Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2008 - Trieste İtalya
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2008 - Trieste İtalya
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
15-17 Şubat 2008
Trieste İtalya
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jose Manuel Carbonell Lopez
İspanya
2.
Metin Sofuoğlu
Türkiye
3.
Giuseppe Di Gennaro
İtalya
3.
Matej Urik
Slovakya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Giada Poci
İtalya
2.
Franziska Kurz
Almanya
3.
Ashleigh Kenny
İngiltere
3.
Patricia Martinez Quintero
İspanya
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vladimir Micek
Çek Cumhuriyeti
2.
Jose Luis Prado Gutierrez
İspanya
3.
Arslan Çalışkan
Türkiye
3.
Alfredo Tocco
İtalya
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Viviana Bottaro
İtalya
2.
Marija Madzarevic
Sırbistan
3.
Sayra Aarts
Hollanda
3.
Emmanuelle Fumonde
Fransa
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
Fransa
Fransa
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Türkiye
3.
İtalya
İtalya
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almanya
Almanya
2.
İtalya
İtalya
3.
Fransa
Fransa
3.
Türkiye
-
Kübra Akarsu
-
Esra Bahadır
-
Özge Akın
Türkiye
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aykut Kaya
Türkiye
2.
Otto Horvath
Macaristan
3.
Mladen Curic
Sırbistan
3.
Kalvis Kalnins
Letonya
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Grach Egiazaryan
Rusya
2.
Falk Kelbassa
Almanya
3.
Mahammad Guliyev
Azerbaycan
3.
Meris Muhovic
Bosna Hersek
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Viktor Viskup
Slovakya
2.
Fernando Moreno
İspanya
3.
Joachim Letang
Fransa
3.
Senad Vukovic
Bosna Hersek
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aykut Usda
Türkiye
2.
Haris Sujkovic
Bosna Hersek
3.
Josip Livada
Hırvatistan
3.
Ivan Stijovic
Sırbistan
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Danilo Lucic
Karadağ
2.
Vladimir Mitic
Sırbistan
3.
Dimitrios Margaritopoulos
Yunanistan
3.
Hakan Yerebakan
Türkiye
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tuba Yenen
Türkiye
2.
Alexia Barragao
Fransa
3.
Damira Bujan
Hırvatistan
3.
Svetlana Kozlachkova
Rusya
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jana Bitsch
Almanya
2.
Stephanie Barre
Fransa
3.
Veronica Maurizzi
İtalya
3.
Stephanie Otten
Belçika
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marie Prouille
Fransa
2.
Giulia Bernardi
İtalya
3.
Dijana Vujosevic
Karadağ
3.
Ece Yaşar
Türkiye
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sofiane Ainine
Fransa
2.
Igor Krstin
Sırbistan
3.
Christos Papanikolaou
Yunanistan
3.
Robert Scott
Galler
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Salvatore Serino
İtalya
2.
Thomas Kaserer
Avusturya
3.
Nikolaos Gidakos
Yunanistan
3.
Tarik Lusija
Bosna Hersek
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Moreno Sheppard
Hollanda
2.
Kenji Grillon
Fransa
3.
Ivo Cvetkovski
Makedonya
3.
Yannick Piersotte
Belçika
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luigi Busa
İtalya
2.
Thomas Gibbins
İngiltere
3.
Daniel Hernandez Romero
İspanya
3.
Benedict Vincent
Fransa
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Enes Erkan
Türkiye
2.
Adrian Martinez Alguacil
İspanya
3.
Martin Nestorovski
Makedonya
3.
Saverio Pesola
İtalya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Iagoba Vizuete Fernandez
İspanya
2.
Jonathan Horne
Almanya
3.
Goran Bozic
Hırvatistan
3.
Yunus Erşeker
Türkiye
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alexandra Recchia
Fransa
2.
Viktoria Semanikova
Slovakya
3.
Tamara De La Encina Alvarez
İspanya
3.
Serap Özçelik
Türkiye
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Anjela Tazidinova
Almanya
2.
Veronica Foresti
İtalya
3.
Seval Abakoç
Türkiye
3.
Fruzsin Lassingleitner
Macaristan
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hüsniye Güler
Türkiye
2.
Cristina Vizcaino Gonzalez
İspanya
3.
Katie Hurry
İngiltere
3.
Marivin Chiari
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hırvatistan
Hırvatistan
2.
Sırbistan
Sırbistan
3.
Fransa
Fransa
3.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hırvatistan
Hırvatistan
2.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
Fransa
Fransa
3.
Rusya
Rusya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
5
1
8
14
2
İtalya
4
3
6
13
3
Fransa
3
4
6
13
4
İspanya
3
4
3
10
5
Almanya
3
3
0
6
6
Hırvatistan
2
0
3
5
7
Slovakya
1
1
1
3
8
Rusya
1
0
2
3
9
Karadağ
1
0
1
2
9
Hollanda
1
0
1
2
11
Çek Cumhuriyeti
1
0
0
1
12
Sırbistan
0
4
2
6
13
Bosna Hersek
0
2
4
6
14
İngiltere
0
1
2
3
15
Macaristan
0
1
1
2
16
Avusturya
0
1
0
1
17
Yunanistan
0
0
3
3
18
Belçika
0
0
2
2
18
Makedonya
0
0
2
2
20
Letonya
0
0
1
1
20
Azerbaycan
0
0
1
1
20
Galler
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Aykut Kaya
Ümit Bay Kumite 60 Kg
1.
Aykut Usda
Ümit Bay Kumite 75 Kg
1.
Enes Erkan
Genç Bay Kumite 80 Kg
1.
Hüsniye Güler
Genç Bayan Kumite +60 Kg
1.
Tuba Yenen
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
1.
Metin Sofuoğlu
Ümit Bay Kata
2.
Arslan Çalışkan
Genç Bay Kata
3.
Ece Yaşar
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
3.
Hakan Yerebakan
Ümit Bay Kumite +75 Kg
3.
Serap Özçelik
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Seval Abakoç
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
Yunus Erşeker
Genç Bay Kumite +80 Kg
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Ümit-Genç Bay Takım Kata
3.
Türkiye
-
Kübra Akarsu
-
Esra Bahadır
-
Özge Akın
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...