|
Tarih |
Müsabaka |
Yer |
Altın |
Gümüş |
Bronz |
Toplam |
1- |
05.05.2016
|
Büyükler Avrupa Şampiyonası
|
Fransa |
0 |
1 |
0 |
1 |
2- |
05.02.2016
|
Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası
|
Kıbrıs |
2 |
1 |
4 |
7 |
3- |
22.01.2016
|
Karate1 Premier Lig - Paris
|
Fransa |
1 |
1 |
0 |
2 |
4- |
03.05.2015
|
28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası
|
İstanbul |
0 |
0 |
1 |
1 |
5- |
08.02.2015
|
Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası
|
İsviçre |
1 |
0 |
5 |
6 |
6- |
09.11.2014
|
Büyükler Dünya Şampiyonası
|
Almanya |
0 |
0 |
2 |
2 |
7- |
06.09.2014
|
İstanbul Open (Karate1 Premier Lig)
|
İstanbul |
0 |
0 |
2 |
2 |
8- |
01.05.2014
|
Büyükler Avrupa Şampiyonası
|
Finlandiya |
0 |
1 |
3 |
4 |
9- |
07.02.2014
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
|
Portekiz |
1 |
2 |
1 |
4 |
10- |
11.01.2014
|
Paris Open (Karate1 Premier Lig)
|
Fransa |
1 |
0 |
0 |
1 |
11- |
07.11.2013
|
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
|
İspanya |
1 |
1 |
0 |
2 |
12- |
19.07.2013
|
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası
|
Macaristan |
1 |
0 |
4 |
5 |
13- |
09.05.2013
|
Büyükler Avrupa Şampiyonası
|
Macaristan |
1 |
0 |
0 |
1 |
14- |
13.04.2013
|
Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig)
|
Rusya |
0 |
1 |
3 |
4 |
15- |
09.03.2013
|
Dutch Open (Karate1 Premier Lig)
|
Hollanda |
1 |
0 |
1 |
2 |
16- |
08.02.2013
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
|
Konya |
0 |
0 |
3 |
3 |
17- |
09.06.2012
|
Avrupa Bölgeler Şampiyonası
|
Rusya |
0 |
0 |
1 |
1 |
18- |
10.05.2012
|
Büyükler Avrupa Şampiyonası
|
İspanya |
0 |
1 |
0 |
1 |
19- |
21.04.2012
|
2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları
|
Konya |
0 |
1 |
2 |
3 |
20- |
10.02.2012
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
|
Azerbaycan |
1 |
2 |
1 |
4 |
21- |
14.01.2012
|
Paris Open (Karate1 Premier Lig)
|
Fransa |
0 |
0 |
2 |
2 |
22- |
13.10.2011
|
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
|
Malezya |
0 |
1 |
0 |
1 |
23- |
22.07.2011
|
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası
|
Bosna Hersek |
2 |
0 |
5 |
7 |
24- |
09.07.2011
|
Dünya Gençlik Kupası
|
Yunanistan |
0 |
1 |
0 |
1 |
25- |
22.04.2011
|
23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası
|
İstanbul |
2 |
2 |
2 |
6 |
26- |
16.07.2010
|
Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası
|
Artvin |
0 |
1 |
2 |
3 |
27- |
23.04.2010
|
23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası
|
İstanbul |
2 |
0 |
3 |
5 |
28- |
07.03.2009
|
Dutch Open
|
Hollanda |
0 |
0 |
1 |
1 |
29- |
30.01.2009
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
|
Fransa |
1 |
0 |
0 |
1 |
30- |
10.10.2008
|
İstanbul Open
|
İstanbul |
2 |
5 |
4 |
11 |
31- |
11.07.2008
|
Üniversiteler Dünya Şampiyonası
|
Polonya |
0 |
1 |
0 |
1 |
32- |
19.10.2007
|
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
|
İstanbul |
0 |
1 |
0 |
1 |
33- |
09.02.2007
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
|
İzmir |
0 |
0 |
1 |
1 |
34- |
17.02.2006
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
|
Sırbistan-Karadağ |
0 |
1 |
0 |
1 |
35- |
01.07.2005
|
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası
|
Polonya |
0 |
2 |
1 |
3 |
36- |
13.02.2004
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
|
Hırvatistan |
0 |
0 |
1 |
1 |
37- |
14.02.2003
|
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
|
Polonya |
0 |
0 |
2 |
2 |