E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası 14-16 Ağustos 2009 Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası 14-16 Ağustos 2009

Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası
14-16 Ağustos 2009


 
Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selçuk Sefil İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mahmut Can Akgül Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ensar Nas Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Karadayı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hazel Kıratlı Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İpek Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sena Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melis Kaban İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Gökhan Alkan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Alihan Uygun Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Dişçi İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Büşranur Kılıç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tanya Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşe İlhan Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Ali Sezer Soyal Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşegül Karacalar istanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Yıldız Bayan Kumite 45 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşenur Kuş Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
2. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Ece Yelce Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Işık İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Yıldız Bayan Kumite 50 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe Aker Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Büşra Kocacık İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Havvanur Ünalmış Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız Bayan Kumite +50 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Işıl Ergül İstanbul Alkan Spor Kulübü
2. Şeyda Köylü İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Özlem Ayvacı İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Yıldız Bay Kumite 47 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tayfun Yıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Oğuzhan Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. İsmail Köroğlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolga Macar Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
 
Yıldız Bay Kumite 52 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasin Güneş Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Abdurrahman Pakkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Berkay Kızıl Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Kurt Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
Yıldız Bay Kumite 57 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berkcan Tunçeli Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Talha Doğan İstanbul İ.KA.D
3. İsmail Yılmaz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Karadayı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız Bay Kumite 63 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. M.Ali Yıldız Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emrecan Yılmaz İstanbul Küçükköy Karate İht.
3. M.Can Akyol Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Özmen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Yıldız Bay Kumite +63 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yiğitcan Kurt İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Burak Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alpcan Tohumcu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yakup Mangır Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Kulubü
 
Ümit Bayan Kumite 47 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Zeren Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Neslihan Çalışkan Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamze Baştürk Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çağlar Yaşar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 54 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Esra Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşen Kutlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hatice Sürücü Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +54 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Gök İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Büşra Çoban Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Ali Zeren Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Cansın Kaygın Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Tolga Çalışkan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ümit Atış Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Göksel Çalık İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adem Güner İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Yasin Üstüner Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 63 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Uğur Cora Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Aktaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Eroğlu İstanbul İ.KA.D
 
Ümit Bay Kumite 70 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Halit Doğrusöz Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
2. Talha Hayal Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Burnaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Orhan Çiftçi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +70 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Bilal Karaman İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Mustafa Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Nuğman Başaran Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 48 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Tuğçe Akkurt Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ayşegül Yazıcı Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Binnaz Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tansu Keklik Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Berrin Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selin Semiz Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Aslan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 59 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bilge Bilgen Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Gamze Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülşah Bayram Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +59 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Müge Karamehmetoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 55 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rahmetullah Enes Kaya Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Muhammed Mustafa Çetin Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eray Acar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Okan Aksu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Burak Çetinöz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Y.Altan Şahin Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Salih Akarsu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kara Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kutbettin Uçak Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Güvendi Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yasin Koray Algan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. İbrahim Yalçınkaya Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Kahraman Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Faruk Kansız Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
3. Gülbahar Bakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mücessem Buse Avcu Aydın Davutlar Belediyespor Kulübü
2. Öznur Gümüşsoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Çağla Özbay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülşah Perol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şükrü Cihat Kırcı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. -Shikkaku- (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
3. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Utku Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali İrek Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Baki Demircioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Hüseyin Ulaş İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Emre Kalender İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Bıyıklı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 82 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Çelebi Spor Kulübü 3 0 1 4
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 4 1 7
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 2 5
4 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 2 1 1 4
5 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Akademi Spor Kulübü 1 3 1 5
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 1 1 3
8 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 2 3
9 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Adana Yüreğir Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Alkan Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Davutlar Belediyespor Kulübü 1 0 0 1
11 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 1 2 3
12 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Çevik Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 1 0 1
14 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
15 Uygur Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 0 0 1 1
15 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
15 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 8 14 22 44
2 Ankara 5 3 7 15
3 İzmir 4 3 4 11
4 Sakarya 3 1 7 11
5 Erzurum 3 1 1 5
6 Bursa 2 3 8 13
7 Balıkesir 2 2 1 5
8 Konya 2 1 3 6
9 Trabzon 1 2 3 6
10 Kırklareli 1 2 1 4
11 Gaziantep 1 2 0 3
12 Kocaeli 1 1 10 12
13 Adana 1 1 0 2
14 Afyon 1 0 1 2
15 Aydın 1 0 0 1
15 Hatay 1 0 0 1
16 Sivas 0 0 2 2
17 Eskişehir 0 0 1 1
17 Denizli 0 0 1 1
17 Erzincan 0 0 1 1
17 Antalya 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...