E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 24-26 Aralık 2010Kocaeli Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 24-26 Aralık 2010Kocaeli

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
24-26 Aralık 2010Kocaeli


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Alperen Fatih İniş Ankara AKİK
3. Mahmut Doğan Yıldız İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Küsmüş Ankara AKİK
2. Sena Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feride Kadıoğlu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İpek Şahin Ankara AKİK
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor
2. Ali Gökhan Alkan Ankara AKİK
3. Ahmet Kaşif Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Soner İlgün Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşranur Kılıç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ayşe İlhan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gizem Şahin Ankara AKİK
3. Çağla Barış İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Barış Berkay Bayazıt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Metin Sofuoğlu İstanbul İBB Spor
3. Yusuf Can Kütahya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara AKİK
2. Vildan Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feyza Can İstanbul İBB Spor
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Ayşenur Kuş Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Elif Dağcı Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nur Yaren Özkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Nursel Delihasan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurcan Çiçek Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Canbaz Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Işıl Ergül İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Büşra Nur Avan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Sadık Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Berçiyan Ölmez Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oğuzhan Kacır Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ümit Atış Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Tolga Çalışkan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ökkeş Taşoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Erdem Asker İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdurrahman Büyükocak Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Cura Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emre Eroğlu İstanbul İ.KA.D
3. Adem Kostik Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Burak Taş Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nuğman Başaran Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolunay Numan Dönmez Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Muhammed Fırat Kılbaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sümeyra Elif Kılıç Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sevil Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Sürücü Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Yapıcıoğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Tosun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Kunduracı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Büşra Türkmen Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Havva Yılmaz Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Binnaz Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Garip İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Gizem Şahin Ankara AKİK
3. Gülşah Cengiz Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Ali Zeren Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İbrahim Çekiç Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammed Mustafa Çetin Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Serhat Bingöl Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Mustafa Şahin Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alper Celal Akgün Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adem Güner İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Abdürrahim Mednan Aytekin Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Alperen Doğan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Orhan Çiftçi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selim Topaloğlu Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. İlker Urhan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Mustafa Enes Biçer Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Salih Burhan Gökmen Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Bilal Karaman İzmir Akademi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melek Erdoğan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Merve Çoban İstanbul İBB Spor
3. Bahar Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çağla Özbay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Melis Yerebakan Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mücessem Buse Avcu Aydın Davutlar Belediyespor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor
2. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tufan Arslan İstanbul İBB Spor
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Davut Kaplan İstanbul İBB Spor
3. Aykut Usda İstanbul İBB Spor
3. İsmail Can Keskin İstanbul İBB Spor
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre İpek İstanbul İBB Spor
2. Yunus Boz Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yasin Koray Algan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ramazan Kocaman Adana Seyhan Karate Do Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 54 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 2 5 10
2 Çelebi Spor Kulübü 3 1 3 7
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 4 7
4 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 2 0 0 2
5 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 1 2 4
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Akademi Spor Kulübü 1 0 1 2
8 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
10 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
10 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Çevik Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
11 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
12 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Davutlar Belediyespor Kulübü 0 0 1 1
12 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 0 0 1 1
12 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 9 9 14 32
2 Ankara 4 1 5 10
3 Sakarya 3 3 3 9
4 Erzurum 3 1 3 7
5 Kocaeli 2 2 7 11
6 Afyon 2 1 0 3
6 Trabzon 2 1 0 3
7 Kırklareli 1 2 1 4
8 İzmir 1 1 3 5
9 Balıkesir 1 1 2 4
10 Konya 1 1 1 3
11 Bursa 0 2 6 8
12 Adana 0 1 3 4
13 Bayburt 0 1 1 2
14 Kayseri 0 1 0 1
14 Tunceli 0 1 0 1
15 Gaziantep 0 0 2 2
16 Hatay 0 0 1 1
16 Kütahya 0 0 1 1
16 Muğla 0 0 1 1
16 Denizli 0 0 1 1
16 Antalya 0 0 1 1
16 Aydın 0 0 1 1
16 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...