E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası 1-3 Temmuz 2005 - Wroclaw Polonya Üniversiteler Avrupa Şampiyonası 1-3 Temmuz 2005 - Wroclaw Polonya

Üniversiteler Avrupa Şampiyonası
1-3 Temmuz 2005
Wroclaw Polonya


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Mucip Uludağ Türkiye
2. Jindrich Pilmann Çek Cumhuriyeti
3. Roland Breitender Avusturya
3. Patrick Rump Almanya
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Miroslava Vasekova Slovakya
2. Anna Koryagina Ukrayna
3. Marina Kis Sırbistan-Karadağ
3. Milena Milacic Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Avusturya Avusturya
2. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
3. Türkiye
  - Mucip Uludağ
  - Müslüm Baştürk
  - Orhan Sönmez
Türkiye
3. Polonya Polonya
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
2. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
3. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. Polonya Polonya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Robert Glavas Avusturya
2. Selçuk Aksu Türkiye
3. Florent Gaubard Fransa
3. Lukasz Klujew Polonya
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Milan Burget Çek Cumhuriyeti
2. Drasko Stojanovic Sırbistan-Karadağ
3. Ivanovic Dejan Sırbistan-Karadağ
3. Luka Stojanovic Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Murat Salih Kurnaz Türkiye
2. Christian Gruner Almanya
3. Hacen Hammour Fransa
3. Marko Peric Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Müslüm Baştürk Türkiye
2. Andrzej Studzinski Polonya
3. Dejan Jovovic Sırbistan-Karadağ
3. Lukasz Lulek Polonya
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bartlomiej Soltysiak Polonya
2. Emrah Uygur Türkiye
3. Tobias Ackerman Almanya
3. Sergiy Batayew Ukrayna
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Toko Rajcevic Sırbistan-Karadağ
2. Veljko Brnovic Sırbistan-Karadağ
3. Michal Glowacki Polonya
3. Igor Mitic Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bay Kumite Open
Ad-Soyad Ülke
1. Müslüm Baştürk Türkiye
2. Miroslav Hysek Çek Cumhuriyeti
3. Michal Glowacki Polonya
3. Piotr Szumilo Polonya
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marta Szymczak Polonya
2. Oksana Xashchyjan Ukrayna
3. Jelene Stevanovic Sırbistan-Karadağ
3. Biljana Stojovic Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ines Brutscher Almanya
2. Anna Fajkowska Polonya
3. Sonya Anderl Avusturya
3. Rita Foppe Almanya
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Radka Krejcova Çek Cumhuriyeti
2. Petra Pecekova Çek Cumhuriyeti
3. Silvia Hagen Almanya
3. Agnieszka Szumlanska Polonya
 
Büyük Bayan Kumite Open
Ad-Soyad Ülke
1. Petra Pecekova Çek Cumhuriyeti
2. Radka Krejcova Çek Cumhuriyeti
3. Anna Fajkowska Polonya
3. Agnieszka Szumlanska Polonya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Polonya Polonya
2. Türkiye
  - Emrah Uygur
  - Orhan Sönmez
  - Murat Salih Kurnaz
  - Sefa Karamollaoğlu
  - Müslüm Baştürk
  - Erdal Korkut
  - Cüneyt Kuşaksız
Türkiye
3. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. Almanya Almanya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya Almanya
2. Polonya Polonya
3. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 4 3 1 8
2 Çek Cumhuriyeti 3 6 1 10
3 Polonya 3 3 10 16
4 Sırbistan-Karadağ 2 2 12 16
5 Almanya 2 1 5 8
6 Avusturya 2 0 2 4
7 Slovakya 1 0 0 1
8 Ukrayna 0 2 1 3
9 Fransa 0 0 2 2


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Mucip Uludağ Büyük Bay Kata 1.
Murat Salih Kurnaz Büyük Bay Kumite 70 Kg 1.
Müslüm Baştürk Büyük Bay Kumite 75 Kg 1.
Müslüm Baştürk Büyük Bay Kumite Open 1.
Emrah Uygur Büyük Bay Kumite 80 Kg 2.
Selçuk Aksu Büyük Bay Kumite 60 Kg 2.
Türkiye
- Emrah Uygur
- Orhan Sönmez
- Murat Salih Kurnaz
- Sefa Karamollaoğlu
- Müslüm Baştürk
- Erdal Korkut
- Cüneyt Kuşaksız
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Türkiye
- Mucip Uludağ
- Müslüm Baştürk
- Orhan Sönmez
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2013 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2011 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Bosna Hersek
2009 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2007 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Karadağ

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...