Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 19-21 Ekim 2007 - İstanbul Türkiye
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 19-21 Ekim 2007 - İstanbul Türkiye
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
19-21 Ekim 2007
İstanbul Türkiye
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ibrahim Moussa
Mısır
2.
Farid Haghighi
İran
3.
Yuma Nakahodo
Japonya
3.
Metin Sofuoğlu
Türkiye
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sayano Konya
Japonya
2.
Mathilde Barbotin
Fransa
3.
Gergana Vitanova
Bulgaristan
3.
Kübra Akarsu
Türkiye
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ibrahim Mostafa
Mısır
2.
Arslan Çalışkan
Türkiye
3.
Yousif Al Harbi
Kuveyt
3.
Alfredo Tocco
İtalya
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sofia Marika Livitsanou
Yunanistan
2.
Emmanuelle Fumonde
Fransa
3.
Sayed Sara
Mısır
3.
Viviana Bottaro
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
-
Ibrahim Mostafa
-
Saad Eldin El Magelawy
-
Sherif Hosny
Mısır
2.
İtalya
-
Alfredo Tocco
-
Erik Torre
-
Giannicola Trivisonno
İtalya
3.
Fransa
-
Jonathan Maruani
-
Romain Lacoste
-
Teddy Navarro
Fransa
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Metin Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
Türkiye
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
-
Viviana Bottaro
-
Alessandra Cremona
-
Samantha Piccolo
İtalya
2.
Almanya
-
Pawlowsky Denise
-
Krieg Franziska
-
Ronja Breitkopf
Almanya
3.
Fransa
-
Boulanger Clothilde
-
Emmanuelle Fumonde
-
Jena Le
Fransa
3.
Makedonya
-
Verica Trajkovska
-
Marija Gudeska
-
Zorika Spirkoska
Makedonya
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vahid Hassanipour
İran
2.
Kalvis Kalnins
Letonya
3.
Kaies Falah
Tunus
3.
Antonio Vastola
İtalya
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Matias Gomez Garcia
İspanya
2.
Pooya Soltani
İran
3.
Mladen Curic
Sırbistan
3.
Bajrami Kujtim
İsviçre
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marco Vitagliano
İtalya
2.
Oualid Benayad
Fransa
3.
Grach Egiazaryan
Rusya
3.
Georgios Kafouros
Yunanistan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kenji Grillon
Fransa
2.
Hiroki Kawasaki
Japonya
3.
Nikola Jovanovic
Sırbistan
3.
Nermin Potur
Bosna Hersek
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ryutaro Araga
Japonya
2.
Aykut Usda
Türkiye
3.
Ismail Buric
Almanya
3.
Tarik Lakehal
Fransa
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dimitrios Margaritopoulos
Yunanistan
2.
Hakan Yerebakan
Türkiye
3.
Dylan de Weerd
Hollanda
3.
Matej Tomazin
Hırvatistan
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tuba Yenen
Türkiye
2.
Jelena Milivojcevic
Sırbistan
3.
Sladana Krsikapa
Karadağ
3.
Thi Thuy Hoa Luu
Vietnam
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miki Kobayashi
Japonya
2.
Veronica Maurizzi
İtalya
3.
Stephanie Barre
Fransa
3.
Monika Sturman
Macaristan
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gülşah Perol
Türkiye
2.
Nadja Bratic
Kanada
3.
Maja Lenard
Hırvatistan
3.
Ekaterina Shaposhnikova
Rusya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Karim Ahmed
Mısır
2.
Noah Bitsch
Almanya
3.
Sofiane Ainine
Fransa
3.
Ritchie McMillan
İngiltere
Genç Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mohamed Abdalla Kasem Omara
Mısır
2.
Salvatore Serino
İtalya
3.
Yoshihito Ide
Japonya
3.
Azdin Rghioui
Fransa
Genç Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Israfil Shirinov
Azerbaycan
2.
Ruslan Sadikov
Letonya
3.
Ivo Cvetkovski
Makedonya
3.
Michael Georgios Tzanos
Yunanistan
Genç Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luigi Busa
İtalya
2.
Mouhamed Ba
Senegal
3.
Caio Itagiba Duprat
Brezilya
3.
Sadik Sadik
İsveç
Genç Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Enes Erkan
Türkiye
2.
Alfredo Mayorca
Venezuela
3.
Adrian Martinez Alguacil
İspanya
3.
Milad Yariilzoleh
İran
Genç Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Zabiollah Poorshab
İran
2.
Yevhen Motovylin
Ukrayna
3.
Terence Bandudi Kusa
Fransa
3.
Jonathan Horne
Almanya
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Serap Özçelik
Türkiye
2.
Claudia Cuesta
Ekvador
3.
Alexandra Recchia
Fransa
3.
Anastasia Zotova
Rusya
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Carmen Vicente Cabanas
İspanya
2.
Anjela Tazidinova
Almanya
3.
Ada Bratic
Kanada
3.
Lindsey Weerdenburg
Hollanda
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hüsniye Güler
Türkiye
2.
Fanny Clavien
İsviçre
3.
Shymaa Abouel Yazed
Mısır
3.
Marivin Chiari
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Japonya
-
Daiki Miyamoto
-
Yoshihito Ide
-
Ryuichi Tani
-
Kenta Kai
-
Shigehiro Choda
-
Satoshi Ohno
Japonya
2.
İran
-
Hamed Ziksari
-
Said Hassanipoursefatazgomi
-
Farzad Abbaszadeh
-
Milad Yariilzoleh
-
Zabiollah Poorshab
-
Younes Naseri
-
Saeid Fathinejad
İran
3.
Hırvatistan
-
Goran Lucin
-
Goran Bozic
-
Vedran Turkovic
-
Marko Milos
-
Marko Lucic
-
Pero Vucic
-
Leon Gajika
Hırvatistan
3.
Rusya
-
Denis Gilmanov
-
Osman Alilov
-
Stanislav Sinyavskiy
-
Valeriy Pereverzev
-
Askanaz Megrabyan
-
Omar Omarov
-
Fargan Ibragimov
Rusya
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tunus
-
Dhouha Ben Othman
-
Hasnaoui Boutheina
-
Bou Oun Nour
-
Aissa Faten
Tunus
2.
İspanya
-
Carmen Vicente Cabanas
-
Cristina Vizcaino Gonzalez
-
Laura Palacios
-
Lidia Silva
İspanya
3.
Türkiye
-
Emine Bahar Köroğlu
-
Seval Abakoç
-
Merve Baltay
-
Hüsniye Güler
Türkiye
3.
Hırvatistan
-
Ema Anicic
-
Azra Sales
-
Masa Martinovic
-
Ivana Goricaj
Hırvatistan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
5
3
4
12
2
Mısır
5
0
2
7
3
Japonya
4
1
2
7
4
İtalya
3
3
4
10
5
İran
2
3
1
6
6
İspanya
2
1
1
4
7
Yunanistan
2
0
2
4
8
Fransa
1
3
8
12
9
Tunus
1
0
1
2
10
Azerbaycan
1
0
0
1
11
Almanya
0
3
2
5
12
Letonya
0
2
0
2
13
Sırbistan
0
1
2
3
14
İsviçre
0
1
1
2
14
Kanada
0
1
1
2
16
Ekvador
0
1
0
1
16
Senegal
0
1
0
1
16
Ukrayna
0
1
0
1
16
Venezuela
0
1
0
1
20
Rusya
0
0
4
4
20
Hırvatistan
0
0
4
4
22
Hollanda
0
0
2
2
22
Makedonya
0
0
2
2
24
Macaristan
0
0
1
1
24
Vietnam
0
0
1
1
24
İngiltere
0
0
1
1
24
Bosna Hersek
0
0
1
1
24
Brezilya
0
0
1
1
24
Bulgaristan
0
0
1
1
24
İsveç
0
0
1
1
24
Karadağ
0
0
1
1
24
Kuveyt
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Enes Erkan
Genç Bay Kumite 80 Kg
1.
Gülşah Perol
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
1.
Hüsniye Güler
Genç Bayan Kumite +60 Kg
1.
Serap Özçelik
Genç Bayan Kumite 53 Kg
1.
Tuba Yenen
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
1.
Arslan Çalışkan
Genç Bay Kata
2.
Aykut Usda
Ümit Bay Kumite 75 Kg
2.
Hakan Yerebakan
Ümit Bay Kumite +75 Kg
2.
Kübra Akarsu
Ümit Bayan Kata
3.
Metin Sofuoğlu
Ümit Bay Kata
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Metin Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
Ümit-Genç Bay Takım Kata
3.
Türkiye
-
Emine Bahar Köroğlu
-
Seval Abakoç
-
Merve Baltay
-
Hüsniye Güler
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...