E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası  Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası


 
Ümit Erkek +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Arslan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Kerem Kaya Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Emre Turan İstanbul Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü
3. Taylan Enis Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
 
Genç Erkek +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bekir Kavak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Muhammed Niyazi KACAR İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Furkan Kayalı Ankara EGO Spor Kulübü
3. Mustafa Özyıldız İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Çağatay Bayraktaroğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Enes Öz Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Mehmet Barış Çak Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Erkek 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Abdurrahim Özer Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Yuşa Öntürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Halit Muhammet Tamyüksel Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Samet Saylam Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Erkek 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Korkmaz Sakarya Söğütlü Spor Kulübü
2. Talha İnanç Sakarya Söğütlü Spor Kulübü
3. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Orhun Mert Bozkurt Bursa Aslım Spor Kulübü
 
Ümit Erkek 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Umut Serkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Bilal Yılmaz Batman Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü
3. Kemal Ağaç Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ökkeş Taşoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
3. Tolga Macar Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
3. Şükrü Onur Demir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Erkek 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuz Furkan Kacar İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Fatih Osman Ersin İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Cengizhan Demirler Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Savaş Gültekin İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Erkek 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Eren Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Can Sağır İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Tevfik Özgür İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
 
Genç Erkek 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ramazan Ateş Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
2. Murat Can Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Metehan Yılmazer İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Barış Çakar Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Ümit Erkek 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samed Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ömer Albayrak Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Emre Doğan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mert Şimşek Manisa Su Karate Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabır Ahmet Uygur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ümit Atış Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Öz Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Volkan Karagöz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Genç Erkek 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ozan Gökçen İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Recep Göz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Çalkın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Zekeriya Baran Sarıkaya Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erdem Asker İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Mustafa Oğuzhan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. CABBAR SAVAŞ Adana Ensar Spor Kulubü
3. Ahmet Ferdi Dalı İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Erkek Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. İbrahim Enes Sefa İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Oğuzhan Deveci Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Erkek Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Yusuf Yağız Ücebakan Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
3. Muhammet Furkan Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Erkek Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. Adem Erdem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Batuhan Özdemir Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammet Hamza Levent İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Şentürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Hiranur Kasatura İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Asuman Arabacı İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Pınar Uçar Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Betül Yörük Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Belma Yavaşoğlu Ankara Gölge Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Genç Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşe Nur Gültekin Manisa Su Karate Spor Kulübü
3. Nursefa Kayan Bartın Bartın Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Elif Dökmetaş Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Naz Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Berra Nur Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Rabia Elik İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Büşra Yıldız İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Ayşe İlknur Temel Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Saadet Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
 
Genç Bayan 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mihrican Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Talya Pekmezoğlu Antalya Goju-kan Karate Spor Kulübü
3. Asena Pekmezoğlu Antalya Goju-kan Karate Spor Kulübü
3. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bayan 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülsen Demirtürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Özlem Hastürk Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Simge Yücel İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Feyza Üstüntaş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esilay Kılıç İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Rumeysa Yazgaç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Keyda Nur Çolak Trabzon Ferdi Lisans
3. Songül Gürbüz Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Şeyma Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Buse Öztürk İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şeyda Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Senanur Genç Sivas Sivas Gençlik Spor Kulübü
3. Neşe Kıymet Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Cansu Çolak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Hilal Er Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
3. Büşranur Sökmen Adana Olimpik Spor Kulübü
3. Şahika Yıldız Adana Çukurova Karate Do Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selen Yağmur Turkaya Tekirdağ Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
2. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Seray Saniye Koçali İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Kayan İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Emine Korkutmuş İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Aslı Erol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Dilan Yıldız Keleş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Tuğçe Gökmen Ankara EGO Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 12 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 8 2 5 15
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 4 2 3 9
3 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 2 1 2 5
4 Hendek Karate Spor Kulübü 1 3 3 7
5 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 3 1 5
6 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 2 2 5
7 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 1 3
7 Yazıcı Spor Kulübü 1 1 1 3
7 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 1 1 3
8 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
8 Söğütlü Spor Kulübü 1 1 0 2
8 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 1 0 2
9 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 1 2
10 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Karahan Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Akademi Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
11 Güler Spor Kulübü Derneği 0 1 1 2
11 Goju-kan Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
12 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Beyköy Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Akar Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 1 0 1
12 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Sivas Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 0 3 3
14 EGO Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Su Karate Spor Kulübü 0 0 2 2
15 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Çevik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Adana Olimpik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Cesur Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Aslım Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Çukurova Karate Do Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 0 0 1 1
15 Ensar Spor Kulubü 0 0 1 1
15 Mesir Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Gölge Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Bartın Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Ferdi Lisans 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 14 9 21 44
2 Kocaeli 5 4 5 14
3 Sakarya 4 7 6 17
4 Ankara 2 2 4 8
5 Afyon 2 0 1 3
6 Bursa 1 3 3 7
7 Gaziantep 1 1 1 3
8 Tekirdağ 1 0 4 5
9 Kırklareli 1 0 1 2
9 Konya 1 0 1 2
10 İzmir 1 0 0 1
11 Antalya 0 2 1 3
12 Denizli 0 1 4 5
13 Balıkesir 0 1 1 2
14 Düzce 0 1 0 1
14 Erzurum 0 1 0 1
14 Sivas 0 1 0 1
15 Adana 0 0 3 3
15 Manisa 0 0 3 3
16 Muğla 0 0 2 2
16 Trabzon 0 0 2 2
17 Bartın 0 0 1 1
17 Batman 0 0 1 1
17 Artvin 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...