E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası 8-10 Temmuz 2011 - Eskişehir Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası 8-10 Temmuz 2011 - Eskişehir

Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası
8-10 Temmuz 2011
Eskişehir


 
Minik 7 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
2. Yaren Bilbay İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Dilek Seyitoğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beril Sena Tufan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 7 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Beşbadem Artvin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Salih Yılmaz İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Alperen Balaman Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Alp Efe Aşkar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 8 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Öztürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Eslem Ceyda Ünal İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Cennet Gülbeyaz Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Seher Yılmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 8 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Tekin Tekcan İstanbul Yahya Kemal İdman Yurdu Spor Kulübü
2. Emin Aksoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. İsmail Baran Orhan Denizli Akrepler Spor Kulübü
3. Taha Göksu Ankara EGO Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Zurnacı İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Aybike Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağmur Demir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Emre Aydemir Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hakan Karip Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Kaşıak Denizli Akrepler Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Aleyna Orhan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsna Uluçınar Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
2. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Haydar Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Rumeysa Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Seray Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Emre Vefa Göktaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Tunahan Kuzucu Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aslı Nur Mutluay Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Şeyma Nalbant Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamzenur Ölmez Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Buse Karaman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Simge Yücel İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
2. Şevval Aslanpay Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hiranur Kasatura İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Simay Durmaz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Rana Yıldırım Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çağla Eser İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamzecan Akyiğit Gaziantep Seyhan Karate Do Spor Kulübü
3. İrem Baktimur İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Zeynep Şentürk Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyza Ataklı Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Naide Ebrar Özalp Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 9-10 Yaş Bayan Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şenay Turgut Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sude Şener Samsun (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nurdan Zühre Aytaç İstanbul Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Efe Tatlı İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
3. Mehmet Furkan Çelikbilek Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Samet Saylam Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Melih Korkmaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ege Arslancan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Kemal Ağaç Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Efe Kaya İzmir Demirelli Spor İhtisas Kulübü
2. Furkan Çetin İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Alperen Yaman İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Muhammed Yavuz Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasin Arıkan Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Talha Beşbadem Artvin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Mert Kahraman İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Enver Sadullah Ecemiş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ufuk Berke Çilengir İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
2. Ahmet Raşid Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Doğukan Avcıoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Meyva Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 9-10 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hüseyin Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şafak Şahin Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İsmail Kösem Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Yalnızoğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Gülen Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Fatmanaz Bilge Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Dökmetaş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aydan Kurtoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Kübra Şahin Adana Seyhan Karate Do Spor Kulübü
3. Aleyna Özkaya Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Özdemir Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
2. Beyzanur Larçin Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Asuman Arabacı İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Esilay Kılıç İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Eslem Oruç Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Menduha Kübra Binici Ankara EGO Spor Kulübü
3. Çisen Yılmaz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Elif Dilara Kara Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bayan Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Fatma Büşra Kale Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gözdenur İkiz İstanbul Er-sa Spor Kulübü
3. İrem Nur Altmışdörtoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
2. Emre Mete Pektemek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Emirhan Büyüktanzim Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fırat Çetin Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Murat Batuhan Kozan Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oğuzhan Özuçar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erkut Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Furkan İnan Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
3. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. İlhan Barış Pehlivan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Can Selek İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Hamdi Kutan İstanbul Er-sa Spor Kulübü
3. Murat Cankul İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Timur Alpaslan Gökçin İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Kerem Ocak İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Emir Oğuz Antalya Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü
3. Onur Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Abdullah Talha Erdoğan İstanbul Mavi Marmara Gençlik Ve Spor Kulübü
 
Minik 11-12 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muslahattin Efe Bestelci Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Mesut Gökpınar Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eren Demirtaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Yavaş İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Harika Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Avşin Barut Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mine Koçbuğ İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Asena Burçin Daştan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ebru Çidemli Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
2. Şuheda Karaaslan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Pınar Uçar Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Neslihan Bayamoğlu İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Kübra Yıldız Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Hande İşitir Kayseri Altınok Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gözde Yılmaz İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Hamiyet Yılmaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız 13-14 Yaş Bayan Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aybüke Levent Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ebru Aydın Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şeyma Sevinç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Bülbül Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Onur Bayram Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2. Şükrü Akkurt Afyon Akkurt Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Hüsnü Şentürk Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Doğukan Değirmenci İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Yanmaz İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Vakkas Şahin İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Berk Erol İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
3. Talha İnanç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Bayırlı Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
3. Mert Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Enes Çınar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sadık Köse Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serkan Bingöl Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Murat Öz Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Önoğul Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Anıl Korkmaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sadettin Çolak İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Aliş Osman Yılmaz İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Yıldız 13-14 Yaş Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Görkem Kaçar Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Koray Kemhacıoğlu Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yavuz Selim Oruç İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Sabri Ahmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 62 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 4 2 5 11
2 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 3 1 3 7
3 Hendek Karate Spor Kulübü 2 2 2 6
4 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 2 1 0 3
4 Kocaeli Elit Spor Kulübü 2 1 0 3
5 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 1 1 2 4
7 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
7 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 1 0 2
8 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 3 4
8 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 3 4
9 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 2 3
10 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Güner Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
11 Genç Teknik Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Akar Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Demirelli Spor İhtisas Kulübü 1 0 0 1
11 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Yahya Kemal İdman Yurdu Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 2 0 2
13 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
13 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
14 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
14 EGO Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Er-sa Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
15 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Akkurt Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Uygur Spor Kulübü 0 0 2 2
16 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
16 Akrepler Spor Kulübü 0 0 2 2
16 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Altınok Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Arda Erol Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
17 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
17 Mavi Marmara Gençlik Ve Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 11 27 48
2 Sakarya 7 6 7 20
3 Kocaeli 7 4 5 16
4 İzmir 4 1 5 10
5 Bursa 3 3 11 17
6 Muğla 3 1 0 4
7 Antalya 2 1 0 3
8 Gaziantep 1 2 6 9
9 Trabzon 1 2 2 5
10 Artvin 1 1 1 3
11 Aydın 1 1 0 2
12 Eskişehir 1 0 4 5
13 Kırklareli 1 0 3 4
14 Balıkesir 1 0 0 1
15 Ankara 0 3 5 8
16 Erzurum 0 2 0 2
16 Afyon 0 2 0 2
17 Denizli 0 1 2 3
17 Tekirdağ 0 1 2 3
18 Samsun 0 1 0 1
19 Hatay 0 0 2 2
19 Kayseri 0 0 2 2
20 Adana 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu

Müsabaka Hakkında
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası, Eskişehir’de yapıldı. Cuma günü başlayan 3 gün süren şampiyonaya 45 ilden 1427 sporcu katıldı.

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...