E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası 21-31 Ocak 2016 Bursa/Gemlik Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası 21-31 Ocak 2016 Bursa/Gemlik

Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası
21-31 Ocak 2016 Bursa/Gemlik


 
2002 Doğ. +70 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğurtan Demir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Savaşkan Gemici Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Oğuz Can Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Buğrahan Balıdere Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 52 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Akyüz Bursa Genç Karate Spor Kulübü
2. Serdar Kapucuoğlu İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Abdullah Yurtsever Ankara Gölge Spor Kulübü
3. Ayberk Körükçü İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 57 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammed Talha Yavuz Ankara Özel Olimpiyat Spor Kulübü
2. Hakan Şimşek Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Bahadır Yıldız Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Mümincan Baylan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 63 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Ali Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Muhammed Bilal Sapanca Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Emirhan Özbey Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Alperen Demir Balıkesir Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 70 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Abdullah Önder Aksu İstanbul Cesur Spor Kulübü
3. Ufuk Berke Çilengir İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
3. Batuhan Güney İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
2002 Doğ. Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Özdemir Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Hüseyin Can Demirci Ankara EGO Spor Kulübü
3. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
2003 Doğ. +55 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Tunca Can Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Mücahit İpek İstanbul Bahçelievler Belediye Spor Kulübü
3. Taha Can Kurtuluş Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Berkay Çelik Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
 
2003 Doğ. 55 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berkay Sipahi Afyon Dinamik Spor Kulübü
2. Emirhan Yılmaz İstanbul Küçükköy Karate Spor Kulübü
3. Ahmet Hakan Gül İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
3. Bünyamin Yusuf Yıldırım İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
2003 Doğ. 40 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berke Başaran Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
2. Yusuf Can Özdemir Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ali İrfan Kamışoğlu Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Burak Can Öztürk Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
 
2003 Doğ. 45 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Kaşık Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
2. Emircan Akdana İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Umut Demirci Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Mehmet Nalbant İstanbul Bahçelievler Belediye Spor Kulübü
 
2003 Doğ. 50 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emir Buğra Gencan Bursa Genç Karate Spor Kulübü
2. Garip Deniz İşçioğlu Hatay Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Yiğit Can İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Muhammet Enes Günaydın İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2003 Doğ. Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Önder Bütüner İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Mertcan Kurdoğlu Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Emin Aksoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Emre Ferhat Çam Ankara Ankara Sportmen Spor Kulübü
 
2003-2002 Doğ. Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çelik Spor Kulübü Ankara Çelik Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Reykan Spor Kulübü Ankara Reykan Spor Kulübü
 
2004 Doğ. +50 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Enes Dağ İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Mustafa Aydemir Muğla Doğan Budokan Spor Kulübü
3. Akif Arda Özdemir Düzce 1453 ATILGAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3. Yusuf Avcı Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 35 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammed Taha Yıldırım Muş Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
2. Onur Çot İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Abdul Samet Köse Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Talha Birişik İstanbul Bahçelievler Belediye Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 40 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ekrem Ömer Gül İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
2. Kadir Kaan Bekler Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Tolga Kurtuluş Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Yürür İstanbul Yürür Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 45 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Coşkun Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
2. Osman Uyanık Isparta (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Eren Gündoğ Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Emir İslam Öngiz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 50 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Çiçek Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Muhammed Ali Tanrıverdi İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Furkan Akay Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Demir Kandemir İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
2004 Doğ. Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
2. Doruk Can Gören İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Yusuf Kılıç Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Murat Ali Düzgün Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
2005 Doğ. +45 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdullah Talha Baş Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Oğuzhan Ekinci Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
3. Ersel Kocadoğan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Kutay Gökalp Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğ. 30 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Batuhan Turgut İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Hasan Efe Şimşek İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. İbrahim Güllü Van Kihonvan Gsk
3. Kadir Yıldırım Isparta Erbil Spor Kulübü
 
2005 Doğ. 35 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Fatih Kurt İstanbul Er-sa Spor Kulübü
2. Emre Efe Erçavuş İstanbul Avcılar Sefa Do-sem Spor Kulübü
3. Emirhan Yakup Tayar Bursa Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü
3. Efe Togay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 Doğ. 40 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kenan Özen Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
2. Ulukan Sarıçiçek Yalova Mehmet Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü
3. Merabi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
3. Efe Düğeroğlu Ankara Reykan Spor Kulübü
 
2005 Doğ. 45 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sait Can Aksu Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
2. Yakup Karduz İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Erdem Erkoç İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
3. Kaan Yıldırım Antalya Antalya Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğ. Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaynar Ankara Çelik Spor Kulübü
2. Arif Muhsin Duman Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Enes Durmuş Çelen İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Efe Düğeroğlu Ankara Reykan Spor Kulübü
 
2005-2004 Doğ. Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çelebi Spor Kulübü Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Reykan Spor Kulübü Ankara Reykan Spor Kulübü
3. Kaptan Karate Spor Kulübü İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2006 Doğ. +50 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayberk Ay İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ahmet Berke Ertan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Furkan Heray Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Özgür Pusat İzmir Demirelli Spor İhtisas Kulübü
 
2006 Doğ. 30 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Sertel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Burak Yıldız İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Burak Acar İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Kerem Talha Yıldız İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 35 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berkalp Kahya Bursa Dojo Karate-do Spor Kulübü
2. Sefa Onur Er Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Yunus Emre Kılınç Aydın Erdem Spor Klubü
3. Enes Nuri Sucuoğlu Ankara Başkent Şendosan Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 40 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Süleyman Aydemir Uşak Uşak Karate Spor Kulübü
2. Eray Kulavuz Yalova Kılavuz Spor Kulübü Derneği
3. Taylan Cemal Sakin Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ege Yorgun Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 45 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emir Altay Ankara Reykan Spor Kulübü
2. Atakan Bora Taşkın İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
3. Ömer Utku İpek Adana Esnek Hayat Spor Kulübü
3. Yusuf Balina Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 50 Kg Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Efekan Küçükaslan Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İbrahim Tunç Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hasan Can Paçal İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Talha Berkant Karaca Sakarya Geyve Akademi Gençlik Spor Kulübü
 
2006 Doğ. Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Özdemir Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Muhammed Efe Yurtseven Ankara Ay Yıldız Karate Spor Kulübü
3. Muhammed Arif Kaya İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Muammer Çağlar Ankara Ay Yıldız Karate Spor Kulübü
 
2002 Doğ. +54 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zehra Şenel İstanbul Çetinel Spor Kulübü
2. Sidra Buket Destegül Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Merve Teke Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İrem Buse Erzar Amasya Reykan Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 47 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esin Şahin Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
2. Ulviye Karaboğa Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Sudenur Erdoğan İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Şerife Yasemin Malğaç Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
 
2002 Doğ. 54 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Setenay Sefil İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
2. Gülbahar Gözütok Kayseri Balkaya Spor Kulübü
3. Aslı Nur Mutluay Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Elif Diri Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2002 Doğ. Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Gül Duman İzmir İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
2. Rumeysa Zurnacı İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Nazlıcan Tüfekçi Ankara Özel Olimpiyat Spor Kulübü
3. Ayça Altınbaş İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
2003 Doğ. +47 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Öztürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Fatma Uyğur İstanbul Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
3. Ecrin Hiçyılmaz Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Büşra Temiz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2003 Doğ. 42 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Süheyla Nur Erbay İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
2. Alara Yıldız İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. İrem Kılıç Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Damla Karabocek Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2003 Doğ. 47 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Satık Bursa Orhangazi Belediye Spor Kulübü
2. Feyzanur Baş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Meryem Sıla Öztürk Hatay Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gamze Singer Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
 
2003 Doğ. Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
2. Pelin Erenay İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
3. Cennet Duman Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Sümeye Rabia Özler Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2003-2002 Doğ. Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Başkent Çınar Spor Kulübü Ankara Başkent Çınar Spor Kulübü
3. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İmhat Spor Kulübü İzmir İmhat Spor Kulübü
 
2004 Doğ. +42 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sudenur Aksoy İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Sueda Özdemir Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Berfin Esra Karakurt Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Beyza Duman Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 37 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
2. Tuğçe Zengin Isparta Erbil Spor Kulübü
3. Karya Eylül Avşar Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Beyaz Daşdemir İskenderu İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2004 Doğ. 42 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sudenaz Şenol İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Sıla Paşalı İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Aysima Hatice Kurt Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nursena Yıldız Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
 
2004 Doğ. Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Helen Duman Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Damla Su Türemen Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Dilek Duman Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Selma Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 Doğ. +35 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ilgın Işık Yılmaz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Sude Tüysüz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Esma Hatun Tamyüksel Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
3. Esmanur Dalgıç İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
 
2005 Doğ. 30 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hanife Ece Demirtaş İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Sıla Balkan Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Hatice Kübra Sarıtaş Kayseri Balkaya Spor Kulübü
3. Bersu Demirtaş İzmir Akademi Spor Kulübü
 
2005 Doğ. 35 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esin Vataner Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
2. Nisa Sazak İstanbul Çeliktepe Kılıç Wado_Ryu Karate Spor Kulübü
3. Zeynep Birinci Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
3. Aydil Levent Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
 
2005 Doğ. Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şule Zeynep Arslan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Aslı Başak Pehlivan Denizli Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü
3. Sıla Nur Özcan İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Rana Özbek Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2005-2004 Doğ. Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Eskişehir Gençlik Spor Klubü Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü Denizli Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü
 
2006 Doğ. +45 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Damla Gün Antalya Akar Spor Kulübü
2. Nurefşan Kaşık Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Esma Nur Aslan Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ebru Elif Üstün İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 25 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mensure Beyazit İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
2. Elif Şişmanoğlu İstanbul İhlas Koleji Spor Kulübü
3. Asude Tatlı Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Esmanur Duran Van Kihonvan Gsk
 
2006 Doğ. 30 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yağmur Nazlıcan Başar İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Zeynep Ceren Şınık Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Sena Coşkun Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
3. Mercan Meriç Deniz İstanbul Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 35 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aysima Gül İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
2. Gizem Kahraman Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Efna Korkmaz Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Betül Aşık İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 40 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şevval Çakmak Ankara Ay Yıldız Karate Spor Kulübü
2. Feyza Gamze Çelikçi Sakarya Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Ve Spor
3. Hatice Kozaklı Uşak Uşak Karate Spor Kulübü
3. Elif Setenay Çetin Ankara Gölge Spor Kulübü
 
2006 Doğ. 45 Kg Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Söylemez Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Elif Günhan Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
3. İlayda Ayşe Kurdoğlu İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Demet İlayda Öztekin İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
2006 Doğ. Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esma Sıla Evsan İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Feriyde Yavuz Afyon Dinamik Gençlik Spor Kulübü
3. Elif Naz Üner İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Tuana Irmak İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
2003-2002 Doğ. Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çelik Spor Kulübü
  - Enes Özdemir
  - Hüseyin Can Göksu
  - Ömer Verat Kaynar
Ankara Çelik Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Emin Aksoy
  - Alperen İlhan
  - Burak Arslan
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - Muhammet Emir Halis
  - Bilal Bayram
  - Ömer Faruk Demirel
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Reykan Spor Kulübü
  - Metehan Yavaşoğlu
  - Melih Utku Aydın
  - Utku Buğdaycı
Ankara Reykan Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 5 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 6 0 4 10
2 Çelik Spor Kulübü 3 0 0 3
3 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 2 2 3 7
4 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 2 2 6
5 Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü 2 1 4 7
6 Akyazı Karate Spor Kulübü 2 1 3 6
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 2 1 1 4
7 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 2 1 1 4
8 Akar Spor Kulübü 2 0 1 3
9 Ankara Botaş Spor Kulübü 2 0 0 2
9 Bağcılar Belediye Spor Kulübü 2 0 0 2
9 Genç Karate Spor Kulübü 2 0 0 2
10 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 1 4 1 6
11 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 3 2 6
12 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 1 3 0 4
13 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 1 2 3 6
13 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 2 3 6
14 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 2 0 3
15 Reykan Spor Kulübü 1 1 5 7
16 Koğukçınar Spor Kulübü 1 1 1 3
16 Ay Yıldız Karate Spor Kulübü 1 1 1 3
17 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
17 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
18 Çelebi Spor Kulübü 1 0 4 5
19 Yazıcı Spor Kulübü 1 0 2 3
19 İzmit Tatami Spor Kulübü 1 0 2 3
19 Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 2 3
20 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
20 Uşak Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
20 Özel Olimpiyat Spor Kulübü 1 0 1 2
21 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Er-sa Spor Kulübü 1 0 0 1
21 İzmir Emniyet Spor Gücü 1 0 0 1
21 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 1 0 0 1
21 Çetinel Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Dinamik Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Dojo Karate-do Spor Kulübü 1 0 0 1
21 İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 1 0 0 1
22 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 2 2 4
23 Yaman Spor Kulübü 0 2 1 3
24 Pendik Demirel Spor Kulübü 0 2 0 2
25 Bahçelievler Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
25 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
26 Hendek Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Cesur Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Erbil Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 1 1 2
26 Balkaya Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
27 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Avcılar Sefa Do-sem Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Mehmet Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Doğan Budokan Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Kılavuz Spor Kulübü Derneği 0 1 0 1
27 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Ve Spor 0 1 0 1
27 Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Başkent Çınar Spor Kulübü 0 1 0 1
27 İhlas Koleji Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Dinamik Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
28 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 5 5
29 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 3 3
29 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 3 3
30 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Arda Erol Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Gölge Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Kihonvan Gsk 0 0 2 2
31 EGO Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Akademi Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Genç Teknik Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Ankara Sportmen Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Antalya Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Başkent Şendosan Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Demirelli Spor İhtisas Kulübü 0 0 1 1
31 Erdem Spor Klubü 0 0 1 1
31 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 0 0 1 1
31 Yürür Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Esnek Hayat Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Geyve Akademi Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
31 İmhat Spor Kulübü 0 0 1 1
31 Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü 0 0 1 1
31 1453 ATILGAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 21 22 30 73
2 Bursa 9 4 10 23
3 Ankara 8 4 17 29
4 Kocaeli 4 4 7 15
5 Sakarya 3 6 9 18
6 Antalya 3 1 2 6
7 Hatay 2 2 6 10
8 İzmir 2 0 4 6
9 Kırklareli 1 2 3 6
10 Afyon 1 1 0 2
10 Konya 1 1 0 2
11 Trabzon 1 0 4 5
11 Erzurum 1 0 4 5
12 Uşak 1 0 1 2
13 Muş 1 0 0 1
14 Denizli 0 2 2 4
15 Isparta 0 2 1 3
15 Yalova 0 2 1 3
15 Samsun 0 2 1 3
16 Tekirdağ 0 1 2 3
16 Eskişehir 0 1 2 3
17 Kayseri 0 1 1 2
17 Muğla 0 1 1 2
18 Van 0 0 2 2
18 Artvin 0 0 2 2
19 Aydın 0 0 1 1
19 Balıkesir 0 0 1 1
19 Düzce 0 0 1 1
19 Amasya 0 0 1 1
19 Adana 0 0 1 1
19 İskenderu 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...