E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 29 Ocak-2 Şubat 2014 Balıkesir Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 29 Ocak-2 Şubat 2014 Balıkesir

Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası
29 Ocak-2 Şubat 2014 Balıkesir


 
2000 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurcan Şara İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Songül Gürbüz Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yağmur İpek Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Batuhan Özdemir Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Ahmet Hakan Bolat İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Adem Erdem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Mustafa Eray Karaboğa Ankara Reykan Spor Kulübü
3. Mete Kaptan Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selin Okunak İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Zeynep Çelik Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gamzecan Akyiğit Adana Seyhan Karate Do Spor Kulübü
3. Şevval Aslanpay Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Özdemir Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Emirkan Yılmaz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mehmet Berk İyikesici Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
3. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Gül Duman İzmir İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
2. Şeyma Gül Dinç Giresun Giresun Gençlik ve Spor Kulübü
3. Nazlıcan Tüfekçi Ankara Özel Olimpiyat Spor Kulübü
3. Ayşe Yılmaz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emin Aksoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Yusuf Eren Kendigelen İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Mevlüt Enes Karaaslan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Mehmet Tekin Tekcan İstanbul Yahya Kemal İdman Yurdu Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Elif Özyancak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
3. Elif Beyza Çam Ankara Ankara Sportmen Spor Kulübü
3. Cennet Gülbeyaz Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Efe Altundağ Ankara Reykan Spor Kulübü
2. Gelodi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
3. Doruk Can Gören İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Murat Ali Düzgün Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
2. Ezgi Bayır İzmir İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
3. Helen Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Peri Koyuncu Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Durmuş Çelen İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Arif Muhsin Duman Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Merabi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
3. Berat Çubukçuoğlu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şule Zeynep Arslan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Elif İpek Nadaroğlu Adana Çukurova Karate Do Spor Kulübü
3. Aslı Başak Pehlivan Denizli Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü
3. Ilgın Işık Yılmaz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2006 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Taylan Cemal Sakin Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Murat Muhammed Karslı İstanbul İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
3. Özhan Beyazhan Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Ege Yorgun Hatay Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
 
2006 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şevval Feyza Tabak Antalya Akar Spor Kulübü
2. Zehra Naz Gümüş İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Berra Uçar İzmir Çandarlı Belediye Spor Kulübü
3. Elif Eylül Ulukardaşlar İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
 
2000-2001 Yıldız Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Er-sa Spor Kulübü İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
2000-2001 Yıldız Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
2. Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Çandarlı Belediye Spor Kulübü İzmir Çandarlı Belediye Spor Kulübü
3. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
2002-2003 Yıldız Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Çelebi Spor Kulübü Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Karahan Gençlik Spor Kulübü İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
2002-2003 Yıldız Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Tirebolu Spor Kulübü Giresun Tirebolu Spor Kulübü
3. Yakutiye Gençlik Spor Kulübü Erzurum Yakutiye Gençlik Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaya İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
2. İbrahim Akman Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Orhan Alp Kuzulu Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Ömer Abdurrahim Özer Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Orhun Mert Bozkurt Bursa Aslım Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. İbrahim Hakkı Kasım İstanbul Adaşlar Karate Gençlik ve Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yunus Emre Aydoğan Sakarya Yeni Hendek Spor Kulübü
2. Serkan Ölmez Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Onur Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ömer Albayrak Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zekeriya Baran Sarıkaya Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
2. Emre Doğan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Gökay Cüce Tekirdağ Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kayalı Ankara EGO Spor Kulübü
2. Furkan Işık Adıyaman Adıyaman Akademi Karate Spor Kulübü
3. Murat Ulaşlı Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Berk Kaba İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Oğuz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Enes Arif Yetimova İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Bayrak Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Furkan Çelikbilek Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Can Arslan Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ekrem Altuner Yılmaz Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Yuşa Öntürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Abdulkerim Balıkçıoğlu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Volkan Aydın Kocaeli Darıca İdeal Spor Kulübü
3. Mehmet Emre Yavuz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ömer Tekin Yavuz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Furkan Çetin İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Emre Turan İstanbul Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü
3. Eren Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğrun Umut Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Elyesa Sevindik Sakarya Kayacık Spor Kulübü
3. Kerem Kaya Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Taylan Enis Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yağızhan Mustafa Ödemiş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Ali Semih Büyükcivelek Trabzon Trabzon Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Burhan Mercan Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Halil Barış Gündüz İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammed Talha Yavuz Ankara Özel Olimpiyat Spor Kulübü
2. Mevlüt Faruk Gül Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Hakan Şimşek Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Görkem Öztürk Balıkesir Susurluk Belediye Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Ali Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Mümincan Baylan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Tunahan Özkan Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Bahadır Yıldız Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Muhammed Bilal Sapanca Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ata Seymen Fidan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Abdullah Önder Aksu İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Savaşkan Gemici Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Hasan Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Dursun Toptaş İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Onur Açıkgöz Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Şahsuvar Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
2. Alper Güldüren Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Üveys Sefa Sever Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Volkan Özcan Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berke Başaran Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
2. İrfan Recep Gökova Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Aydın Karasalih Tekirdağ Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
3. Emre Kaşık Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Adem Alper Çoban Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Hamim Muhammed Tamyüksel Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Melih Kökbiber Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Muharrem Can Nizamoğlu Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Semihcan Tavşancı İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Mehmet Tunca Can Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Melih Utku Aydın Ankara Reykan Spor Kulübü
3. Taha Can Kurtuluş Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yağız Kaan Özbek İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mehmet Anıl Ülkü Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
3. Ömer Faruk Akın Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Berkay Çelik Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
 
2000 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Eylül Kargın İstanbul Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Merve Tekin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Selma Akdeniz Bursa Mustafa Kemal Paşa Kaplan Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şeyda Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Eda Nur Şenyüz Aydın Söke Şimşek Spor Kulübü
3. Gülsen Demirtürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Asuman Arabacı İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Merve Sevinç Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Nisanur Kara İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Öznur Karasalih Tekirdağ Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Seda Nur Çavdaro Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
2. Sara Akofova Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yağmur Demir Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
3. İlayda Dane Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevcan Uçar Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Merve Koyuncu İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
3. Kübra Dereci İstanbul Efsane Spor Kulübü
3. Simge Yücel İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Fatma Rana Yıldırım Trabzon Akademi Spor Kulübü
3. Emine Aybüke Subaşı Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
3. İrem Nur Çelik Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 37 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ulviye Karaboğa Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
2. Betül Akbal Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Amine Akçakmak Diyarbakır Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
3. Bilge Solak İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zehra Yılmaz Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
2. Berre Nur Bek İstanbul Diler Şişli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşenur Mutaf Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sude Nemli Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Teke Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sidra Buket Destegül Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Hediye Nur Ay İzmir Tempo Spor İhtisas Kulübü
3. Gülbahar Gözütok Kayseri Balkaya Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rümeysa Baş Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Buse Kaya Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Zümra Rezzan İm Muğla Doğan Budokan Spor Kulübü
3. İremnur Şahin Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Satık Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Gülşah Uyumaz İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Alara Yıldız İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Feyzanur Baş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Öztürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Fatma Uyğur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Senem Yörük Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Ecrin Hiçyılmaz Samsun Yaman Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammed Taha Yıldırım Muş Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
2. Hasan Celal Yıldırım İstanbul Çatalca Karate Spor Kulübü
3. Alper Kalay Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gelodi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolga Kurtuluş Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
2. Emir İslam Öngiz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. İsmail Tarım Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Eren Güvener Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şamil Akça Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
2. Umut Eren Gündoğ Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Hamza Sömerli İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Furkan Akay Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melih Uras Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Emirhan Özdil Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. İbrahim Kumru Konya Çevik Spor Kulübü
3. Timur Balta Antalya Akar Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akif Arda Özdemir Düzce Arslaner Spor Kulübü
2. Alperen Samancı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Can Emre Halaç İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Oğuzhan Çakmak Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yunus Emre Karataş Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mehmet Akif Kurt Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Abdülkadir Hayta Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kadir Yıldırım Isparta Erbil Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Selim Yıldırım Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Sinan Başsoy İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammed Berat Atakul Sakarya Kayacık Spor Kulübü
3. Emirhan Uygun Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sait Can Aksu Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
2. Hikmet Kaan Ergül Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Merabi Surmanidze Antalya Akar Spor Kulübü
3. Kaan Yıldırım Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdullah Talha Baş Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Yasin Topuz Erzurum Yakutiye Gençlik Spor Kulübü
3. Mert Deniz İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Yusuf Konar Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
 
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ersel Kocadoğan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Şenel Enes Gürsel Isparta Erbil Spor Kulübü
3. Kutay Gökalp Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Efe Altok Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
2. Esra Yılmaz Batman Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü
3. Sümeyye Yılmaz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Şura Nur Kaplan İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Karya Eylül Avşar Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. İlayda Ross Çakmak Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Zeynep Odunçelik Bingöl Bingöl Gençlik Spor Kulübü
3. Esra Çetin Gaziantep Nizip Halk Eğitim
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bengisu Çelik Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Asude Zeynep Öz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Nursena Yıldız Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Tuğçe Zengin Isparta Erbil Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sıla Paşalı İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
2. Sena Sönmez Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sueda Özdemir Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Beyza Yılgın Sakarya Yenikent Karate Spor Kulübü
 
2004 Doğumlu Minik Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyza Duman Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Berfin Esra Karakurt Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Sudenur Aksoy İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Destan Erol İzmir Taner Erol İhtisas Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Birinci Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
2. Serra Melis Gider Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
3. Hanife Ece Demirtaş İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Nursena Tokacı Sakarya Kayacık Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esma Hatun Tamyüksel Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
2. Beyzanur Tunç Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Bersu Demirtaş İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Bilge Akıncı İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sudenaz Gündoğdu İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
2. Ilgın Işık Yılmaz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ayşe Gül Yasatekin Ankara Gölge Spor Kulübü
3. Aslı Başak Pehlivan Denizli Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü
 
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeliha Ekici Adıyaman Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
2. Elif Akgün İstanbul İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
3. Elifgül Dilara Şan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ezgi Nurgören İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 3 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 5 2 3 10
2 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 4 1 1 6
3 Pamukova Karate Spor Kulübü 3 3 7 13
4 Hendek Karate Spor Kulübü 3 1 5 9
5 Akar Spor Kulübü 3 1 4 8
6 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 3 1 3 7
7 İzmit Tatami Spor Kulübü 3 1 0 4
8 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 2 3 3 8
9 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 2 2 3 7
10 Kaptan Karate Spor Kulübü 2 2 1 5
11 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 3 6
12 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 2 5
13 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 2 1 1 4
14 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 1 3
14 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 2 0 1 3
15 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 0 2
16 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 2 5 8
17 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 1 2 2 5
18 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 2 1 4
19 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 1 1 2 4
20 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
20 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 1 3
21 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
21 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
21 İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü 1 1 0 2
22 Reykan Spor Kulübü 1 0 2 3
23 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
23 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
23 Özel Olimpiyat Spor Kulübü 1 0 1 2
24 EGO Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Beyköy Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Yeni Hendek Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Koğukçınar Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Akyazı Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Mesir Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 1 0 0 1
24 Arslaner Spor Kulübü 1 0 0 1
25 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 3 2 5
26 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 3 1 4
27 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 2 3 5
28 İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü 0 2 0 2
29 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 2 3
29 Kayacık Spor Kulübü 0 1 2 3
29 Erbil Spor Kulübü 0 1 2 3
29 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
29 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 2 3
29 Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 2 3
30 Çelebi Spor Kulübü 0 1 1 2
30 Arda Erol Spor Kulübü 0 1 1 2
30 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 0 1 1 2
30 Yakutiye Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
31 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Adıyaman Akademi Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Uygur Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Giresun Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Aslım Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Çukurova Karate Do Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Darıca İdeal Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Diler Şişli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Söke Şimşek Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Trabzon Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Çatalca Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
31 Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
32 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 4 4
32 Kilis GHSİM Spor Kulübü 0 0 4 4
33 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 3 3
33 Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü 0 0 3 3
34 Er-sa Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Akademi Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Çandarlı Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü 0 0 2 2
34 Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
35 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Nizip Halk Eğitim 0 0 1 1
35 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Çevik Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Yazıcı Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Mustafa Kemal Paşa Kaplan Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Cesur Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Yaman Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Adaşlar Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Ankara Sportmen Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1
35 Bingöl Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Doğan Budokan Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Efsane Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 0 0 1 1
35 Tempo Spor İhtisas Kulübü 0 0 1 1
35 Tirebolu Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 0 0 1 1
35 Yahya Kemal İdman Yurdu Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Yenikent Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Balkaya Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Taner Erol İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Gölge Spor Kulübü 0 0 1 1
35 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 15 19 24 58
2 Bursa 9 8 8 25
3 Kocaeli 9 6 9 24
4 Sakarya 8 7 21 36
5 Ankara 4 1 9 14
6 Antalya 3 3 8 14
7 Kırklareli 3 1 3 7
8 Düzce 3 1 0 4
9 Trabzon 2 3 1 6
10 Muğla 2 2 4 8
11 Denizli 2 1 6 9
12 Artvin 2 1 1 4
13 İzmir 1 4 11 16
14 Erzurum 1 3 3 7
15 Tekirdağ 1 1 5 7
16 Adıyaman 1 1 0 2
17 Konya 1 0 2 3
18 Manisa 1 0 0 1
18 Muş 1 0 0 1
19 Hatay 0 1 3 4
20 Isparta 0 1 2 3
20 Afyon 0 1 2 3
21 Adana 0 1 1 2
21 Giresun 0 1 1 2
22 Batman 0 1 0 1
22 Aydın 0 1 0 1
23 Kilis 0 0 4 4
24 Gaziantep 0 0 3 3
25 Balıkesir 0 0 2 2
26 Bingöl 0 0 1 1
26 Diyarbakır 0 0 1 1
26 Kayseri 0 0 1 1
26 Yalova 0 0 1 1
26 Samsun 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...


film izle