Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 12-14 Şubat 1999 - Oviedo İspanya
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 12-14 Şubat 1999 - Oviedo İspanya
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
12-14 Şubat 1999
Oviedo İspanya
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fernando San Jose Bastante
İspanya
2.
J. Huynh
Fransa
3.
F. Leardini
İtalya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
V. Capozio
İtalya
2.
Ruth Jimenez Fernandez
İspanya
3.
T. Diendorfer
Avusturya
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
V.Lopez Megia
İspanya
2.
X. Geraud
Fransa
3.
J. Ciotti
İtalya
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miriam Cogolludo de las Heras
İspanya
2.
S. Mazzoleni
İtalya
3.
M. Kulmala
Finlandiya
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Davy Dona
Fransa
2.
J. Aguado
İspanya
3.
R. Chauallev
Rusya
3.
Konstantinos Pappas
Yunanistan
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
R. Perablo
İspanya
2.
Erdal Özsoy
Türkiye
3.
Nikola Dukic
Hırvatistan
3.
A. Azanov
Rusya
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
M. Krivokapic
Yugoslavya
2.
T. Zivner
Slovakya
3.
S. Hadji
Fransa
3.
R. Ramos
İspanya
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Davin Pack
İngiltere
2.
C. Mayer
Almanya
3.
M. Kadlecik
Slovakya
3.
S. Mrozewski
Polonya
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
A. Zavialov
Rusya
2.
B. Bourguigno
Belçika
3.
L. Greber
Yugoslavya
3.
Pighataro
İtalya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hakan Kara
Türkiye
2.
M. Melemez
Almanya
3.
Milo Hodge
İngiltere
3.
L. Debono
Fransa
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ciro Massa
İtalya
2.
E. Trinidade
Portekiz
3.
D. Versmissen
Belçika
3.
J. Junek
Çek Cumhuriyeti
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gustaaf Lefevre
Belçika
2.
Adnan Hadzic
Bosna Hersek
3.
Islamutdin Eldarouchev
Rusya
3.
Nadia Mecheri
Fransa
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ivan Leal Reglero
İspanya
2.
K. Amrikhanov
Rusya
3.
Klaudio Farmadin
Slovakya
3.
D. Accardi
İtalya
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Daniel Sabanovic
Hollanda
2.
Yann Baillon
Fransa
3.
M. Lazic
Yugoslavya
3.
M. Arias
İspanya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Leon Anthony Walters
İngiltere
2.
H. Hocine
Fransa
3.
J. Martin
İspanya
3.
F. Janzon
İsveç
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Raffaella Carlini
İtalya
2.
N. Baumgartner
Almanya
3.
L. Susovic
Hırvatistan
3.
T. Leech
İngiltere
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Roksande Lazarevic
Yugoslavya
2.
S. De Angelis
İtalya
3.
M. Levicka
Slovakya
3.
Gülcihan Ustaoğlu
Türkiye
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Cristina Feo Gomez
İspanya
2.
S. Pekovic
Yugoslavya
3.
Maria Cerna
Slovakya
3.
N. Yılmaz
Türkiye
Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İspanya
İspanya
3.
Slovakya
Slovakya
3.
İtalya
İtalya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İspanya
6
3
3
12
2
İtalya
3
2
5
10
3
Fransa
2
4
3
9
4
Yugoslavya
2
1
2
5
5
İngiltere
2
0
2
4
6
Rusya
1
1
3
5
7
Türkiye
1
1
2
4
8
Belçika
1
1
1
3
9
Hollanda
1
0
0
1
10
Almanya
0
3
0
3
11
Slovakya
0
1
5
6
12
Bosna Hersek
0
1
0
1
12
Portekiz
0
1
0
1
14
Hırvatistan
0
0
2
2
15
Avusturya
0
0
1
1
15
Çek Cumhuriyeti
0
0
1
1
15
Finlandiya
0
0
1
1
15
Polonya
0
0
1
1
15
İsveç
0
0
1
1
15
Yunanistan
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Hakan Kara
Genç Bay Kumite 60 Kg
1.
Erdal Özsoy
Ümit Bay Kumite 65 Kg
2.
Gülcihan Ustaoğlu
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
N. Yılmaz
Genç Bayan Kumite +60 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...