E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası Çorlu Kapalı Spor Salonu, Çorlu Büyükler Türkiye Şampiyonası Çorlu Kapalı Spor Salonu, Çorlu
Müsabaka Dosyaları
Sonuçlar

Büyükler Türkiye Şampiyonası
Çorlu Kapalı Spor Salonu, Çorlu


 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Rabia Küsmüş Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Sabri Kıroğlu İstanbul Kapaklı Site Spor Kulübü
3. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 50kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Asunur Yıldırımer Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yakan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Sultan Demir Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aydan Akbulut Ankara EGO Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Hiranur Saruhan İstanbul Düzce Gençlik ve Spor Kulübü
3. Merve Baltay Ankara EGO Spor Kulübü
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ece Yaşar Ankara Elit Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Nur Punar İstanbul Düzce Gençlik ve Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite +68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Nezahat Aksu İzmir Çandarlı Belediye Spor Kulübü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mücessem Buse Avcu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Mustafa Sadık Akbulut Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Eyüp Güler Ankara EGO Spor Kulübü
3. Şükrü Onur Demir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 67kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ömer Kemaloğlu Ankara EGO Spor Kulübü
3. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Yasin Üstüner Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 75kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Ankara EGO Spor Kulübü
2. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Serkan Yağcı Ankara EGO Spor Kulübü
3. Uğur Cura Balıkesir Susurluk Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar Malatya Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Gökhan Gündüz Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İsmail Can Keskin İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite +84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Aleddin Şahintekin İstanbul Alaaddin Spor Kulübü
3. Gökhan Bozkurt Yalova Mehmet Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mehmet Barış Çak Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 2 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 3 0 0 3
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 2 5
3 EGO Spor Kulübü 1 1 4 6
4 Hendek Karate Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
7 KASKİ 0 1 0 1
7 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Alaaddin Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Çandarlı Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 1 0 1
8 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Rişvanlar Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Mehmet Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1
8 Elit Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Ankara Botaş Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Kapaklı Site Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 4 6 15
2 Kocaeli 3 0 0 3
3 Sakarya 1 2 1 4
4 Ankara 1 1 9 11
5 İzmir 1 1 0 2
6 Malatya 1 0 0 1
7 Erzurum 0 1 2 3
8 Gaziantep 0 1 1 2
9 Kırklareli 0 1 0 1
9 Trabzon 0 1 0 1
10 Yalova 0 0 1 1
10 Şanlıurfa 0 0 1 1
10 Adana 0 0 1 1
10 Balıkesir 0 0 1 1
10 Düzce 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...