E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 20-21 Nisan 2013 İstanbul 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 20-21 Nisan 2013 İstanbul

26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
20-21 Nisan 2013 İstanbul


 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Kübra Akarsu Türkiye
2. Esra Uçar Türkiye
3. Viviana Bottaro İtalya
3. Mariana Michakea Romanya
 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Yakan Türkiye
2. Luca Valdesi İtalya
3. Selim Sofuoğlu Türkiye
3. Ali Sofuoğlu Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - Öznur Gümüşsoy
  - Bigem Giroğlu
  - Çağla Kızıltoprak
Türkiye
2. Türkiye B
  - Kübra Akarsu
  - Rabia Küsmüş
  - Dilara Bozan
Türkiye
3. Akbulut Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. GOP Belediye Spor
  - Şule Turhan
  - Demet Karahan
  - Emine Korkutmuş
Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Akbulut Spor
  - Sabri Kıroğlu
  - Fatih Sadullah Selman
  - Muhammet Emre Öztürk
Türkiye
2. GOP Belediye Spor
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Ali Osman Yılmaz
  - Oğuzhan Ay
Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Neslihan Çalışkan Türkiye
3. Asunur Yıldırımer Türkiye
3. Giorgina Gargano İtalya
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Cardin İtalya
2. Aydan Akbulut Türkiye
3. Tuba Yenen Türkiye
3. Stefania Sandu Romanya
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bahar Erşeker Türkiye
2. Ece Yaşar Türkiye
3. Alina Mitra Romanya
3. Merve Çoban Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
2. Merve Şengel Türkiye
3. Melis Abat Türkiye
3. Chiara Zuanon İtalya
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Meltem Hocaoğlu Türkiye
2. Hilal Gök Türkiye
3. Helena Kuusisto Finlandiya
3. Greta Vitelli İtalya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emad Almalki Arabistan
2. Selçuk Aksu Türkiye
3. Okan Aksu Türkiye
3. Gökhan Kök Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Fahad Alkhthami Arabistan
2. İbrahim Çekiç Türkiye
3. Gianluca Devivo İtalya
3. Cemil Günel Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Paul Popa Romanya
3. Davut Kaplan Türkiye
3. Ali Alshmrani Arabistan
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nello Maestri İtalya
2. Alkan Çırlar Türkiye
3. Alperen Doğan Türkiye
3. Muhammed Ali Yıldız Türkiye
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rıdvan Kaptan Türkiye
2. Mohammed Alamri Arabistan
3. Hakan Yerebakan Türkiye
3. Bahri Erşahin Türkiye
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sena Yazıcı Türkiye
2. Banu Öztürk Türkiye
3. Ecem Oktay Türkiye
3. Aslı Erol Türkiye
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Osman Evin Türkiye
2. Alperen Fatih İniş Türkiye
3. Fatih Sadullah Selman Türkiye
3. Hakan Sofuoğlu Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Selva Nur Akkurt Türkiye
2. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Türkiye
3. Gözde Yılmaz Türkiye
3. Beyza Güney Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Çağla Çınar Türkiye
2. Aydan Başkurt Türkiye
3. Rabia Büşra Türkiye
3. Hilal Ünlü Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Esra Kapak Türkiye
2. Kübranur Büyüktanzim Türkiye
3. Hande Emine Arslan Türkiye
3. Aybüke Nur Punar Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aybüke Levent Türkiye
2. Seray Koçali Türkiye
3. Hilal Nur Punar Türkiye
3. Şeyma Sevinç Türkiye
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Eray Şamdan Türkiye
2. Feirel Raul Romanya
3. Yasin Usta Türkiye
3. Hüsnü Şentürk Türkiye
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdülkadir Kara Türkiye
2. Oğuzhan Ay Türkiye
3. Alaaddin Altay Türkiye
3. Yasin Akbaş Türkiye
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sabri Ahmet Uygur Türkiye
2. Abdulsamet Küçükoğlu Türkiye
3. Murat Kaya Türkiye
3. Doğan Ateş Türkiye
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mihaleche Cristian Romanya
2. Şahin Uysal Türkiye
3. Ertuğrul Çelik Türkiye
3. Emre Ayne Türkiye
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Fırat Öz Türkiye
2. Mustafa Garip Türkiye
3. Fatih Boy Türkiye
3. Buğra Güzelsoy Türkiye
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Hande İşitir Türkiye
2. Gizem Çam Türkiye
3. Zeynep Yazıcı Türkiye
3. Harika Çelik Türkiye
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Lütfullah Teber Türkiye
2. Mobark Mansor Arabistan
3. Fatih Can Aydemir Türkiye
3. Yusuf Yağız Ücebakan Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rukiye Şenol Türkiye
2. Beyza Demir Türkiye
3. Reyhan Keskin Türkiye
3. Edanur Çavdar Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Zeynep Tolay Türkiye
2. Rumeysa Subaşı Türkiye
3. Hande İşitir Türkiye
3. Aslıhan Aygüneş Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Pınar Uçar Türkiye
2. Ciocuio Bianca Romanya
3. Yağmur Türkaya Türkiye
3. Fazilet Şenol Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alhiraisa Bader Arabistan
2. Onur Bayram Türkiye
3. Yasir Selman Bargi Türkiye
3. Emir Oğuz Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Furkan Kaya Türkiye
2. Ömer Bayırlı Türkiye
3. Mert Büyükmert Türkiye
3. Ziya Akdeniz Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tareg Ali Hamedi Arabistan
2. Al Alyani Bader Arabistan
3. Ömer Faruk Hayta Türkiye
3. Sadık Köse Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tunahan Kuzucu Türkiye
2. Batuhan Gökdemir Türkiye
3. Adem Şahin Türkiye
3. Chiriac Robert Romanya
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mustafa Paşa Budak Türkiye
2. Hüseyin İnce Türkiye
3. Adem Gökkaya Türkiye
3. Yücel Şentürk Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 27 28 57 112
2 Arabistan 4 3 1 8
3 İtalya 3 1 5 9
4 Romanya 1 3 4 8
5 Finlandiya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Abdülkadir Kara Genç Bay Kumite 61 Kg 1.
Aybüke Levent Genç Bayan Kumite +59 Kg 1.
Bahar Erşeker Büyük Bayan Kumite 61 Kg 1.
Çağla Çınar Genç Bayan Kumite 53 Kg 1.
Eray Şamdan Genç Bay Kumite 55 Kg 1.
Esra Kapak Genç Bayan Kumite 59 Kg 1.
Fırat Öz Genç Bay Kumite +76 Kg 1.
Furkan Kaya Ümit Bay Kumite 57 Kg 1.
Hafsa Şeyda Burucu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 1.
Hande İşitir Ümit Bayan Kata 1.
Kübra Akarsu Büyük Bayan Kata 1.
Lütfullah Teber Ümit Bay Kata 1.
Mehmet Yakan Büyük Bay Kata 1.
Meltem Hocaoğlu Büyük Bayan Kumite +68 Kg 1.
Mustafa Paşa Budak Ümit Bay Kumite +70 Kg 1.
Osman Evin Genç Bay Kata 1.
Pınar Uçar Ümit Bayan Kumite +54 Kg 1.
Rıdvan Kaptan Büyük Bay Kumite +84 Kg 1.
Rukiye Şenol Ümit Bayan Kumite 47 Kg 1.
Sabri Ahmet Uygur Genç Bay Kumite 68 Kg 1.
Selva Nur Akkurt Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Sena Yazıcı Genç Bayan Kata 1.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.
Tunahan Kuzucu Ümit Bay Kumite 70 Kg 1.
Zeynep Tolay Ümit Bayan Kumite 54 Kg 1.
Akbulut Spor
- Sabri Kıroğlu
- Fatih Sadullah Selman
- Muhammet Emre Öztürk
Büyük Bay Takım Kata 1.
Türkiye A
- Öznur Gümüşsoy
- Bigem Giroğlu
- Çağla Kızıltoprak
Büyük Bayan Takım Kata 1.
Abdulsamet Küçükoğlu Genç Bay Kumite 68 Kg 2.
Alkan Çırlar Büyük Bay Kumite 84 Kg 2.
Alperen Fatih İniş Genç Bay Kata 2.
Aydan Akbulut Büyük Bayan Kumite 55 Kg 2.
Aydan Başkurt Genç Bayan Kumite 53 Kg 2.
Banu Öztürk Genç Bayan Kata 2.
Batuhan Gökdemir Ümit Bay Kumite 70 Kg 2.
Beyza Demir Ümit Bayan Kumite 47 Kg 2.
Ece Yaşar Büyük Bayan Kumite 61 Kg 2.
Esra Uçar Büyük Bayan Kata 2.
Gizem Çam Ümit Bayan Kata 2.
Hilal Gök Büyük Bayan Kumite +68 Kg 2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy Genç Bayan Kumite 48 Kg 2.
Hüseyin İnce Ümit Bay Kumite +70 Kg 2.
İbrahim Çekiç Büyük Bay Kumite 67 Kg 2.
Kübranur Büyüktanzim Genç Bayan Kumite 59 Kg 2.
Merve Şengel Büyük Bayan Kumite 68 Kg 2.
Mustafa Garip Genç Bay Kumite +76 Kg 2.
Neslihan Çalışkan Büyük Bayan Kumite 50 Kg 2.
Oğuzhan Ay Genç Bay Kumite 61 Kg 2.
Onur Bayram Ümit Bay Kumite 52 Kg 2.
Ömer Bayırlı Ümit Bay Kumite 57 Kg 2.
Rumeysa Subaşı Ümit Bayan Kumite 54 Kg 2.
Selçuk Aksu Büyük Bay Kumite 60 Kg 2.
Seray Koçali Genç Bayan Kumite +59 Kg 2.
Şahin Uysal Genç Bay Kumite 76 Kg 2.
GOP Belediye Spor
- Gürkan Yeşilbaş
- Ali Osman Yılmaz
- Oğuzhan Ay
Büyük Bay Takım Kata 2.
Türkiye B
- Kübra Akarsu
- Rabia Küsmüş
- Dilara Bozan
Büyük Bayan Takım Kata 2.
Adem Gökkaya Ümit Bay Kumite +70 Kg 3.
Adem Şahin Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Alaaddin Altay Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Ali Sofuoğlu Büyük Bay Kata 3.
Alperen Doğan Büyük Bay Kumite 84 Kg 3.
Aslı Erol Genç Bayan Kata 3.
Aslıhan Aygüneş Ümit Bayan Kumite 54 Kg 3.
Asunur Yıldırımer Büyük Bayan Kumite 50 Kg 3.
Aybüke Nur Punar Genç Bayan Kumite 59 Kg 3.
Bahri Erşahin Büyük Bay Kumite +84 Kg 3.
Beyza Güney Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Buğra Güzelsoy Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Cemil Günel Büyük Bay Kumite 67 Kg 3.
Davut Kaplan Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Doğan Ateş Genç Bay Kumite 68 Kg 3.
Ecem Oktay Genç Bayan Kata 3.
Edanur Çavdar Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Emir Oğuz Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.
Emre Ayne Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Ertuğrul Çelik Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Fatih Boy Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Fatih Can Aydemir Ümit Bay Kata 3.
Fatih Sadullah Selman Genç Bay Kata 3.
Fazilet Şenol Ümit Bayan Kumite +54 Kg 3.
Gökhan Kök Büyük Bay Kumite 60 Kg 3.
Gözde Yılmaz Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Hakan Sofuoğlu Genç Bay Kata 3.
Hakan Yerebakan Büyük Bay Kumite +84 Kg 3.
Hande Emine Arslan Genç Bayan Kumite 59 Kg 3.
Hande İşitir Ümit Bayan Kumite 54 Kg 3.
Harika Çelik Ümit Bayan Kata 3.
Hilal Nur Punar Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Hilal Ünlü Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Hüsnü Şentürk Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Melis Abat Büyük Bayan Kumite 68 Kg 3.
Mert Büyükmert Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Merve Çoban Büyük Bayan Kumite 61 Kg 3.
Muhammed Ali Yıldız Büyük Bay Kumite 84 Kg 3.
Murat Kaya Genç Bay Kumite 68 Kg 3.
Okan Aksu Büyük Bay Kumite 60 Kg 3.
Ömer Faruk Hayta Ümit Bay Kumite 63 Kg 3.
Rabia Büşra Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Reyhan Keskin Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Sadık Köse Ümit Bay Kumite 63 Kg 3.
Selim Sofuoğlu Büyük Bay Kata 3.
Şeyma Sevinç Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Tuba Yenen Büyük Bayan Kumite 55 Kg 3.
Yağmur Türkaya Ümit Bayan Kumite +54 Kg 3.
Yasin Akbaş Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Yasin Usta Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Yasir Selman Bargi Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.
Yusuf Yağız Ücebakan Ümit Bay Kata 3.
Yücel Şentürk Ümit Bay Kumite +70 Kg 3.
Zeynep Yazıcı Ümit Bayan Kata 3.
Ziya Akdeniz Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Akbulut Spor
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kata 3.
GOP Belediye Spor
- Şule Turhan
- Demet Karahan
- Emine Korkutmuş
Büyük Bayan Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2015 - 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2014 - 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2012 - 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2011 - 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2010 - 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2009 - 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2008 - 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2005 - 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2004 - 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2003 - 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2001 - 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...