Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 13-15 Şubat 2004 - Rijeka Hırvatistan
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 13-15 Şubat 2004 - Rijeka Hırvatistan
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
13-15 Şubat 2004
Rijeka Hırvatistan
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Schinkoethe
Almanya
2.
Jose Salazar Jover
İspanya
3.
P.Nochowicz
Polonya
3.
D. Pinto
Fransa
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
E.Martinez Valencia
İspanya
2.
Katarina Longova
Slovakya
3.
E.Thajer
Avusturya
3.
Sara Battaglia
İtalya
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Damian H. Quintero
İspanya
2.
S.Sorbino
İtalya
3.
S. Semchyk
Belarus
3.
T.Ha
Fransa
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sandy Scordo
Fransa
2.
Annamaria Zaccaro
İtalya
3.
M. Ruiz Granados
İspanya
3.
M.Lalakova
Çek Cumhuriyeti
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İtalya
İtalya
3.
İspanya
İspanya
3.
Belarus
Belarus
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
İtalya
İtalya
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
3.
Fransa
Fransa
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
M. Culasso
İtalya
2.
Stanislav Sinyavskiy
Rusya
3.
Fabian Kunze
Almanya
3.
İsmail Arapoğlu
Türkiye
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Manuel Rasero Ruiz
İspanya
2.
Mauro Scognamiglio
İtalya
3.
B.Baecker
Almanya
3.
Ömer Kemaloğlu
Türkiye
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Enes Erkan
Türkiye
2.
K.Lodzhanidze
Rusya
3.
Rene Smaal
Hollanda
3.
M. Vasek
Slovakya
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Andrej Harnicar
Slovakya
2.
I.Gorjanc
Hırvatistan
3.
Christophe Araminte
Fransa
3.
I. Batanidis
Yunanistan
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aniello Iarnone
İtalya
2.
Michael Alonso
Fransa
3.
N. Vojinovic
Sırbistan-Karadağ
3.
R.Garcia Recuenco
İspanya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Michele Giuliani
İtalya
2.
Ricardo Viola
Belçika
3.
D.Ahmetov
Estonya
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nikola Mandic
Sırbistan-Karadağ
2.
P.Simko
Slovakya
3.
O.Shut
Ukrayna
3.
S.Larsen
Norveç
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Murat Salih Kurnaz
Türkiye
2.
Mensur Cakic
Bosna Hersek
3.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
3.
David Godfrey
Galler
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dzmitry Hrachou
Belarus
2.
Alton Brown
İngiltere
3.
R.Touchdiev
Rusya
3.
D.Baranyai
Macaristan
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Mongan
İngiltere
2.
Dejan Vozlic
Slovenya
3.
V. Durante
İtalya
3.
A.Huts
Belarus
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
F.Kuehnle
Almanya
2.
Spyridon Margaritopoulos
Yunanistan
3.
Andrey Potapov
Rusya
3.
Almir Cecunjanin
Sırbistan-Karadağ
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jelena Kovacevic
Hırvatistan
2.
Kora Knuhmann
Almanya
3.
Elana Ponomareva
Rusya
3.
Vildan Doğan
Türkiye
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lolita Peret
Fransa
2.
Mirsada Suljkanovic
Bosna Hersek
3.
Esra Sertdemir
Türkiye
3.
J.Gehring
Almanya
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Arnela Odzakovic
Bosna Hersek
2.
B. Kavurin
Sırbistan-Karadağ
3.
A.Novintchanova
Rusya
3.
Greta Vitelli
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rusya
Rusya
2.
Fransa
Fransa
3.
İngiltere
İngiltere
3.
İspanya
İspanya
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
2.
Fransa
Fransa
3.
Almanya
Almanya
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İspanya
4
1
4
9
2
İtalya
3
5
3
11
3
Fransa
3
3
4
10
4
Bosna Hersek
2
2
0
4
5
Almanya
2
1
4
7
6
Türkiye
2
0
4
6
7
Rusya
1
2
4
7
8
Slovakya
1
2
1
4
9
Hırvatistan
1
1
3
5
10
Sırbistan-Karadağ
1
1
2
4
11
İngiltere
1
1
1
3
12
Belarus
1
0
3
4
13
Belçika
0
1
1
2
13
Yunanistan
0
1
1
2
15
Slovenya
0
1
0
1
16
Ukrayna
0
0
1
1
16
Avusturya
0
0
1
1
16
Çek Cumhuriyeti
0
0
1
1
16
Estonya
0
0
1
1
16
Galler
0
0
1
1
16
Hollanda
0
0
1
1
16
Macaristan
0
0
1
1
16
Norveç
0
0
1
1
16
Polonya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Enes Erkan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
1.
Murat Salih Kurnaz
Genç Bay Kumite 70 Kg
1.
Esra Sertdemir
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
İsmail Arapoğlu
Ümit Bay Kumite 60 Kg
3.
Ömer Kemaloğlu
Ümit Bay Kumite 65 Kg
3.
Vildan Doğan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...