E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 26-27 Aralık 2009İstanbul Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 26-27 Aralık 2009İstanbul

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
26-27 Aralık 2009İstanbul


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Süleyman Akdeniz İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Kübra Dişçi İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Rabia Çiğirdik Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feride Kadıoğlu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Gökhan Alkan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Kübra Kahvecioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Kübra Kocacık istanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Cevahir Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mustafa Sadık Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Ersin Demircioğlu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Sever Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Toygun Akyıldız Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Şaban Doğaç Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
3. Göksel Durak Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yasin Üstüner Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Emre Eroğlu İstanbul İ.KA.D
3. Burak Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Burnaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çağrı Candan İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Yusuf Yavuz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mert Emre Acun Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nuğman Başaran Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yuşa Yalçın İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Emre Bayram Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamzegül Dirican İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hatice Sürücü Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşenur Gürbüz Bayburt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülşah Cengiz Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Büşra Nur Avan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rahmetullah Enes Kaya Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Mustafa Balcı İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Mustafa Körlü Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Köteş Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Ünal Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Akarsu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Ö.Faruk Yavuz İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Alperen Doğan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Recep Ersel Koçer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aytekin Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Yasin Koray Algan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Haydar Gençcan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Kara Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Faruk Kansız Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
3. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Serkan Biryan Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşegül Yazıcı Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Zeren Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serpil Karakaya Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çavlan Levent Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ayşe Avan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Birgül Kamber İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melike Basumlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamze Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sena Bayram Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Neslihan Mutlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Birsu Deniz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Ceren Arı İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yekta Akkor Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Davut Kaplan İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
3. Adil Alişiroğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kürşat Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mustafa Utku Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Baki Demircioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Burak Gülmez Adana Şampiyon Anatolia Spor Kulübü
3. Hakan Ayaş Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Arzu Çeken Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ümran Alözkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hatice Demiş Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Kaba Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 53 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 5 6 4 15
2 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 2 0 3
3 Çelebi Spor Kulübü 1 1 3 5
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
5 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 1 0 2
6 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Akademi Spor Kulübü 0 1 2 3
9 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 1 2
10 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 0 1 0 1
11 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 0 2 2
12 Şampiyon Anatolia Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Uygur Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 13 9 12 34
2 Kocaeli 3 0 6 9
3 Sakarya 2 2 4 8
4 Ankara 2 1 4 7
5 Kırklareli 2 0 0 2
6 İzmir 1 3 4 8
7 Bursa 1 2 7 10
8 Balıkesir 1 2 0 3
9 Erzurum 1 1 4 6
10 Eskişehir 1 0 0 1
11 Adana 0 3 2 5
12 Konya 0 2 1 3
13 Trabzon 0 1 3 4
14 Afyon 0 1 2 3
15 Bayburt 0 0 2 2
16 Erzincan 0 0 1 1
16 Sivas 0 0 1 1
16 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...