E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Fransa
Fransa
Ülkeler » Fransa » Dereceler

Tarih Müsabaka Yer Altın Gümüş Bronz Toplam
1- 05.02.2016 Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası Kıbrıs 5 2 2 9
2- 22.01.2016 Karate1 Premier Lig - Paris Fransa 3 3 10 16
3- 12.11.2015 Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Endonezya 3 3 5 11
4- 13.06.2015 1. Avrupa Oyunları (European Games) Azerbaycan 2 2 1 5
5- 19.03.2015 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 2 3 4 9
6- 08.02.2015 Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası İsviçre 7 5 7 19
7- 09.11.2014 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 2 3 3 8
8- 13.09.2014 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Karadağ 2 1 2 5
9- 06.09.2014 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 0 1 3 4
10- 07.06.2014 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İzmir 0 2 1 3
11- 01.05.2014 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 0 1 6 7
12- 07.02.2014 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Portekiz 6 1 7 14
13- 01.02.2014 Dubai Open Karate Turnuvası BAE 3 1 0 4
14- 11.01.2014 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 7 2 5 14
15- 07.11.2013 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası İspanya 3 7 1 11
16- 19.10.2013 Sportaccord Combat Games Rusya 2 1 1 4
17- 26.07.2013 Dünya Oyunları Kolombiya 2 2 0 4
18- 19.07.2013 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Macaristan 1 0 0 1
19- 18.06.2013 Akdeniz Oyunları Mersin 0 1 5 6
20- 09.05.2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan 4 2 1 7
21- 09.03.2013 Dutch Open (Karate1 Premier Lig) Hollanda 0 2 4 6
22- 08.02.2013 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Konya 1 0 5 6
23- 31.01.2013 Dubai Open Karate Turnuvası BAE 3 0 3 6
24- 19.01.2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 7 2 6 15
25- 21.11.2012 Büyükler Dünya Şampiyonası Fransa 7 2 4 13
26- 06.10.2012 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Bosna Hersek 4 2 4 10
27- 13.07.2012 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Slovakya 2 0 3 5
28- 09.06.2012 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Rusya 1 2 1 4
29- 10.05.2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 3 2 6 11
30- 10.02.2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan 6 4 4 14
31- 14.01.2012 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 6 2 8 16
32- 26.11.2011 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul 0 0 2 2
33- 13.10.2011 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Malezya 2 3 7 12
34- 17.09.2011 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 4 4 5 13
35- 03.09.2011 Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası İtalya 6 7 8 21
36- 06.05.2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası İsviçre 1 4 7 12
37- 16.04.2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 3 1 6 10
38- 11.02.2011 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Sırbistan 3 5 5 13
39- 27.10.2010 Büyükler Dünya Şampiyonası Sırbistan 1 3 1 5
40- 31.08.2010 Sportaccord Combat Games Çin 2 0 1 3
41- 15.07.2010 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Karadağ 3 1 1 5
42- 29.05.2010 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Polonya 1 0 1 2
43- 07.05.2010 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 1 7 8
44- 05.02.2010 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası İzmir 4 5 2 11
45- 16.01.2010 Paris Open Fransa 8 4 8 20
46- 12.11.2009 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Fas 4 4 8 16
47- 25.07.2009 Dünya Oyunları Tayvan 0 3 0 3
48- 16.07.2009 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası İspanya 1 3 2 6
49- 30.06.2009 Akdeniz Oyunları İtalya 2 0 2 4
50- 30.05.2009 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İspanya 0 1 0 1
51- 08.05.2009 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 0 1 6 7
52- 07.03.2009 Dutch Open Hollanda 3 4 6 13
53- 30.01.2009 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Fransa 11 2 2 15
54- 13.11.2008 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya 2 2 3 7
55- 10.10.2008 İstanbul Open İstanbul 1 3 0 4
56- 27.09.2008 German Open Almanya 2 0 1 3
57- 11.07.2008 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Polonya 2 2 4 8
58- 02.05.2008 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 1 2 2 5
59- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya 3 4 6 13
60- 19.01.2008 Paris Open Fransa 4 5 5 14
61- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul 1 3 8 12
62- 06.07.2007 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Karadağ 1 0 3 4
63- 04.05.2007 Büyükler Avrupa Şampiyonası Slovakya 0 2 4 6
64- 09.02.2007 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İzmir 1 0 6 7
65- 12.10.2006 Büyükler Dünya Şampiyonası Finlandiya 2 1 2 5
66- 02.09.2006 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Tunus 1 1 5 7
67- 06.08.2006 Üniversiteler Dünya Şampiyonası ABD 1 5 2 8
68- 03.06.2006 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Fransa 1 1 0 2
69- 05.05.2006 Büyükler Avrupa Şampiyonası Norveç 4 0 3 7
70- 17.02.2006 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Sırbistan-Karadağ 6 2 4 12
71- 11.11.2005 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Kıbrıs 3 3 5 11
72- 23.07.2005 Dünya Oyunları Almanya 0 1 0 1
73- 01.07.2005 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Polonya 0 0 2 2
74- 24.06.2005 Akdeniz Oyunları İspanya 1 1 4 6
75- 13.05.2005 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 1 3 6 10
76- 09.04.2005 Italia Open İtalya 0 3 4 7
77- 12.03.2005 Dutch Open Hollanda 3 0 1 4
78- 11.02.2005 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 3 3 3 9
79- 18.11.2004 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 1 4 5 10
80- 07.05.2004 Büyükler Avrupa Şampiyonası Rusya 5 1 3 9
81- 13.02.2004 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 3 3 4 10
82- 24.10.2003 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Fransa 4 3 4 11
83- 09.05.2003 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 4 4 6 14
84- 14.02.2003 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Polonya 4 2 5 11
85- 21.11.2002 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 4 3 4 11
86- 03.05.2002 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 8 1 7 16
87- 15.02.2002 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya 3 2 9 14
88- 12.10.2001 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Yunanistan 8 0 4 12
89- 11.05.2001 Büyükler Avrupa Şampiyonası Bulgaristan 7 1 7 15
90- 09.02.2001 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Kıbrıs 4 2 6 12
91- 12.10.2000 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 6 6 5 17
92- 05.05.2000 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 8 3 6 17
93- 11.02.2000 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovenya 4 5 5 14
94- 29.10.1999 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Bulgaristan 3 5 5 13
95- 20.05.1999 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 4 6 4 14
96- 12.02.1999 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya 2 4 3 9
97- 18.10.1998 Büyükler Dünya Şampiyonası Brezilya 5 4 2 11
98- 08.05.1998 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya 4 1 10 15
99- 07.02.1998 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 3 1 2 6
100- 02.05.1997 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 6 3 6 15
101- 07.11.1996 Büyükler Dünya Şampiyonası Güney Afrika 3 2 2 7
102- 03.05.1996 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa 9 0 6 15
103- 05.05.1995 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 7 2 2 11
104- 08.12.1994 Büyükler Dünya Şampiyonası Malezya 4 3 4 11
105- 06.05.1994 Büyükler Avrupa Şampiyonası İngiltere 7 1 2 10
106- 22.07.1993 Dünya Oyunları Hollanda 0 2 3 5
107- 07.05.1993 Büyükler Avrupa Şampiyonası Çek Cumhuriyeti 4 0 3 7
108- 19.11.1992 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 1 1 8 10
109- 08.05.1992 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hollanda 3 3 5 11
110- 03.05.1991 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 3 2 3 8
111- 08.11.1990 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 4 1 2 7
112- 04.05.1990 Büyükler Avrupa Şampiyonası Avusturya 4 2 5 11
113- 04.05.1989 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya 6 2 4 12
114- 01.11.1988 Büyükler Dünya Şampiyonası Mısır 2 1 4 7
115- 01.01.1988 Büyükler Avrupa Şampiyonası İtalya 2 3 6 11
116- 01.01.1987 Büyükler Avrupa Şampiyonası İskoçya 2 3 3 8
117- 01.11.1986 Büyükler Dünya Şampiyonası Avustralya 2 2 1 5
118- 01.11.1984 Büyükler Dünya Şampiyonası Hollanda 2 1 3 6
119- 01.01.1982 Büyükler Dünya Şampiyonası Tayvan 1 2 4 7
120- 01.01.1980 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 1 2 1 4
121- 01.01.1977 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya 0 0 1 1
122- 01.01.1972 Büyükler Dünya Şampiyonası Fransa 1 0 1 2
123- 01.01.1970 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya 0 0 1 1