E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası 26-28 Aralık 2008 - Antalya Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası 26-28 Aralık 2008 - Antalya

Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası
26-28 Aralık 2008
Antalya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Doğan Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Gökhan Alkan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serdar Bingöl Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Çığırdık Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tanya Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşe İlhan Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşranur Kılıç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Akmehmet İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hamit Tezol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Vildan Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sümeyya Çelik Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Kerem Ali Zeren Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Toygun Akyıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Çetin Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Acar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Rahmetullah Enes Kaya Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Alperen Doğan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Körlü Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Enes Eşsiz Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İlker Urhan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Necmettin Başer Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kaan Demirtaş İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. H.Dinçer Güngör Uşak Uşak Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Bilal Karaman İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Abdulsamet Doğan İstanbul Küçükköy Karate İht.
3. İlker Yaşar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Elif Zeren Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Neslihan Çalışkan Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Ulutaş Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamze Taylan Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Berrin Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hatice Sürücü Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Çoban Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamze Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Kader Şener Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
2. Ömer Köteş Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Muhsin Aras Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Okan Aksu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
2. Recep Ersel Koçer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tufan Arslan İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Alkan Şahin Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. M. İlhan Karakaya Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Recep Gümüştekin Mersin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kemal Alpaslan İstanbul Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
2. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Yunus Boz Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Ayaş Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ercan Sarıaydın Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Hasan Kahraman Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erhan Azak İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
3. Duygu Bayraktar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşegül Yazıcı Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahar Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuba Tuncer Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Melek Erdoğan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Aslan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bilge Bilgen Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Çağla Kızıltoprak İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Birsen Engin İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Birsu Deniz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ezgi Karaali Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Adil Alişiroğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kürşat Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ramazan Ülker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şükrü Cihat Kırcı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Utku Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Samet Develi Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Hüseyin Ulaş İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Mustafa Fidan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ali Can Ağtaş Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Resul Gönül İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Ufuk Yıldız İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Arzu Çeken Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Nuhoğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülşah Perol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Huriye Savaş Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melis Abat İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mücessem Buse Avcu Aydın Davutlar Belediyespor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 59 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 3 4 9
2 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 2 1 0 3
3 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
3 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 1 1 1 3
3 Akademi Spor Kulübü 1 1 1 3
3 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 1 1 3
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 2 3
6 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Çelebi Spor Kulübü 0 2 3 5
8 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
9 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
11 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Davutlar Belediyespor Kulübü 0 0 1 1
11 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Uşak Karate Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 8 6 15 29
2 Kocaeli 6 1 8 15
3 Ankara 3 2 4 9
4 Bursa 3 2 3 8
5 İzmir 2 2 2 6
6 Afyon 2 0 1 3
7 Sakarya 1 4 2 7
8 Balıkesir 1 1 1 3
9 Düzce 1 1 0 2
10 Erzurum 0 2 4 6
11 Trabzon 0 1 5 6
12 Kırklareli 0 1 1 2
12 Konya 0 1 1 2
13 Manisa 0 1 0 1
13 Sivas 0 1 0 1
13 Tunceli 0 1 0 1
14 Adana 0 0 2 2
15 Aydın 0 0 1 1
15 Gaziantep 0 0 1 1
15 Hatay 0 0 1 1
15 Mersin 0 0 1 1
15 Uşak 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...