Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Bosna Hersek
Bosna Hersek
Ülkeler » Bosna Hersek » Dereceler

Tarih Müsabaka Yer Altın Gümüş Bronz Toplam
1- 24.03.2018 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası İstanbul 0 2 4 6
2- 05.05.2016 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa 0 1 0 1
3- 05.02.2016 Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası Kıbrıs 2 0 3 5
4- 13.12.2015 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası Hırvatistan 6 4 18 28
5- 12.11.2015 Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Endonezya 0 0 2 2
6- 30.05.2015 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası Karadağ 4 4 15 23
7- 08.02.2015 Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası İsviçre 1 2 3 6
8- 13.12.2014 Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası Bulgaristan 7 4 13 24
9- 09.11.2014 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 0 0 1 1
10- 18.10.2014 Büyükler Balkan Şampiyonası Makedonya 1 2 5 8
11- 13.09.2014 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Karadağ 0 0 4 4
12- 14.06.2014 Çocuklar Balkan Şampiyonası İstanbul 2 5 15 22
13- 07.06.2014 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İzmir 0 0 1 1
14- 01.05.2014 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 0 0 1 1
15- 07.02.2014 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Portekiz 1 0 1 2
16- 09.05.2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan 0 1 0 1
17- 16.03.2013 Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) Slovenya 1 1 0 2
18- 08.02.2013 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Konya 0 3 2 5
19- 06.10.2012 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Bosna Hersek 2 1 4 7
20- 09.06.2012 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Rusya 0 1 0 1
21- 10.05.2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 0 1 1
22- 16.03.2012 Çocuklar Balkan Şampiyonası Karadağ 3 3 18 24
23- 16.03.2012 Büyükler Balkan Şampiyonası Karadağ 0 2 1 3
24- 10.02.2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan 0 1 1 2
25- 13.10.2011 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Malezya 1 1 0 2
26- 03.09.2011 Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası İtalya 0 1 4 5
27- 22.07.2011 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Bosna Hersek 3 0 1 4
28- 04.06.2011 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Ankara 0 0 1 1
29- 21.04.2011 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya 1 0 3 4
30- 11.02.2011 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Sırbistan 1 2 1 4
31- 20.11.2010 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul 0 1 0 1
32- 27.10.2010 Büyükler Dünya Şampiyonası Sırbistan 0 0 3 3
33- 24.09.2010 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan 0 1 0 1
34- 03.09.2010 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Aydın 0 1 3 4
35- 15.07.2010 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Karadağ 1 0 4 5
36- 07.05.2010 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 1 2 3
37- 05.02.2010 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası İzmir 1 0 2 3
38- 12.11.2009 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Fas 0 0 1 1
39- 25.07.2009 Dünya Oyunları Tayvan 1 0 0 1
40- 30.06.2009 Akdeniz Oyunları İtalya 0 1 2 3
41- 08.05.2009 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 0 0 1 1
42- 30.01.2009 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Fransa 0 1 4 5
43- 10.10.2008 İstanbul Open İstanbul 0 0 1 1
44- 14.06.2008 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovenya 1 0 0 1
45- 02.05.2008 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 0 2 1 3
46- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya 0 2 4 6
47- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul 0 0 1 1
48- 09.06.2007 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Sırbistan 0 2 0 2
49- 04.05.2007 Büyükler Avrupa Şampiyonası Slovakya 0 2 1 3
50- 09.02.2007 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İzmir 0 1 1 2
51- 12.10.2006 Büyükler Dünya Şampiyonası Finlandiya 0 1 0 1
52- 01.09.2006 İstanbul Open İstanbul 1 1 1 3
53- 03.06.2006 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Fransa 0 0 2 2
54- 05.05.2006 Büyükler Avrupa Şampiyonası Norveç 1 3 1 5
55- 24.03.2006 Büyükler Balkan Şampiyonası Bosna Hersek 3 2 4 9
56- 17.02.2006 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Sırbistan-Karadağ 2 1 0 3
57- 11.11.2005 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Kıbrıs 1 0 1 2
58- 23.07.2005 Dünya Oyunları Almanya 0 0 1 1
59- 24.06.2005 Akdeniz Oyunları İspanya 1 1 1 3
60- 13.05.2005 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 1 1 2
61- 15.04.2005 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 2 0 1 3
62- 11.02.2005 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 1 1 2
63- 18.11.2004 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 0 1 0 1
64- 12.06.2004 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovakya 1 0 0 1
65- 07.05.2004 Büyükler Avrupa Şampiyonası Rusya 0 0 2 2
66- 13.02.2004 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 2 2 0 4
67- 24.10.2003 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Fransa 0 0 1 1
68- 09.05.2003 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 0 1 1 2
69- 14.02.2003 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Polonya 0 0 1 1
70- 03.05.2002 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 1 0 0 1
71- 15.02.2002 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya 0 1 1 2
72- 12.10.2001 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Yunanistan 0 1 0 1
73- 11.05.2001 Büyükler Avrupa Şampiyonası Bulgaristan 0 1 0 1
74- 09.02.2001 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Kıbrıs 0 0 1 1
75- 05.05.2000 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 0 0 1 1
76- 11.02.2000 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovenya 0 0 1 1
77- 29.10.1999 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Bulgaristan 1 0 1 2
78- 20.05.1999 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 1 0 1
79- 12.02.1999 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya 0 1 0 1
80- 07.02.1998 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 0 1 1