Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası  Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası 

Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası


 
2002 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Ülke
1. Rumeysa Zurnacı Türkiye
2. Selma Duman Türkiye
3. Ayça Altınbaş Türkiye
3. Ayşe Yılmaz Türkiye
 
2004 DOĞ. 45 KG. ERKEK
Ad-Soyad Ülke
1. Demir Kandemir Türkiye
2. Ali Gaffar Acar
3. Hamza Sömerli Türkiye
3. Muhammed Ali Tanrıverdi
 
1994-1996 Doğ. Erkek +84
Ad-Soyad Ülke
1. Muhammed Ali Yıldız Türkiye
2. Numan Başaran Türkiye
3. Mehmet Barış Çak Türkiye
3. Mehmet Kaan Polat Türkiye
 
1994-1996 Doğ. Erkek 67
Ad-Soyad Ülke
1. Kerem Ali Zeren Türkiye
2. Doğan Ateş Türkiye
3. Volkan Karagöz Türkiye
3. Davut Kaya Türkiye
 
1994-1996 Doğ. Erkek 75
Ad-Soyad Ülke
1. Selim Topaloğlu Türkiye
2. Abdulsamet Küçükoğlu Türkiye
3. Hüseyin Yılmaz Türkiye
3. Ümit Atış Türkiye
 
1994-1996 Doğ. Erkek 84
Ad-Soyad Ülke
1. Halit Doğrusöz Türkiye
2. Hasanov Turgut Azerbaycan
3. Rahman Akpınar Türkiye
 
1994-1996 Doğ. Erkek Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İbrahim Enes Sefa Türkiye
2. Osman Evin Türkiye
3. Alperen Fatih İniş Türkiye
3. Ferhat Karabağ Türkiye
 
1997-1998 Doğ. Erkek 61
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Eşsiz Türkiye
2. Cengizhan Demirler Türkiye
3. Abdurrahim Kartal Türkiye
3. Ömer Durdağı Türkiye
 
1997-1998 Doğ. Erkek 68
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Faruk Hayta Türkiye
2. Aykut Taylan Türkiye
3. Melih Bayrak Türkiye
3. Abdülkerim Öztürk Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 9 7 16 32
2 Azerbaycan 0 1 0 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ali Eşsiz 1997-1998 Doğ. Erkek 61 1.
Demir Kandemir 2004 DOĞ. 45 KG. ERKEK 1.
Halit Doğrusöz 1994-1996 Doğ. Erkek 84 1.
İbrahim Enes Sefa 1994-1996 Doğ. Erkek Kata 1.
Kerem Ali Zeren 1994-1996 Doğ. Erkek 67 1.
Muhammed Ali Yıldız 1994-1996 Doğ. Erkek +84 1.
Ömer Faruk Hayta 1997-1998 Doğ. Erkek 68 1.
Rumeysa Zurnacı 2002 DOĞ. KATA BAYAN 1.
Selim Topaloğlu 1994-1996 Doğ. Erkek 75 1.
Abdulsamet Küçükoğlu 1994-1996 Doğ. Erkek 75 2.
Aykut Taylan 1997-1998 Doğ. Erkek 68 2.
Cengizhan Demirler 1997-1998 Doğ. Erkek 61 2.
Doğan Ateş 1994-1996 Doğ. Erkek 67 2.
Numan Başaran 1994-1996 Doğ. Erkek +84 2.
Osman Evin 1994-1996 Doğ. Erkek Kata 2.
Selma Duman 2002 DOĞ. KATA BAYAN 2.
Abdurrahim Kartal 1997-1998 Doğ. Erkek 61 3.
Abdülkerim Öztürk 1997-1998 Doğ. Erkek 68 3.
Alperen Fatih İniş 1994-1996 Doğ. Erkek Kata 3.
Ayça Altınbaş 2002 DOĞ. KATA BAYAN 3.
Ayşe Yılmaz 2002 DOĞ. KATA BAYAN 3.
Davut Kaya 1994-1996 Doğ. Erkek 67 3.
Ferhat Karabağ 1994-1996 Doğ. Erkek Kata 3.
Hamza Sömerli 2004 DOĞ. 45 KG. ERKEK 3.
Hüseyin Yılmaz 1994-1996 Doğ. Erkek 75 3.
Mehmet Barış Çak 1994-1996 Doğ. Erkek +84 3.
Mehmet Kaan Polat 1994-1996 Doğ. Erkek +84 3.
Melih Bayrak 1997-1998 Doğ. Erkek 68 3.
Ömer Durdağı 1997-1998 Doğ. Erkek 61 3.
Rahman Akpınar 1994-1996 Doğ. Erkek 84 3.
Ümit Atış 1994-1996 Doğ. Erkek 75 3.
Volkan Karagöz 1994-1996 Doğ. Erkek 67 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası | Erzurum
2012 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Erzurum
2011 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Gürcistan
2010 - Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası | Artvin

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...