Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Avrupa Şampiyonası 19-22 Mart 2015 / Sinan Erdem Spor Salonu
Büyükler Avrupa Şampiyonası 19-22 Mart 2015 / Sinan Erdem Spor Salonu
Tweetle
Büyükler Avrupa Şampiyonası
19-22 Mart 2015 / Sinan Erdem Spor Salonu
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sandra Sanchez Jaime
İspanya
2.
Dilara Bozan
Türkiye
3.
Jasmin Bleul
Almanya
3.
Veronika Miskova
Çek Cumhuriyeti
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bettina Plank
Avusturya
2.
Alexandra Recchia
Fransa
3.
Duygu Bugur
Almanya
3.
Serap Özçelik
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Emilie Thouy
Fransa
2.
Tuba Yakan
Türkiye
3.
Jennifer Warling
Lüksemburg
3.
Cristina Ferrer Garcia
İspanya
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lucie Ignace
Fransa
2.
Ana Lenard
Hırvatistan
3.
Ingrida Suchankova
Slovakya
3.
Irene Colomar Costa
İspanya
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alisa Buchinger
Avusturya
2.
Elena Quirici
İsviçre
3.
Marina Rakovic
Karadağ
3.
Cristina Vizcaino Gonzalez
İspanya
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Masa Martinovic
Hırvatistan
2.
Meltem Hocaoğlu
Türkiye
3.
Helena Kuusisto
Finlandiya
3.
Nadege Ait Ibrahim
Fransa
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Dilara Bozan
-
Rabia Küsmüş
-
Gizem Şahin
Türkiye
2.
Almanya
-
Jasmine Bleul
-
Christine Heinrich
-
Wachter Sophie
Almanya
3.
İtalya
-
Sara Battaglia
-
Viviana Bottaro
-
Michela Pezzetti
İtalya
3.
İspanya
-
Sonia Garcia
-
Sheila Jorge Arribas
-
Paula Rodriguez Nieto
İspanya
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hırvatistan
-
Ivona Tubic
-
Azra Sales
-
Anamarıa Tomıc
-
Ana Lenard
Hırvatistan
2.
Rusya
-
Vera Kovaleva
-
Tatiana Oparina
-
Sherozia Inga
-
Ivanna Zaytseva
Rusya
3.
Türkiye
-
Serap Özçelik
-
Tuba Yakan
-
Merve Çoban
-
Merve Baltay
Türkiye
3.
Avusturya
-
Alisa Buchinger
-
Stephanie Kaup
-
Bettina Plank
-
Nathalie Reiter
Avusturya
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Damian Hugo Quintero
İspanya
2.
Mehmet Yakan
Türkiye
3.
Vu Duck Minh Dack
Fransa
3.
Mattia Busato
İtalya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Maresca
İtalya
2.
Sofiane Agoudjil
Fransa
3.
Evgeny Plakhutin
Rusya
3.
Matias Gomez
İspanya
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Niyazi Aliyev
Azerbaycan
2.
Burak Uygur
Türkiye
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
3.
Manuel Rasero Ruiz
İspanya
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Noah Bitsch
Almanya
3.
Luigi Busa
İtalya
3.
Ruslans Sadıkovs
Letonya
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nello Maestri
İtalya
2.
Aykhan Mamayev
Azerbaycan
3.
Kenji Grillon
Fransa
3.
Uğur Aktaş
Türkiye
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Slobodan Bitevic
Sırbistan
2.
Enes Erkan
Türkiye
3.
Martin Nestorovski
Makedonya
3.
Jonathan Horne
Almanya
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
-
Jose Manuel Carbonell Lopez
-
Damian Hugo Quintero
-
Francisco Jose Salazar Jover
İspanya
2.
İtalya
-
Mattia Busato
-
Alessandro Iodice
-
Alfredo Tocco
İtalya
3.
Fransa
-
Lucas Jeannot
-
Enzo Montarello
-
Ahmed Zemouri
Fransa
3.
Hırvatistan
-
Ivan Ermenc
-
Franjo Maskarin
-
Damjan Padovan
Hırvatistan
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Enes Erkan
-
Yaser Şahintekin
-
Serkan Yağcı
-
Rıdvan Kaptan
-
Gökhan Gündüz
-
Ziya Yaşar
-
Emre İpek
Türkiye
2.
Fransa
-
Nadir Benaissa
-
Amin Bouazza
-
Lou Lebrun
-
Kenji Grillon
-
Nardy Lionel
-
Logan Da Costa
-
Marvin Garin
Fransa
3.
Hollanda
-
Rene Smaal
-
Moreno Sheppard
-
Lorenzo Manhoef
-
Tyron Darnell Lardy
-
William Geoffrey
-
Ozan Arslan
-
Wold Donovan
Hollanda
3.
Azerbaycan
-
Aykhan Mamayev
-
Heydari Orkhan
-
Asıman Gurbanli
-
Shahin Atamov
-
Rafael Aghayev
-
Tural Baljanli
-
Panah Abdullayev
Azerbaycan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İspanya
3
0
6
9
2
Türkiye
2
6
3
11
3
Fransa
2
3
4
9
4
İtalya
2
1
3
6
5
Hırvatistan
2
1
2
5
6
Azerbaycan
2
1
1
4
7
Avusturya
2
0
1
3
8
Sırbistan
1
0
0
1
9
Almanya
0
2
3
5
10
Rusya
0
1
1
2
11
İsviçre
0
1
0
1
12
Hollanda
0
0
1
1
12
Çek Cumhuriyeti
0
0
1
1
12
Finlandiya
0
0
1
1
12
Slovakya
0
0
1
1
12
Karadağ
0
0
1
1
12
Letonya
0
0
1
1
12
Lüksemburg
0
0
1
1
12
Makedonya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Türkiye
-
Dilara Bozan
-
Rabia Küsmüş
-
Gizem Şahin
Büyük Bayan Takım Kata
1.
Türkiye
-
Enes Erkan
-
Yaser Şahintekin
-
Serkan Yağcı
-
Rıdvan Kaptan
-
Gökhan Gündüz
-
Ziya Yaşar
-
Emre İpek
Büyük Bay Takım Kumite
1.
Burak Uygur
Büyük Bay Kumite 67 Kg
2.
Dilara Bozan
Büyük Bayan Kata
2.
Enes Erkan
Büyük Bay Kumite +84 Kg
2.
Mehmet Yakan
Büyük Bay Kata
2.
Meltem Hocaoğlu
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
2.
Tuba Yakan
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
2.
Serap Özçelik
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
3.
Uğur Aktaş
Büyük Bay Kumite 84 Kg
3.
Türkiye
-
Serap Özçelik
-
Tuba Yakan
-
Merve Çoban
-
Merve Baltay
Büyük Bayan Takım Kumite
3.
Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2013 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2012 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2010 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2007 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Slovakya
2006 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Norveç
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1985 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...