Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Rusya
Rusya
Ülkeler » Rusya » Dereceler

Tarih Müsabaka Yer Altın Gümüş Bronz Toplam
1- 05.02.2016 Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası Kıbrıs 2 2 4 8
2- 12.11.2015 Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Endonezya 0 0 1 1
3- 13.06.2015 1. Avrupa Oyunları (European Games) Azerbaycan 0 0 1 1
4- 19.03.2015 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 0 1 1 2
5- 08.02.2015 Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası İsviçre 0 1 5 6
6- 09.11.2014 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya 0 0 1 1
7- 07.06.2014 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İzmir 2 1 1 4
8- 01.05.2014 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 1 0 0 1
9- 07.02.2014 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Portekiz 1 4 3 8
10- 07.11.2013 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası İspanya 1 2 3 6
11- 19.10.2013 Sportaccord Combat Games Rusya 1 1 1 3
12- 26.07.2013 Dünya Oyunları Kolombiya 0 0 1 1
13- 19.07.2013 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Macaristan 0 1 1 2
14- 09.05.2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan 0 0 1 1
15- 13.04.2013 Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) Rusya 4 3 9 16
16- 16.03.2013 Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) Slovenya 1 0 1 2
17- 09.03.2013 Dutch Open (Karate1 Premier Lig) Hollanda 0 0 1 1
18- 08.02.2013 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Konya 1 3 4 8
19- 31.01.2013 Dubai Open Karate Turnuvası BAE 1 2 0 3
20- 19.01.2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 0 2 0 2
21- 13.10.2012 Karate1 World Cup Yunanistan 0 0 1 1
22- 01.09.2012 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 1 1 2 4
23- 31.08.2012 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul 0 0 3 3
24- 13.07.2012 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Slovakya 1 0 0 1
25- 09.06.2012 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Rusya 0 0 4 4
26- 10.05.2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 0 1 1
27- 14.04.2012 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 0 0 1 1
28- 10.02.2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan 2 4 3 9
29- 14.01.2012 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa 0 1 0 1
30- 13.10.2011 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Malezya 0 0 4 4
31- 17.09.2011 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul 0 0 1 1
32- 16.09.2011 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul 0 1 2 3
33- 09.07.2011 Dünya Gençlik Kupası Yunanistan 1 2 1 4
34- 04.06.2011 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Ankara 1 1 1 3
35- 06.05.2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası İsviçre 0 1 0 1
36- 16.04.2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 0 0 1 1
37- 11.02.2011 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Sırbistan 2 2 6 10
38- 27.10.2010 Büyükler Dünya Şampiyonası Sırbistan 0 0 1 1
39- 29.05.2010 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Polonya 1 0 0 1
40- 05.02.2010 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası İzmir 1 2 3 6
41- 16.01.2010 Paris Open Fransa 0 0 1 1
42- 25.07.2009 Dünya Oyunları Tayvan 1 1 0 2
43- 08.05.2009 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 1 2 1 4
44- 30.01.2009 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Fransa 1 1 3 5
45- 13.11.2008 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya 1 1 2 4
46- 27.09.2008 German Open Almanya 0 2 6 8
47- 11.07.2008 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Polonya 0 0 2 2
48- 02.05.2008 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 0 2 0 2
49- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya 1 0 2 3
50- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul 0 0 4 4
51- 15.09.2007 German Open Almanya 0 1 0 1
52- 04.05.2007 Büyükler Avrupa Şampiyonası Slovakya 1 0 3 4
53- 09.02.2007 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İzmir 0 3 0 3
54- 06.08.2006 Üniversiteler Dünya Şampiyonası ABD 1 0 2 3
55- 05.05.2006 Büyükler Avrupa Şampiyonası Norveç 0 1 1 2
56- 17.02.2006 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Sırbistan-Karadağ 1 1 1 3
57- 11.11.2005 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Kıbrıs 2 1 1 4
58- 23.07.2005 Dünya Oyunları Almanya 3 1 1 5
59- 13.05.2005 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 1 0 1
60- 11.02.2005 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 2 3 3 8
61- 18.11.2004 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika 1 0 3 4
62- 07.05.2004 Büyükler Avrupa Şampiyonası Rusya 1 3 2 6
63- 13.02.2004 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Hırvatistan 1 2 4 7
64- 24.10.2003 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Fransa 1 1 1 3
65- 05.09.2003 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul 3 4 5 12
66- 09.05.2003 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya 0 0 2 2
67- 14.02.2003 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Polonya 1 0 3 4
68- 21.11.2002 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya 0 1 0 1
69- 03.05.2002 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya 0 0 4 4
70- 15.02.2002 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya 0 0 1 1
71- 09.02.2001 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Kıbrıs 0 1 0 1
72- 05.05.2000 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul 0 0 1 1
73- 11.02.2000 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovenya 2 0 3 5
74- 29.10.1999 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Bulgaristan 1 1 1 3
75- 20.05.1999 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan 0 0 1 1
76- 12.02.1999 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya 1 1 3 5
77- 07.02.1998 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan 1 0 1 2
78- 02.05.1997 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya 0 0 1 1
79- 07.11.1996 Büyükler Dünya Şampiyonası Güney Afrika 1 1 0 2
80- 05.05.1995 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya 0 0 1 1