E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 17-20 Aralık 2015, Serinevler Spor Salonu Büyükler Türkiye Şampiyonası 17-20 Aralık 2015, Serinevler Spor Salonu
Müsabaka Dosyaları
Sonuçlar (Resmi)

Büyükler Türkiye Şampiyonası
17-20 Aralık 2015, Serinevler Spor Salonu


 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Rabia Küsmüş Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Rumeysa Yazgaç İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mehmet Yakan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 50kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
2. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Elif Sena Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Sevil Baş İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Arzu Zeybekler İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Rumeysa Pekşen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. --- (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. --- (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Şeyda Turan Ankara EGO Spor Kulübü
2. Merve Baltay Ankara EGO Spor Kulübü
3. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite +68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Genç Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Kamile Eryılmaz Ankara Elit Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mücessem Buse Avcu İstanbul Şişli Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Eyüp Güler Ankara EGO Spor Kulübü
3. Şükrü Onur Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 67kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ömer Kemaloğlu Ankara EGO Spor Kulübü
3. Enes Çınar Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Özgür Karaali Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 75kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Ankara EGO Spor Kulübü
2. Ümit Atış Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Müslüm Baştürk İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samet Develi Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Ziya Yaşar Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Davut Kaplan Ankara EGO Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite +84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Yunus Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rıdvan Kaptan Ankara EGO Spor Kulübü
3. Metehan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 7 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 0 2 6
2 EGO Spor Kulübü 2 2 3 7
3 Hendek Karate Spor Kulübü 1 1 1 3
4 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Çevik Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 0 0 1
5 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
7 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
8 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Uygur Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Şişli Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Akademi Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Elit Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 0 0 1 1
8 Ankara Botaş Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 4 0 9 13
2 Ankara 3 3 6 12
3 Kocaeli 1 4 2 7
4 Sakarya 1 3 2 6
5 Konya 1 1 0 2
6 İzmir 1 0 1 2
7 Balıkesir 1 0 0 1
8 Gaziantep 0 0 1 1
8 Hatay 0 0 1 1
8 Trabzon 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2016 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | ...