E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 16-18 Mayıs 2014 Bartın Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 16-18 Mayıs 2014 Bartın

Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası
16-18 Mayıs 2014 Bartın


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Botaş Spor Kulübü
  - Emre Vefa Göktaş
  - Cengizhan Koca
  - Yusuf Yağız Ücebakan
Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Akbulut Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. İstanbul BBSK
  - Gökay İlgezdi
  - Tamer Pek
  - Enes Topal
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Doğukan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Meryem Mazlum
  - Ayça Düzgel
  - Hatice Başkaya
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Yüreğir Spor Kulübü
  - Pınar Yalçıntekin
  - Gizem Kış
  - Büşra Sağlamdemirel
Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Kaplan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaplan Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İstanbul BBSK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gebze Karate-do Spor Kulübü B Takımı
  - Eray Şamdan
  - İsmail Aydoğdu
  - Ertuğrul Çelik
  - Erkut Çelik
  - Ahmet Atilla Çoban
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do Spor Kulübü A Takımı
  - Zeynep Beyza Coşkun
  - Kevser Demirtürk
  - Ayça Düzgel
  - Meryem Mazlum
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hendek Karate Spor Kulübü
  - Hümeyra Beyza Ünlüsoy
  - Aslıhan Aygüneş
  - Kübranur Büyüktanzim
  - Miray Turgut
Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Gebze Karate-do Spor Kulübü B Takımı
  - Rumeysa Pekşen
  - Hatice Başkaya
  - Ayça Öztürk
  - Elif Kuzu
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İstanbul BBSK
  - Metin Sofuoğlu
  - Ali Sofuoğlu
  - Selim Sofuoğlu
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Bartın Gençlik Spor Kulübü
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Ali Osman Yılmaz
  - Oğuzhan Ay
Bartın Bartın Gençlik Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Fatih Sadullah Selman
  - Lütfullah Teber
  - Yavuz Selim Oruç
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Er-sa Spor Kulübü
  - Bedri Silen
  - Yücel Sezer
  - Ayhan Ersin
İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Deniz Atak
  - Hazel Kıratlı
  - İpek Şahin
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Bigem Giroğlu
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Trabzon Belediye Spor Kulübü
  - Büşranur Kılıç
  - Yağmur Durmuş
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
  - Birsen Engin
  - Nevin Ünver
  - Belgin Demirbaş
İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İstanbul BBSK
  - Aykut Usda
  - Aykut Kaya
  - Emre İpek
  - Mehmet Usda
  - Uğur Aktaş
  - İsmail Can Keskin
  - Burak Uygur
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Susurluk Belediye Spor Kulübü
  - Samet Develi
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Balıkesir Susurluk Belediye Spor Kulübü
3. EGO Spor Kulübü
  - Serkan Yağcı
  - Erman Eltemur
  - Ömer Kemaloğlu
  - Rıdvan Kaptan
  - Eyüp Güler
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara EGO Spor Kulübü
3. Kocaeli BB Kağıt Spor Kulübü
  - Yunus Erşeker
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
  - Hilal Nur Punar
  - Hiranur Saruhan
  - Merve Şengel
  - Asunur Yıldırımer
Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. İstanbul BBSK
  - Feyza Can
  - Merve Çoban
  - Mücessem Buse Avcu
  - Gamze Meltem Altıkulaç
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. EGO Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara EGO Spor Kulübü
3. Kocaeli BB Kağıt Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 1 1 5
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 2 1 3
5 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 2 0 2
6 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Bartın Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
7 EGO Spor Kulübü 0 0 2 2
7 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 0 2 2
8 Hendek Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Er-sa Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
8 Kaplan Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 3 5 4 12
2 Kocaeli 2 0 4 6
3 Ankara 2 0 3 5
4 Düzce 1 0 0 1
5 Sakarya 0 1 2 3
6 Balıkesir 0 1 0 1
6 Bartın 0 1 0 1
7 Adana 0 0 1 1
7 Trabzon 0 0 1 1
7 İzmir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası | Bursa
2013 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) | Edirne
2012 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce
2011 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Rize
2010 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Kahramanmaraş
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...