Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 13-16 Ekim 2011 - Maleka Malezya Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 13-16 Ekim 2011 - Maleka Malezya
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları (Tümü)

Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
13-16 Ekim 2011
Maleka Malezya


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Taiki Kozaki Japonya
2. Kiel Hicks ABD
3. Pierre Antoine Tresegnie Belçika
3. Luis Felipe Aguilar Rodriguez Kolombiya
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Natsuki Shimizu Japonya
2. Terryana D Onofrio İtalya
3. Sophia Graf Almanya
3. Jasmine Nguyen ABD
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Toshifumi Nakashima Japonya
2. Ali Sofuoğlu Türkiye
3. Abolfazl Shahrjerdi İran
3. Maksim Ksenofontov Rusya
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kiyou Shimizu Japonya
2. Ha Mi Do Vietnam
3. Sonia Garcia İspanya
3. Dorota Balciarova Slovakya
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Yakan Türkiye
2. Naoyuki Yoshida Japonya
3. Mehran Ghorbanalipour İran
3. Chee Wei Lim Malezya
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Chisa Tsuruyama Japonya
2. Do Thi Thu Ha Vietnam
3. Emma Lucraft İngiltere
3. Katarina Liptakova Slovakya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mısır
  - Mohamed Abdelfatah
  - Seif Akram Orabi
  - El Sayed Mahmoud
Mısır
2. İtalya
  - William Kim Torre
  - Gabriele Petroni
  - Pasetto Marco
İtalya
3. Fransa
  - Monin Geoffroy
  - Montarello Enzo
  - Preux Thomas
Fransa
3. Kuveyt
  - Ahmad Shebab
  - Abdulhusain Sayes Mohammad
  - Abdulhusain Saied Salman
Kuveyt
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa
  - Jessica Hugues
  - Bui Marie
  - Hervas Marie
Fransa
2. ABD
  - Bang Sapphire
  - Jasmine Nguyen
  - Jessica Kwong
ABD
3. Mısır
  - Shaimaa Solyman
  - Baioumi Nyreen
  - Abd Elkader Noha
Mısır
3. İspanya
  - Margarita Morata
  - Sonia Garcia
  - Vazquez Merino Estefania
İspanya
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed Farouk Ahmed Mısır
2. Tolga Macar Türkiye
3. Da Costa Steven Fransa
3. Arash Alinezhadkafshgari İran
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Oliver Florez Ortiz Meksika
2. Karime Abou Etta Mısır
3. Farzam Shafiei Chapaki İran
3. Didar Amirali Kazakistan
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Amar Guerni Cezayir
2. Andrii Guzenko Ukrayna
3. Ivan Martinac Hırvatistan
3. Ali Najafi İran
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed El Kotby Mısır
2. Benchikh Rafik Cezayir
3. Mohamed Ali Najar Tunus
3. Kamran Madani ABD
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Masood Parviz İran
2. Burak Turan Türkiye
3. Alberto Azevedo Brezilya
3. Araz Mamedov Rusya
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Umay Tokcan Türkiye
2. Kimberley Johnstone İskoçya
3. Miho Miyahara Japonya
3. Alexandra Chovancova Slovakya
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tina Maric Bosna Hersek
2. Viktoria Pillarova Slovakya
3. Andjela Stjepandic Hırvatistan
3. Shana Amengle Fransa
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Charlotte Wastell İngiltere
2. Cavar Ivona Bosna Hersek
3. Garcia Nancy Fransa
3. Ruth Malsch Almanya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ahmed Abidou Mısır
2. Emre Cevahir Türkiye
3. Jimmy Cabantous Fransa
3. Mhenni Mohamed Aziz Tunus
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Döme Szegedi Macaristan
2. Nikolajs Bodrovs Letonya
3. Shahin Naghipour Jafari İran
3. Luca Maresca İtalya
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Abdalla Ibrahim Mısır
2. Hayatilaleh Sajad İran
3. Rodrigo Ibanez İspanya
3. Nick Gerrese Hollanda
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Thomas Hickman İngiltere
2. Mohamed Radwan Mısır
3. William Wierdis İtalya
3. Anton Emelianov Rusya
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Omar Elwahiby Mısır
2. Claudio Carrubba İtalya
3. Jordan Durieu Fransa
3. Aleksandar Sestakov Sırbistan
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Neslihan Çalışkan Türkiye
2. Arreg Rashed Mısır
3. Jennifer Warling Lüksemburg
3. Alessandra Vindrola Peru
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yassmin Attia Mısır
2. Sara Yamada Japonya
3. Marjorie Piacentino Fransa
3. Büşra Tosun Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Giana Lotfy Mısır
2. Alizee Agier Fransa
3. Shiho Tokai Japonya
3. Haya Jumaa BAE
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Agathe Duval Fransa
2. Chiara Zuanon İtalya
3. Laury Vogelzang Hollanda
3. Zuzana Schwartzova Slovakya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Bahman Asgari Ghoncheh İran
2. Altamura Christian İtalya
3. Magdy Mamdouh Mohamed Mısır
3. Nikolaos Kosmas Yunanistan
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aykhan Mamayev Azerbaycan
2. Anthony Giraudeau Fransa
3. Ahmed Solyman Mısır
3. Marco Vitagliano İtalya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Danilo Lucic Karadağ
2. Rıdvan Kaptan Türkiye
3. Missipsa Hamadini Cezayir
3. Alexander Areshkin Rusya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Duygu Bugur Almanya
3. Matea Ratkovic Hırvatistan
3. Mari Hirose Japonya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuğba Tek Türkiye
2. Mamiko Gomyo Japonya
3. Alisa Buchinger Avusturya
3. Forcella Nikole İtalya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Meltem Hocaoğlu Türkiye
2. Marie Prouille Fransa
3. Fatma Reda Mısır
3. Szandra Metzger Macaristan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Mısır 8 3 4 15
2 Türkiye 6 5 1 12
3 Japonya 5 3 3 11
4 Fransa 2 3 7 12
5 İran 2 1 6 9
6 İngiltere 2 0 1 3
7 Cezayir 1 1 1 3
8 Bosna Hersek 1 1 0 2
9 Macaristan 1 0 1 2
10 Meksika 1 0 0 1
10 Azerbaycan 1 0 0 1
10 Karadağ 1 0 0 1
13 İtalya 0 5 4 9
14 ABD 0 2 2 4
15 Vietnam 0 2 0 2
16 Slovakya 0 1 4 5
17 Almanya 0 1 2 3
18 İskoçya 0 1 0 1
18 Ukrayna 0 1 0 1
18 Letonya 0 1 0 1
21 Rusya 0 0 4 4
22 İspanya 0 0 3 3
22 Hırvatistan 0 0 3 3
24 Hollanda 0 0 2 2
24 Tunus 0 0 2 2
26 Sırbistan 0 0 1 1
26 Yunanistan 0 0 1 1
26 Lüksemburg 0 0 1 1
26 Malezya 0 0 1 1
26 Peru 0 0 1 1
26 Brezilya 0 0 1 1
26 Avusturya 0 0 1 1
26 BAE 0 0 1 1
26 Belçika 0 0 1 1
26 Kazakistan 0 0 1 1
26 Kolombiya 0 0 1 1
26 Kuveyt 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Mehmet Yakan 21 Yaş Altı Bay Kata 1.
Meltem Hocaoğlu 21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg 1.
Neslihan Çalışkan Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Tuba Yenen 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 1.
Tuğba Tek 21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg 1.
Umay Tokcan Ümit Bayan Kumite 47 Kg 1.
Ali Sofuoğlu Genç Bay Kata 2.
Burak Turan Ümit Bay Kumite +70 Kg 2.
Emre Cevahir Genç Bay Kumite 55 Kg 2.
Rıdvan Kaptan 21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg 2.
Tolga Macar Ümit Bay Kumite 52 Kg 2.
Büşra Tosun Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...