E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası 01-03 Aralık 2016 Aydın/Kuşadası Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası 01-03 Aralık 2016 Aydın/Kuşadası

Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası
01-03 Aralık 2016 Aydın/Kuşadası


 
Ümit Bay 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Murat Kahraman İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
+70 KİLO ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Kaya Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Furkan Bahadır Türker İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Hasan Arslan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
+76 KİLO ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nedimcan Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Onur Karabul İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Gürsoy İstanbul Ferdi Lisans
 
+84 KİLO ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Halil İbrahim Koska Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Hüseyin İnce Adana Çukurova Karate Do Spor Kulübü
3. Çağatay Bayraktaroğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
52 KİLO ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Bayrak Bursa Orhangazi Belediye Spor Kulübü
2. Semih Yıldırım Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yiğit Ali Yılmaz Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Murat Kahraman İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
55 KİLO ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fuat Demirel İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Orhun Mert Bozkurt Bursa Aslım Spor Kulübü
3. Murat Can İmirhan Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Can Akçin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
57 KİLO ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samet Saylam Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Mustafa Oğuz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Miraç Meriç İstanbul Cesur Spor Kulübü
3. Yüşa Öntürk Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
60 KİLO ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Şükrü Onur Demir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Berkay Bayhan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Hüsnü Şentürk Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
61 KİLO ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Can Sağır İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Akova Spor Kulübü
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
63 KİLO ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erin Adil Yılmazer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Siyament Turhan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf İşçi İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
3. Ufuk Berke Çilengir İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
 
67 KİLO ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
3. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Abdullah Güner İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
68 KİLO ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuz Furkan Kacar İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Cengiz Öztürk Yalova (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Samed Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
70 KİLO ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ata Seymen Fidan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ahmet Musab Beşbadem Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Berkay Sipahi Afyon Dinamik Spor Kulübü
 
75 KİLO ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Öz Artvin Artvin Belediye Spor Kulübü
2. Aykut Taylan Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mehmet Fatih Güven Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Anıl Korkmaz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
76 KİLO ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Ahmet Talha Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdülber Akçay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Kerem Ocak İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
84 KİLO ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tunahan Kuzucu Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Sabır Ahmet Uygur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Metehan Yılmazer İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Metehan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
KATA ERKEK 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara EGO Spor Kulübü
2. Cengizhan Koca Ankara EGO Spor Kulübü
3. Enes Topal İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Yusuf Yağız Ücebakan Ankara EGO Spor Kulübü
 
KATA ERKEK GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Mehmet Batuhan Özdemir Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Selehattin Güngel Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
KATA ERKEK ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Özdemir - 2006 Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Muhammed Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Mustafa Eray Karaboğa Ankara Reykan Spor Kulübü
 
+54 KİLO BAYAN ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Rana Yıldırım Trabzon Akademi Spor Kulübü
2. Selin Şen Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çağla Eser İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Uyğur Malatya Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
 
+59 KİLO BAYAN GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Rabia Şentürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Vahide Köse İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Gizem Özdemir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
+68 KİLO BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
2. Kübra Ertuğ Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Nazlıcan Olukkaya Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
47 KİLO BAYAN ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Naz Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Berra Nur Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Aysima Karakaya İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Yağmur Demir Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
 
48 KİLO BAYAN GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Figen Yıldırım Isparta (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. İrem Zengin Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Rabia Elik İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
50 KİLO BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
2. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Sultan Uygun Manisa Alaşehir Belediye Spor Kulübü
3. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
53 KİLO BAYAN GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Gülşen Demirtürk Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Tekin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Çağla Başkan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
54 KİLO BAYAN ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sude Çağlar Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülbahar Gözütok Kayseri Balkaya Spor Kulübü
3. Amine Akçakmak Diyarbakır Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
3. İrem Durmaz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
55 KİLO BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Talya Pekmezoğlu Antalya Goju-kan Karate Spor Kulübü
2. Asena Pekmezoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Elif Hilal Ayar Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
3. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
59 KİLO BAYAN GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyza Nur Baş Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Rabia Kaplan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Şeyda Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
61 KİLO BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neşe Kıymet Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Hacer Rümeysa Subaşı İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3. Zeynep Kökbiber Balıkesir Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
3. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
68 KİLO BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Yıldız Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Betül Yörük Balıkesir Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
3. Nursel Delihasan İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Zeynep Beyza Coşkun İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
KATA BAYAN 21 YAŞ ALTI
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. Pınar Yalçıntekin Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Cahide Nur Duman İzmir İmhat Spor Kulübü
 
KATA BAYAN GENÇLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyza Nur Ay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Olimpik Spor Kulübü
3. Şevval Aslanpay Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Ceren Aybüke Demiral Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
KATA BAYAN ÜMİTLER
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Keyda Nur Çolak Trabzon Ferdi Lisans
2. Sinem Gül Duman İzmir İmhat Spor Kulübü
3. Şeyma Gül Dinç Giresun Giresun Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yağmur Demir Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 25 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 5 3 10 18
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 2 1 5
3 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 2 1 1 4
4 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 2 0 3
5 EGO Spor Kulübü 1 1 1 3
6 Hendek Karate Spor Kulübü 1 0 3 4
6 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 3 4
7 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Yaman Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Ferdi Lisans 1 0 1 2
8 Çevik Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Goju-kan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Artvin Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Orhangazi Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 3 4
10 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
10 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 2 3
11 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
11 İmhat Spor Kulübü 0 1 1 2
12 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Akar Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Aslım Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Seydişehir Olimpik Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 1 0 1
12 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Balkaya Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Arnavutköy Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Yazıcı Spor Kulübü 0 0 2 2
13 Kizami Karate Spor Kulübü 0 0 2 2
13 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Giresun Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Cesur Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Genç Teknik Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Alaşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Çukurova Karate Do Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Dinamik Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 0 0 1 1
14 Reykan Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Kilis GHSİM Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Bağcılar Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
14 İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü 0 0 1 1
14 Hendek Akova Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 7 7 24 38
2 Kocaeli 4 4 6 14
3 Trabzon 4 2 2 8
4 Ankara 3 2 6 11
5 Bursa 2 4 0 6
6 Sakarya 2 3 8 13
7 Tekirdağ 2 1 1 4
8 Konya 1 1 1 3
8 Düzce 1 1 1 3
9 Denizli 1 1 0 2
9 Antalya 1 1 0 2
9 Kırklareli 1 1 0 2
10 Gaziantep 1 0 2 3
11 Samsun 1 0 1 2
12 Isparta 1 0 0 1
12 Artvin 1 0 0 1
13 İzmir 0 1 2 3
14 Kayseri 0 1 1 2
14 Balıkesir 0 1 1 2
14 Adana 0 1 1 2
14 Afyon 0 1 1 2
15 Yalova 0 0 2 2
16 Sivas 0 0 1 1
16 Kilis 0 0 1 1
16 Diyarbakır 0 0 1 1
16 Giresun 0 0 1 1
16 Malatya 0 0 1 1
16 Manisa 0 0 1 1
16 Muğla 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...


film izle