Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye
Türkiye
Ülkeler » Türkiye » Dereceler

Tarih Müsabaka Yer Altın Gümüş Bronz Toplam
1- 23.08.2019 KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI Rize 1 0 0 1
2- 29.04.2018 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası Sırbistan 17 13 22 52
3- 01.04.2018 Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası Gaziantep 44 46 89 179
4- 24.03.2018 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası İstanbul 1 1 6 8
5- 24.03.2018 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası İstanbul 17 13 14 44
6- 10.12.2017 Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Karadağ 10 2 8 20
7- 12.11.2017 Büyükler Türkiye Şampiyonası Tekirdağ 13 10 24 47
8- 26.08.2017 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası Erzurum 1 0 0 1
9- 25.08.2017 Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası Erzurum 0 0 1 1
10- 03.08.2017 Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep Gaziantep 33 33 65 131
11- 18.05.2017 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası İstanbul 31 25 37 93
12- 14.04.2017 Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası Antalya 2 0 0 2
13- 03.03.2017 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul 1 0 0 1
14- 17.02.2017 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Bulgaristan 5 3 4 12
15- 19.01.2017 Büyükler Türkiye Şampiyonası Bolu 12 12 24 48
16- 01.12.2016 Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Aydın 33 31 64 128
17- 27.05.2016 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası Sırbistan 20 11 16 47
18- 05.05.2016 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa 1 5 6 12
19- 05.02.2016 Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası Kıbrıs 9 3 7 19
20- 27.01.2016 Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası Bursa 42 40 90 172
21- 22.01.2016 Karate1 Premier Lig - Paris Fransa 2 1 4 7
22- 07.01.2016 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli 33 32 63 128
23- 20.12.2015 Büyükler Türkiye Şampiyonası Adana 12 11 23 46
24- 13.12.2015 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası Hırvatistan 7 3 5 15
25- 12.11.2015 Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Endonezya 7 1 5 13
26- 17.09.2015 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Yalova 33 32 64 129
27- 14.08.2015 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Trabzon 9 7 16 32
28- 06.08.2015 Palandöken Karate Turnuvası Erzurum 0 1 0 1
29- 13.06.2015 1. Avrupa Oyunları (European Games) Azerbaycan 3 2 4 9
30- 06.06.2015 Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası Fransa 1 4 0 5
31- 30.05.2015 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası Karadağ 18 15 7 40
32- 03.05.2015 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul 18 13 31 62
33- 31.03.2015 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya 1 1 4 6
34- 19.03.2015 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 2 6 3 11
35- 08.02.2015 Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası İsviçre 7 2 4 13
36- 01.02.2015 Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası Sakarya 35 28 40 103
37- 20.12.2014 Büyükler Türkiye Şampiyonası Tekirdağ 12 12 24 48
38- 20.12.2014 Veterenlar Türkiye Şampiyonası Tekirdağ 9 6 10 25
39- 13.12.2014 Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası Bulgaristan 14 5 9 28
40- 22.11.2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Samsun 31 29 52 112
41- 09.11.2014 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 2 0 3 5
42- 18.10.2014 Büyükler Balkan Şampiyonası Makedonya 3 4 1 8
43- 13.09.2014 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Karadağ 3 3 3 9
44- 06.09.2014 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 4 1 0 5
45- 14.06.2014 Çocuklar Balkan Şampiyonası İstanbul 26 15 33 74
46- 07.06.2014 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İzmir 4 1 7 12
47- 01.05.2014 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 3 3 3 9
48- 29.04.2014 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Malatya 0 1 3 4
49- 20.04.2014 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul 35 23 40 98
50- 04.04.2014 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul 10 7 13 30
51- 07.02.2014 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Portekiz 3 5 4 12
52- 01.02.2014 Dubai Open Karate Turnuvası BAE 0 4 3 7
53- 29.01.2014 Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Balıkesir 64 63 129 256
54- 11.01.2014 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 0 0 2 2
55- 09.01.2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası İstanbul 29 29 58 116
56- 27.12.2013 Büyükler Türkiye Şampiyonası Düzce 12 12 24 48
57- 26.12.2013 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Düzce 11 11 20 42
58- 07.11.2013 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası İspanya 2 4 8 14
59- 19.10.2013 Sportaccord Combat Games Rusya 1 0 2 3
60- 22.09.2013 3. İslami Dayanışma Oyunları Endonezya 1 2 9 12
61- 12.09.2013 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli 29 29 58 116
62- 06.09.2013 İstanbul Open Karate Turnuvası İstanbul 13 10 23 46
63- 26.07.2013 Dünya Oyunları Kolombiya 1 0 0 1
64- 19.07.2013 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Macaristan 0 0 5 5
65- 18.06.2013 Akdeniz Oyunları Mersin 6 2 0 8
66- 09.05.2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan 4 2 4 10
67- 28.04.2013 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul 0 0 1 1
68- 20.04.2013 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 27 28 57 112
69- 13.04.2013 Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) Rusya 0 1 2 3
70- 16.03.2013 Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) Slovenya 1 1 2 4
71- 09.03.2013 Dutch Open (Karate1 Premier Lig) Hollanda 0 0 1 1
72- 01.03.2013 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası İzmir 40 40 80 160
73- 08.02.2013 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Konya 11 4 3 18
74- 31.01.2013 Dubai Open Karate Turnuvası BAE 1 1 2 4
75- 26.01.2013 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Sakarya 8 8 16 32
76- 24.01.2013 Büyükler Türkiye Şampiyonası Sakarya 12 12 24 48
77- 19.01.2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 1 1 2 4
78- 10.01.2013 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Denizli 29 29 58 116
79- 21.11.2012 Büyükler Dünya Şampiyonası Fransa 1 2 3 6
80- 13.10.2012 Karate1 World Cup Yunanistan 0 0 3 3
81- 06.10.2012 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Bosna Hersek 6 4 5 15
82- 01.09.2012 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 2 1 3 6
83- 31.08.2012 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul 26 26 43 95
84- 13.07.2012 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Slovakya 3 3 3 9
85- 06.07.2012 Minikler Türkiye Şampiyonası Gümüşhane 19 17 38 74
86- 06.07.2012 Karate 1 Gençlik Kupası Yunanistan 1 5 6 12
87- 09.06.2012 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Rusya 3 2 3 8
88- 02.06.2012 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Erzurum 23 23 42 88
89- 10.05.2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 3 2 4 9
90- 04.05.2012 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Kayseri 2 4 13 19
91- 27.04.2012 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Kırşehir 0 1 2 3
92- 21.04.2012 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya 6 4 5 15
93- 20.04.2012 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul 45 34 54 133
94- 14.04.2012 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 13 13 15 41
95- 16.03.2012 Çocuklar Balkan Şampiyonası Karadağ 17 4 14 35
96- 16.03.2012 Büyükler Balkan Şampiyonası Karadağ 6 3 14 23
97- 02.03.2012 Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası Antalya 25 18 38 81
98- 10.02.2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan 3 1 13 17
99- 21.01.2012 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Uşak 9 4 3 16
100- 19.01.2012 Büyükler Türkiye Şampiyonası Uşak 12 12 23 47
101- 14.01.2012 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 0 1 1 2
102- 05.01.2012 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Bursa 29 28 51 108
103- 26.11.2011 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul 1 1 2 4
104- 13.10.2011 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Malezya 6 5 1 12
105- 17.09.2011 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 2 2 13 17
106- 16.09.2011 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul 11 20 34 65
107- 03.09.2011 Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası İtalya 8 4 10 22
108- 22.07.2011 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Bosna Hersek 0 0 2 2
109- 09.07.2011 Dünya Gençlik Kupası Yunanistan 1 3 2 6
110- 08.07.2011 Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası Eskişehir 1 0 1 2
111- 17.06.2011 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Gürcistan 21 11 10 42
112- 04.06.2011 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Ankara 3 3 2 8
113- 06.05.2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası İsviçre 1 0 2 3
114- 22.04.2011 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul 2 2 4 8
115- 21.04.2011 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya 5 1 5 11
116- 16.04.2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 3 4 12 19
117- 11.02.2011 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Sırbistan 5 5 7 17
118- 24.12.2010 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli 0 0 1 1
119- 20.11.2010 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul 0 1 2 3
120- 27.10.2010 Büyükler Dünya Şampiyonası Sırbistan 0 1 1 2
121- 24.09.2010 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan 6 7 6 19
122- 03.09.2010 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Aydın 7 2 6 15
123- 31.08.2010 Sportaccord Combat Games Çin 2 0 0 2
124- 16.07.2010 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Artvin 14 9 5 28
125- 15.07.2010 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Karadağ 0 2 0 2
126- 29.05.2010 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Polonya 0 1 4 5
127- 07.05.2010 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 1 2 2 5
128- 23.04.2010 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul 2 2 3 7
129- 17.04.2010 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 12 11 18 41
130- 05.02.2010 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası İzmir 7 2 7 16
131- 16.01.2010 Paris Open Fransa 2 1 2 5
132- 12.11.2009 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Fas 2 2 3 7
133- 11.09.2009 Türkiye Minikler Karate Şampiyonası Bursa 0 0 1 1
134- 14.08.2009 Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası Balıkesir 1 0 0 1
135- 25.07.2009 Dünya Oyunları Tayvan 0 0 2 2
136- 16.07.2009 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 2 1 3
137- 30.06.2009 Akdeniz Oyunları İtalya 1 0 3 4
138- 30.05.2009 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İspanya 2 1 1 4
139- 08.05.2009 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 2 1 4 7
140- 17.04.2009 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 15 11 20 46
141- 07.03.2009 Dutch Open Hollanda 0 0 1 1
142- 30.01.2009 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Fransa 1 4 5 10
143- 13.11.2008 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya 1 1 2 4
144- 10.10.2008 İstanbul Open İstanbul 18 15 35 68
145- 27.09.2008 German Open Almanya 0 0 1 1
146- 11.07.2008 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Polonya 1 2 3 6
147- 14.06.2008 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovenya 1 1 1 3
148- 02.05.2008 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 1 1 8 10
149- 11.04.2008 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 4 4 12 20
150- 05.04.2008 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan 3 5 9 17
151- 13.03.2008 Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası Konya 64 54 90 208
152- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya 5 1 8 14
153- 19.01.2008 Paris Open Fransa 1 1 2 4
154- 04.01.2008 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Aydın 21 19 31 71
155- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul 5 3 4 12
156- 15.09.2007 German Open Almanya 0 0 9 9
157- 06.07.2007 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Karadağ 0 1 0 1
158- 14.06.2007 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Sivas 27 21 37 85
159- 09.06.2007 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Sırbistan 1 0 2 3
160- 04.05.2007 Büyükler Avrupa Şampiyonası Slovakya 3 3 2 8
161- 31.03.2007 Italia Open İtalya 2 3 3 8
162- 09.02.2007 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İzmir 3 2 6 11
163- 21.12.2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası İzmir 19 15 33 67
164- 12.10.2006 Büyükler Dünya Şampiyonası Finlandiya 1 0 0 1
165- 02.09.2006 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Tunus 1 2 0 3
166- 01.09.2006 İstanbul Open İstanbul 7 5 11 23
167- 06.08.2006 Üniversiteler Dünya Şampiyonası ABD 0 2 4 6
168- 03.06.2006 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Fransa 1 1 0 2
169- 05.05.2006 Büyükler Avrupa Şampiyonası Norveç 2 3 0 5
170- 24.03.2006 Büyükler Balkan Şampiyonası Bosna Hersek 5 3 5 13
171- 03.03.2006 Büyükler Türkiye Şampiyonası Antalya 0 0 1 1
172- 17.02.2006 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Sırbistan-Karadağ 2 1 6 9
173- 20.01.2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Samsun 19 13 36 68
174- 11.11.2005 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Kıbrıs 1 1 2 4
175- 23.07.2005 Dünya Oyunları Almanya 1 0 0 1
176- 08.07.2005 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Erzincan 0 0 4 4
177- 01.07.2005 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Polonya 4 3 1 8
178- 24.06.2005 Akdeniz Oyunları İspanya 1 1 5 7
179- 13.05.2005 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 1 1 4 6
180- 15.04.2005 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 8 5 13 26
181- 09.04.2005 Italia Open İtalya 2 2 2 6
182- 18.03.2005 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Sakarya 24 21 38 83
183- 12.03.2005 Dutch Open Hollanda 0 1 5 6
184- 11.02.2005 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 3 1 6 10
185- 01.01.2005 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Bursa 12 12 24 48
186- 18.11.2004 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 2 0 1 3
187- 09.09.2004 Minikler Türkiye Şampiyonası Gümüşhane 33 18 43 94
188- 03.09.2004 Büyükler Akdeniz Şampiyonası İstanbul 4 5 10 19
189- 12.06.2004 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovakya 1 0 0 1
190- 07.05.2004 Büyükler Avrupa Şampiyonası Rusya 2 2 2 6
191- 16.04.2004 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 3 4 16 23
192- 13.02.2004 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 2 0 4 6
193- 24.10.2003 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Fransa 0 2 4 6
194- 05.09.2003 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 13 9 15 37
195- 09.05.2003 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 2 1 1 4
196- 14.02.2003 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Polonya 0 0 4 4
197- 01.01.2003 Ümit-Genç Balkan Şampiyonası Makedonya 4 7 6 17
198- 21.11.2002 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 0 0 3 3
199- 03.05.2002 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 1 1 0 2
200- 15.02.2002 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya 1 1 0 2
201- 12.10.2001 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Yunanistan 2 1 2 5
202- 11.05.2001 Büyükler Avrupa Şampiyonası Bulgaristan 1 2 2 5
203- 14.04.2001 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 13 10 10 33
204- 12.10.2000 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 1 0 1 2
205- 05.05.2000 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 2 3 4 9
206- 11.02.2000 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovenya 0 2 2 4
207- 29.10.1999 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Bulgaristan 1 0 4 5
208- 20.05.1999 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 2 2 4 8
209- 12.02.1999 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya 1 1 2 4
210- 18.10.1998 Büyükler Dünya Şampiyonası Brezilya 2 0 3 5
211- 08.05.1998 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya 1 1 6 8
212- 07.02.1998 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 3 1 2 6
213- 02.05.1997 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 2 0 1 3
214- 07.11.1996 Büyükler Dünya Şampiyonası Güney Afrika 0 1 2 3
215- 03.05.1996 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa 0 1 4 5
216- 05.05.1995 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 0 1 4 5
217- 08.12.1994 Büyükler Dünya Şampiyonası Malezya 0 1 3 4
218- 06.05.1994 Büyükler Avrupa Şampiyonası İngiltere 1 1 0 2
219- 22.07.1993 Dünya Oyunları Hollanda 0 2 0 2
220- 07.05.1993 Büyükler Avrupa Şampiyonası Çek Cumhuriyeti 1 0 0 1
221- 19.11.1992 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 1 2 1 4
222- 08.05.1992 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hollanda 0 1 2 3
223- 03.05.1991 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 1 1 2 4
224- 08.11.1990 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 1 0 3 4
225- 04.05.1990 Büyükler Avrupa Şampiyonası Avusturya 0 0 1 1
226- 04.05.1989 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya 0 1 0 1
227- 01.01.1988 Büyükler Avrupa Şampiyonası İtalya 0 0 1 1