E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası Gemlik İlçesinde Yapılmıştır. Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası Gemlik İlçesinde Yapılmıştır.

Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası
Gemlik İlçesinde Yapılmıştır.


 
Ümit Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Örnek Nesil Spor Kulübü
  - Cengizhan Koca
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Emre Vefa Göktaş
Ankara Ankara Örnek Nesil Spor Kulübü
2. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Ahmet Hakan Bolat
  - Ali Haydar Teber
  - Muhammet Hamza Levent
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Güner Spor Kulübü
  - İzzet Şişman
  - Mustafa Baran Atbaşı
  - Alperen Harmanbaşı
İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Teyyaredüzü Spor Kulübü
  - Abdülhamit Hamza Yıldız
  - Kadir Selahattin Karayel
  - Oğuzhan Çekiç
Giresun Teyyaredüzü Spor Kulübü
 
Ümit Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Ayça Düzgel
  - Hatice Başkaya
  - Meryem Mazlum
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Hasret Delal Gültekin
  - Rumeysa Yazgaç
  - Şeyma Işıkkent
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. EGO Spor Kulübü
  - Duygu Ramazan
  - Süeda Tunç
  - Tuğçe Gökmen
Ankara EGO Spor Kulübü
3. Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Bahtinur İlayda Turgut
  - Mevlüde İlayda Şan
  - Yağmur İpek
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Fuat Demirel
  - Murat Çığırtaş
  - Ozan Gökçen
  - Ömer Faruk Arslan
  - Sabır Ahmet Uygur
  - Samed Gök
  - Savaş Ulaş Gültekin
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
  - Ahmet Furkan Kaplan
  - Berkay Bayhan
  - İbrahim Çalış
  - İsmail Utku Demir
  - Mert Emre Cabaroğlu
  - Oğuzhan Cemaloğulları
  - Timur Alparslan Gökçül
İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Pamukova Karate Spor Kulübü
  - Anıl Korkmaz
  - Hasan Fehmi Mercan
  - Hüsnü Şentürk
  - Tunahan Akdağ
  - Şahin Erdoğan
  - Ömer Faruk Hayta
  - Melih Korkmaz
Sakarya Pamukova Karate Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - Beytullah Abdussamet Kaya
  - Burak Karataş
  - Muhammet Talha Özbekli
  - Ömer Albayrak
  - Ömer Haluk Demir
  - Volkan Kardeşler
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Ümit Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
  - Ecem Deniz Karakurt
  - Gülsen Demirtürk
  - Kevser Demirtürk
  - Rumeysa Pekşen
  - Sevcan Uçar
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
  - Aydan Kurtoğlu
  - Esra Karabağ
  - Tuğçe Çadırcı
Gaziantep Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
3. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Elif Kuzu
  - Feyzanur Kılıç
  - Hatice Başkaya
  - Zeynep Beyza Coşkun
  - Ayça Düzgel
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Yerebakan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Asena Pekmezoğlu
  - Aysel Tağıl
  - Fatma Göçlü
  - Talya Pekmezoğlu
Antalya Yerebakan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Fatih Sadullah Selman
  - Muhammet Emre Öztürk
  - Lütfullah Teber
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Ay Yıldız Karate Spor Kulübü
  - Abdullatif Altuntaş
  - Talha Keskin
  - Yusuf Can
Ankara Ay Yıldız Karate Spor Kulübü
3. Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
  - Rahmetullah Enes Kaya
  - Serdar Bingöl
  - Serhat Bingöl
Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Bartın Üniversitesi Spor Kulübü
  - Emre Boz
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Yunus Boz
Bartın Bartın Üniversitesi Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Deniz Atak
  - Hazel Kıratlı
  - İpek Şahin
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Adana Yüreğir Spor Kulübü
  - Gizem Kış
  - Pınar Yalçıntekin
  - Hilal Begüm Şahin
Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Trabzon Belediye Spor Kulübü
  - Büşranur Kılıç
  - Sümeyra Çelik
  - Yağmur Durmuş
Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Ayşegül Karacalar
  - Didem Şener
  - Havva Özgül
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Aykut Usda
  - Emre İpek
  - Erman Eltemur
  - İsmail Can Keskin
  - Mehmet Usda
  - Rıdvan Kaptan
  - Uğur Aktaş
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Palandöken Belediye Spor Kulübü
  - Burak Ahmet Akbulut
  - Hasan Tığtepe
  - Mustafa Sadık Akbulut
  - Necati Pınarbaşı
  - Selim Topaloğlu
  - Semavi Saral
  - Yasin Üstüner
Erzurum Palandöken Belediye Spor Kulübü
3. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
  - Abdullah Gürel
  - Hidayet Enes Yıldırımer
  - Okan Aksu
  - Tayfun Yıldız
  - Yunus Erşeker
  - Yusuf Çelik
  - Ahmet Toyfun Akyıldız
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
  - Bahar Erşeker
  - Nurbanu Çelik
  - Tuba Yakan
  - Umay Tokcan
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Pendik Doğuş Spor Kulübü
  - Ayça Öztürk
  - Büşra Ekşi
  - Büşra İnce
  - Meltem Hocaoğlu
İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - Merve Çoban
  - Mücessem Buse Avcu
  - Saadet Gök
  - Selva Nur Akkurt
İskenderu İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. İstanbul Ticaret Odası Spor Kulübü
  - Elif Sena Akkurt
  - Hilal Gök
  - Sevil Aydın
  - Sevil Baş
İstanbul İstanbul Ticaret Odası Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 1 4
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 0 1 3
3 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
4 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Ankara Örnek Nesil Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor 0 1 0 1
6 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Ay Yıldız Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Palandöken Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 EGO Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Yerebakan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Teyyaredüzü Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Bartın Üniversitesi Spor Kulübü 0 0 1 1
7 İstanbul Ticaret Odası Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 3 4 3 10
2 Kocaeli 3 0 2 5
3 Ankara 2 1 2 5
4 Erzurum 0 1 2 3
5 Gaziantep 0 1 0 1
5 Adana 0 1 0 1
6 Antalya 0 0 2 2
7 Bartın 0 0 1 1
7 Giresun 0 0 1 1
7 İskenderu 0 0 1 1
7 Sakarya 0 0 1 1
7 Trabzon 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2014 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Bartın
2013 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) | Edirne
2012 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce
2011 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Rize
2010 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Kahramanmaraş
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...