E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Veterenlar Türkiye Şampiyonası 18_20 Aralık 2014 çorlu/Tekirdağ Veterenlar Türkiye Şampiyonası 18_20 Aralık 2014 çorlu/Tekirdağ

Veterenlar Türkiye Şampiyonası
18_20 Aralık 2014 çorlu/Tekirdağ


 
35_40 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kıroğlu Tekirdağ Kapaklı Sitespor Kulübü
2. Derviş Güneş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gazi Mustafa Yazıcıoğlu Muğla Milas Belediyesi Spor Kulübü
3. Fuat Gökdere Karabük (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
35_40 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Bayramoğlu İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
2. Ramazan Barlo Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mahmut Kaplan Gaziantep Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
3. Mehmet Yazar Diyarbakır Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü
 
41_45 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yüksel Aydoğan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mehmet Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Recep Keskin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sami Yeşilbaş Bartın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
41_45 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Yazıcı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Yüksel Aydoğan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yüksel Çakır İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Cemil Uzunoğlu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
46_50 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duray Yılmaz İstanbul Tüm Karate Antrenörleri ve Hakemleri Spor Kulübü
2. Gökhan Özler Bursa Dojo Karate-do Spor Kulübü
3. Salih Kurt İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Mert Arkın İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
 
46_50 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Behçet Altıok Adana Şampiyon Anatolia Spor Kulübü
3. Ünal Polat Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mehmet Dağ İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
51 Yaş Üstü Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahri Erşahin Adıyaman
2. Ahmet Özüdoğru Adıyaman Adıyaman Akademi Karate Spor Kulübü
3. Abuzer Akan Adıyaman Adıyaman Kobra Karate-do İhtisas Spor
 
51 Yaş Üstü Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rafet Metin Çetinkaya Yalova Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
2. Cengiz Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Erol Çevik İstanbul Küçükköy Karate Spor Kulübü
3. Nuri Ercan İnce İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
 
35_40 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Necla Akpekmezci Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sibel Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Nahide Sapmaz Hatay Serinyol Spor Kulübü
 
35-40 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sibel Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Nahide Sapmaz Hatay Serinyol Spor Kulübü
3. Nurdagül Özkurt Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Emine Cengiz İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
41_45 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabite Mehtap Yılmaz İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
41_45 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülfer Aksu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Elif İnce Adana Lider Özlü Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sabite Mehtap Yılmaz İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
46_50 Yaş Bayan kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Saliha Doğanay Erel Aydın Kuşadası Elifname G.S.K.
 
46_50 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Saliha Doğanay Erel Aydın Kuşadası Altıngüvercin Gençlik ve Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 7 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü 1 2 0 3
2 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
3 Cesur Spor Kulübü 1 0 2 3
4 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Yazıcı Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Tüm Karate Antrenörleri ve Hakemleri Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Efsane Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Kuşadası Elifname G.S.K. 1 0 0 1
4 Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Kapaklı Site Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Adıyaman Akademi Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Şampiyon Anatolia Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Dojo Karate-do Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Lider Özlü Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 0 2 2
6 Serinyol Spor Kulübü 0 0 2 2
7 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Adıyaman Kobra Karate-do İhtisas Spor 0 0 1 1
7 Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor 0 0 1 1
7 Güler Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
7 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Milas Belediyesi Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 6 4 9 19
2 Tekirdağ 2 0 0 2
2 Aydın 2 0 0 2
3 Adıyaman 1 1 1 3
4 Ankara 1 1 0 2
5 Yalova 1 0 0 1
5 İzmir 1 0 0 1
6 Adana 0 2 0 2
7 Sakarya 0 1 0 1
7 Bursa 0 1 0 1
8 Gaziantep 0 0 2 2
8 Hatay 0 0 2 2
9 Diyarbakır 0 0 1 1
9 Antalya 0 0 1 1
9 Bartın 0 0 1 1
9 Karabük 0 0 1 1
9 Muğla 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2013 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Uşak

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...