E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 11-13 Ağustos 2011Konya Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 11-13 Ağustos 2011Konya

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
11-13 Ağustos 2011Konya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Fatih Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Fatih Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Sena Yazıcı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Seray Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ali Gökhan Alkan Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
3. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Emre Öztürk İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşe İlhan Kayseri KASKİ
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Çağla Barış İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Doğan Gündüz İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ayşegül Karacalar istanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Vildan Küçük Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şükrü Onur Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Erhan Atasert Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi S.k.
3. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Sabri Berkay Şenol Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
3. Ferhat Gazi Mercan Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yasin Güneş Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdulsamet Küçükoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Görkem Kaçar Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Doğan Ateş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Yılmaz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kadir Yılmaz İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Berkan Tunçelli Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Muhammed Ali Yıldız Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Benkurt Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Burak Karadayı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Enes Öz Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Rahman Akagünzü Trabzon Akademi Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
2. Ebru Çidemli Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Şuheda Karaaslan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Banu Öztürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşe Ankara İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Çiment Çetin İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Cevahir Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İbrahim Çekiç Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayberk Cansın Kaygın Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Gökhan Filiz Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Çağrı Candan İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Mustafa Şahin Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Doğan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Orhan Burak Doğuş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Aktaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdem Asker İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Halit Doğrusöz Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Orhan Çiftçi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolunay Numan Dönmez Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Salih Burhan Gökmen İstanbul Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Sevil Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rabia Çığırdık Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ebru Şensoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kardelen Tanya Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşenur Gürbüz Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
3. Büşranur Sökmen Adana Olimpik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hilal Çolak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kader Şener Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Soylu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Şeyda Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hilal Gök İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nurbanu Çelik Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Kayseri KASKİ
2. Adil Alişiroğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
3. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Yasin Koray Algan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Altay Duman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Başak Yüce İstanbul Sarıyer Belediye Spor Kulübü
3. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
2. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
3. Binnaz Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Sevil Aydın İstanbul Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 34 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 0 6 10
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 1 2 5
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
4 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 1 1 3
4 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 1 1 3
5 KASKİ 1 1 0 2
5 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 1 0 2
6 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 3 4
7 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
8 Çevik Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Çelebi Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 3 0 3
10 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 3 4
11 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
12 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 1 1 2
12 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 1 1 2
12 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 1 1 2
12 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
13 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Akar Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Akademi Spor Kulübü 0 0 2 2
15 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 İzmir Emniyet Spor Gücü 0 0 1 1
15 Adana Olimpik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Sarıyer Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Rişvanlar Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 11 22 43
2 Kocaeli 3 2 7 12
3 Ankara 2 3 5 10
4 İzmir 2 2 4 8
5 Bursa 2 1 3 6
6 Konya 2 0 0 2
7 Sakarya 1 2 4 7
8 Balıkesir 1 1 1 3
8 Kırklareli 1 1 1 3
9 Kayseri 1 1 0 2
10 Trabzon 1 0 3 4
11 Gaziantep 1 0 2 3
12 Afyon 1 0 1 2
13 Erzurum 1 0 0 1
14 Adana 0 1 2 3
15 Bayburt 0 1 1 2
16 Antalya 0 1 0 1
16 Artvin 0 1 0 1
16 Aydın 0 1 0 1
17 Sivas 0 0 1 1
17 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...