4 Tekirdağ 1 0 0 1
5 Bursa 0 1 1 2
6 Rize 0 1 0 1
7 Hatay 0 0 2 2
8 İzmir 0 0 1 1
8 Gaziantep 0 0 1 1
8 Ankara 0 0 1 1
8 Muğla 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2014 - Veterenlar Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Düzce
2012 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Uşak

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...