E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası 2-3 Haziran 2012 Erzurum Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası 2-3 Haziran 2012 Erzurum

Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası
2-3 Haziran 2012 Erzurum


 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Alperen Fatih İniş Türkiye
2. İbrahim Enes Sefa Türkiye
3. Soner İlgün Türkiye
3. Emre Öztürk Türkiye
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Rahmani Parisa İran
2. Nemati Arezo İran
3. Deniz Atak Türkiye
3. Sena Yazıcı Türkiye
 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Abdullatif Altuntaş Türkiye
2. Osman Evin Türkiye
3. Doğan Gündüz Türkiye
3. Sabri Kıroğlu Türkiye
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Buket Aktaş Türkiye
2. Büşranur Kılıç Türkiye
3. Diana Darchiashvili Gürcistan
3. Ayşegül Karacalar Türkiye
 
Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - Fatih Selman
  - Lütfullah Teber
  - Emre Öztürk
Türkiye
2. Türkiye B
  - Fatih Aydınlı
  - Can Kahraman
  - Yusuf Can Kere
Türkiye
 
Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İran
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İran
2. Türkiye B
  - Seray Koçali
  - Sena Yazıcı
  - Melis Kaban
Türkiye
3. Türkiye A
  - İpek Şahin
  - Deniz Atak
  - Dilan Yıldız Keleş
Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Türkiye B
  - Kadir Taç
  - Sabri Kıroğlu
  - Osman Duran
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Türkiye B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gökhan Filiz Türkiye
2. Alinejad Arash İran
3. Abdulkadir Şık Türkiye
3. Amin Tayipour Mohammad İran
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jonesi Arash İran
2. İsmail Köroğlu Türkiye
3. Aziz Sadık Öztürk Türkiye
3. Ökkeş Taşoğlu Türkiye
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Norozi Shabab İran
2. Erdem Asker Türkiye
3. Nika Mamagalashvili Gürcistan
3. Asiaberi Aliasgher İran
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Şahin Uysal Türkiye
2. Abbasi Saeid İran
3. Barzegar Behzad İran
3. Emre Boz Türkiye
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hashemzadeh Alireza İran
2. Salih Burhan Gökmen Türkiye
3. Bilal Karaman Türkiye
3. Mehmet Usda Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Elif Dağcı Türkiye
2. Sevil Baş Türkiye
3. Azimi Atefeh İran
3. Tuğçenur Büyüktanzim Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamadi Behnoosh İran
2. Bagheri Avishan İran
3. Barzegar Zohreh İran
3. Ayşenur Gürbüz Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Najafi Behnosh İran
2. Bouseidi Frozan İran
3. Hilal Nur Punar Türkiye
3. Hilal Çolak Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nurcan Çiçek Türkiye
2. Sinemgül Şahin Türkiye
3. Nurbanu Çelik Türkiye
3. Yağmur Meriç Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rahmetullah Enes Kaya Türkiye
2. Kerem Ali Zeren Türkiye
3. Safarkesh Omid İran
3. Shaigan Mohammadi İran
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Şükrü Cihat Kırcı Türkiye
2. Yari Miaad İran
3. Taghizou Shahrouz İran
3. Rıdvan Gül Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alperen Doğan Türkiye
2. İsmail Can Keskin Türkiye
3. Mehmet Şahin Doğan Türkiye
3. Davut Kaplan Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yasin Koray Algan Türkiye
2. Samet Develi Türkiye
3. Hasan Çakırlar Türkiye
3. Hakan Büyükmert Türkiye
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rıdvan Kaptan Türkiye
2. İbrahim Yalçınkaya Türkiye
3. Serkan Erdem Türkiye
3. Hasan Aygün Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Betül Kunduracı Türkiye
2. Sümeyra Elif Kılıç Türkiye
3. Elif Tor Türkiye
3. Halise Akkoç Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Çağla Özbay Türkiye
2. Fadime Gürbüz Türkiye
3. Binnaz Yenen Türkiye
3. Duygu Bayraktar Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aysun Demir Türkiye
2. Diana Darchiashvili Gürcistan
3. Merve Çoban Türkiye
3. Eda Adli Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Melis Abat Türkiye
2. Mücessem Buse Avcu Türkiye
3. Burcu Özlükan Türkiye
3. Neslihan Mutlu Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Müge Karamehmetoğlu Türkiye
2. Büşra Şeyda Turan Türkiye
3. Bahar Yetimoğlu Türkiye
3. Büşra Alkan Türkiye
 
Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. İran B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İran
2. Türkiye A
  - Mehmet Usda
  - Bilal Karaman
  - Şahin Uysal
  - Mehmet Can Karaoğlan
  - Selim Topaloğlu
  - Erdem Asker
  - Alperen Çelen
Türkiye
3. Türkiye C
  - Emre Boz
  - Ökkeş Taşoğlu
  - Volkan Karagöz
  - Aziz Sadık Öztürk
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. İran A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İran
 
Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Türkiye C
  - Halenur Böltül
Türkiye
3. İran B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İran
3. Türkiye B
  - Nursel Delihasan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Gürcistan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gürcistan
3. Türkiye B
  - Aytekin Usda
  - İsmail Can Keskin
  - İlyas Uran
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Türkiye C
  - Barış Kılıç
  - Turgut Gürgöze
  - Muhammet Ali Yılmaz
  - Serkan Erdem
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Türkiye C
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Gürcistan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gürcistan
3. Türkiye B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 23 23 42 88
2 İran 8 6 10 24
3 Gürcistan 0 2 3 5


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Abdullatif Altuntaş Büyük Bay Kata 1.
Alperen Doğan Büyük Bay Kumite 75 Kg 1.
Alperen Fatih İniş Genç Bay Kata 1.
Aysun Demir Büyük Bayan Kumite 61 Kg 1.
Betül Kunduracı Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.
Buket Aktaş Büyük Bayan Kata 1.
Çağla Özbay Büyük Bayan Kumite 55 Kg 1.
Elif Dağcı Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Gökhan Filiz Genç Bay Kumite 55 Kg 1.
Melis Abat Büyük Bayan Kumite 68 Kg 1.
Müge Karamehmetoğlu Büyük Bayan Kumite +68 Kg 1.
Nurcan Çiçek Genç Bayan Kumite +59 Kg 1.
Rahmetullah Enes Kaya Büyük Bay Kumite 60 Kg 1.
Rıdvan Kaptan Büyük Bay Kumite +84 Kg 1.
Şahin Uysal Genç Bay Kumite 76 Kg 1.
Şükrü Cihat Kırcı Büyük Bay Kumite 67 Kg 1.
Yasin Koray Algan Büyük Bay Kumite 84 Kg 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kata 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kata 1.
Türkiye A
- Fatih Selman
- Lütfullah Teber
- Emre Öztürk
Genç Bay Takım Kata 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Genç Bayan Takım Kumite 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 1.
Büşra Şeyda Turan Büyük Bayan Kumite +68 Kg 2.
Büşranur Kılıç Büyük Bayan Kata 2.
Erdem Asker Genç Bay Kumite 68 Kg 2.
Fadime Gürbüz Büyük Bayan Kumite 55 Kg 2.
İbrahim Enes Sefa Genç Bay Kata 2.
İbrahim Yalçınkaya Büyük Bay Kumite +84 Kg 2.
İsmail Can Keskin Büyük Bay Kumite 75 Kg 2.
İsmail Köroğlu Genç Bay Kumite 61 Kg 2.
Kerem Ali Zeren Büyük Bay Kumite 60 Kg 2.
Mücessem Buse Avcu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 2.
Osman Evin Büyük Bay Kata 2.
Salih Burhan Gökmen Genç Bay Kumite +76 Kg 2.
Samet Develi Büyük Bay Kumite 84 Kg 2.
Sevil Baş Genç Bayan Kumite 48 Kg 2.
Sinemgül Şahin Genç Bayan Kumite +59 Kg 2.
Sümeyra Elif Kılıç Büyük Bayan Kumite 50 Kg 2.
Türkiye A
- Mehmet Usda
- Bilal Karaman
- Şahin Uysal
- Mehmet Can Karaoğlan
- Selim Topaloğlu
- Erdem Asker
- Alperen Çelen
Genç Bay Takım Kumite 2.
Türkiye B
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kata 2.
Türkiye B
- Kadir Taç
- Sabri Kıroğlu
- Osman Duran
Büyük Bay Takım Kata 2.
Türkiye B
- Fatih Aydınlı
- Can Kahraman
- Yusuf Can Kere
Genç Bay Takım Kata 2.
Türkiye B
- Seray Koçali
- Sena Yazıcı
- Melis Kaban
Genç Bayan Takım Kata 2.
Türkiye C
- Halenur Böltül
Genç Bayan Takım Kumite 2.
Türkiye C
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 2.
Abdulkadir Şık Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Ayşegül Karacalar Büyük Bayan Kata 3.
Ayşenur Gürbüz Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Aziz Sadık Öztürk Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Bahar Yetimoğlu Büyük Bayan Kumite +68 Kg 3.
Bilal Karaman Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Binnaz Yenen Büyük Bayan Kumite 55 Kg 3.
Burcu Özlükan Büyük Bayan Kumite 68 Kg 3.
Büşra Alkan Büyük Bayan Kumite +68 Kg 3.
Davut Kaplan Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Deniz Atak Genç Bayan Kata 3.
Doğan Gündüz Büyük Bay Kata 3.
Duygu Bayraktar Büyük Bayan Kumite 55 Kg 3.
Eda Adli Büyük Bayan Kumite 61 Kg 3.
Elif Tor Büyük Bayan Kumite 50 Kg 3.
Emre Boz Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Emre Öztürk Genç Bay Kata 3.
Hakan Büyükmert Büyük Bay Kumite 84 Kg 3.
Halise Akkoç Büyük Bayan Kumite 50 Kg 3.
Hasan Aygün Büyük Bay Kumite +84 Kg 3.
Hasan Çakırlar Büyük Bay Kumite 84 Kg 3.
Hilal Çolak Genç Bayan Kumite 59 Kg 3.
Hilal Nur Punar Genç Bayan Kumite 59 Kg 3.
Mehmet Şahin Doğan Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Mehmet Usda Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Merve Çoban Büyük Bayan Kumite 61 Kg 3.
Neslihan Mutlu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 3.
Nurbanu Çelik Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Ökkeş Taşoğlu Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Rıdvan Gül Büyük Bay Kumite 67 Kg 3.
Sabri Kıroğlu Büyük Bay Kata 3.
Sena Yazıcı Genç Bayan Kata 3.
Serkan Erdem Büyük Bay Kumite +84 Kg 3.
Soner İlgün Genç Bay Kata 3.
Tuğçenur Büyüktanzim Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Yağmur Meriç Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Türkiye A
- İpek Şahin
- Deniz Atak
- Dilan Yıldız Keleş
Genç Bayan Takım Kata 3.
Türkiye B
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 3.
Türkiye B
- Aytekin Usda
- İsmail Can Keskin
- İlyas Uran
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 3.
Türkiye B
- Nursel Delihasan
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Genç Bayan Takım Kumite 3.
Türkiye C
- Emre Boz
- Ökkeş Taşoğlu
- Volkan Karagöz
- Aziz Sadık Öztürk
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Genç Bay Takım Kumite 3.
Türkiye C
- Barış Kılıç
- Turgut Gürgöze
- Muhammet Ali Yılmaz
- Serkan Erdem
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası | Erzurum
2015 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Trabzon
2011 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Gürcistan
2010 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Artvin

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...