E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Minikler Türkiye Şampiyonası 6-8 Temmuz 2012 Gümüşhane Minikler Türkiye Şampiyonası 6-8 Temmuz 2012 Gümüşhane

Minikler Türkiye Şampiyonası
6-8 Temmuz 2012 Gümüşhane


 
Minikler 2005 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arif Muhsin Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Talha Muhammed Yücel Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kayra Koyuncu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Naci Can Kartal Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2005 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şule Zeynep Arslan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Elif Güldaş Elazığ Sonhilal Spor Kulübü
3. Dilara Şan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nehir Özkeleş Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2004 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eren Aykıroğlu İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
2. Gelodi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
3. Cemil Mirioğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Ali Düzgün Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2004 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilek Seyitoğlu Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor
2. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
3. Yaren Bilbay İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Selma Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2003 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berat Torumtay Doğan Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Emre Ferhat Çam Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İsmail Baran Orhan Denizli Akrepler Spor Kulübü
3. Üveys Sefa Sever Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
Minikler 2003 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Elif Özyancak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
3. Cennet Gülbeyaz Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor
3. Pelin Erenay İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
 
Minikler 2002 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Kaşıak Denizli Akrepler Spor Kulübü
2. Fatih Erdem Deveci Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Emirhan Demirci İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
 
Minikler 2002 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Zurnacı İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Meryem Selma Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayça Altınbaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Pembe Nur Yeşilduman Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gizem Selim Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeycan Sönmez Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Duygu Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Akbal Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Feyzanur Baş Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şuheda Balaban Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Asude Azra Terzioğlu Giresun (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşenur Mutaf Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aslı Nur Mutluay Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Şevval Çelik Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Kurt Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Altun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Zühre Akbaş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyzanur Varol Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Günef Akgün Samsun (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyza Ataklı Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Emine Nur Aydın Giresun Tirebolu Spor Kulübü
3. Berrak Öykü Pekgörgün Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Senem Yörük Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Önder Bütüner İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Burhan Mercan Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Batuhan Şahin Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Berat Torumtay Doğan Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Berk İyikesici Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emir Bali Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Kaşık Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Semih Yıldırım Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mevlüt Faruk Gül Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
2. Mümincan Baylan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Bahadır Yıldız Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Taha Can Kurtuluş Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emirhan Demirci İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Anıl Burak Özcan Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammed Bilal Sapanca Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Furkan Çakır Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Yaman İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Furkan Kara Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Enes Akcan Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Can Alkan Antalya Akar Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ufuk Berke Çilengir İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
2. Mustafa Hamza Yaşar İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Faruk Meyva Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Buğra Tutumlu Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - Yusuf Eren Kendigelen
  - Emre Osman Alemdaroğlu
  - Mustafa Önder Bütüner
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Minikler 2002-03 Doğumlu Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor
3. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Tirebolu Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Giresun Tirebolu Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 35 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kaptan Karate Spor Kulübü 4 0 1 5
2 Pamukova Karate Spor Kulübü 2 1 3 6
3 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 2 0 1 3
4 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 2 0 0 2
5 Çelebi Spor Kulübü 1 1 2 4
6 Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü 1 1 1 3
7 Akrepler Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Pendik Demirel Spor Kulübü 1 0 1 2
8 Genç Teknik Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 0 1
9 Akar Spor Kulübü 0 2 2 4
9 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 2 2 4
10 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 1 2
10 Tirebolu Spor Kulübü 0 1 1 2
11 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
11 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
11 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 1 0 1
11 Sonhilal Spor Kulübü 0 1 0 1
12 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Yaman Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 9 1 4 14
2 Sakarya 3 3 6 12
3 Hatay 2 1 4 7
4 Denizli 1 2 3 6
5 Erzurum 1 1 8 10
6 Kırklareli 1 1 2 4
6 Gaziantep 1 1 2 4
7 İzmir 1 1 0 2
7 Düzce 1 1 0 2
8 Artvin 1 0 1 2
9 Ankara 0 2 2 4
9 Antalya 0 2 2 4
10 Bursa 0 1 2 3
10 Giresun 0 1 2 3
11 Trabzon 0 1 1 2
12 Elazığ 0 1 0 1
12 Eskişehir 0 1 0 1
13 Samsun 0 0 2 2
14 Kayseri 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...