Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 5-7 Şubat 2010 - İzmir Türkiye
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 5-7 Şubat 2010 - İzmir Türkiye
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
5-7 Şubat 2010
İzmir Türkiye
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ali Sofuoğlu
Türkiye
2.
Vasileios Dermisis
Yunanistan
3.
Nikita Bakanov
Rusya
3.
Gabriele Petroni
İtalya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dorota Balciarova
Slovakya
2.
Margarita Morata
İspanya
3.
Laura De Frenza
İtalya
3.
Katarina Piperin
Sırbistan
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yvan Rodriguez Merino
Belçika
2.
Relja Mijanovic
Sırbistan
3.
Mustafa Oğulcan Alımcı
Türkiye
3.
Michal Toure
Slovakya
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sonia Garcia
İspanya
2.
Michaela Di Desiderio
İtalya
3.
Aolexandra Feracci
Fransa
3.
Veronika Miskova
Çek Cumhuriyeti
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
Fransa
Fransa
3.
Türkiye
-
Mustafa Oğulcan Alımcı
-
Abdullatif Altuntaş
-
Hüseyin Can Tenşi
Türkiye
3.
Rusya
Rusya
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
Almanya
Almanya
3.
İtalya
İtalya
3.
İngiltere
İngiltere
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marc Alexis Rouret
Fransa
2.
Stefan Tmusic
Sırbistan
3.
Jacob Kiernan
İngiltere
3.
Georgios Kostouros
Yunanistan
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Döme Szegedi
Macaristan
2.
Francesco D Onofrio
İtalya
3.
Toygun Akyıldız
Türkiye
3.
Pablo Arenas
İspanya
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rodrigo Ibanez
İspanya
2.
Erol Can Kahyaoğlu
Türkiye
3.
Matus Lieskovsky
Slovakya
3.
Filip Samardzic
Karadağ
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Strahinja Rajkovic
Karadağ
2.
Çağrı Candan
Türkiye
3.
Martin Petreski
Makedonya
3.
Antonio Serpico
İtalya
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fayyaz Ildirimzade
Azerbaycan
2.
Sylvain Dilandro
Fransa
3.
Matej Cvrk
Çek Cumhuriyeti
3.
Aleksandar Sestakov
Sırbistan
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Neslihan Çalışkan
Türkiye
2.
Anastasia Gudilova
Rusya
3.
Iva Klepic
Bosna Hersek
3.
Jessy Neumann
Almanya
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Büşra Tosun
Türkiye
2.
Adriana Vicovac
Sırbistan
3.
Marialena Roumelioti
Yunanistan
3.
Kaylee Zwakhalen
Hollanda
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sif Bay
Danimarka
2.
Agathe Duval
Fransa
3.
Gülşah Cengiz
Türkiye
3.
Chiara Zuanon
İtalya
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ryan Jay
İngiltere
2.
Alexey Pukh
Rusya
3.
Jose Manuel Diaz Santos
İspanya
3.
Rahmetullah Enes Kaya
Türkiye
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marvin Garin
Fransa
2.
Angelo Crescenzo
İtalya
3.
Erman Eltemur
Türkiye
3.
Jay Kirton
İngiltere
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Salih Akarsu
Türkiye
2.
Todor Sabev
Bulgaristan
3.
Bojan Jovanovski
Makedonya
3.
Nikolaos Kosmas
Yunanistan
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Berat Jakupi
Makedonya
2.
Anders Fjeldberg
Norveç
3.
Jordan Laugier
Fransa
3.
Mate Munkacsy
Macaristan
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mehdi Lakehal
Fransa
2.
Besnik Adovic
Karadağ
3.
Rıdvan Kaptan
Türkiye
3.
William Wierdis
İtalya
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Esra Uçar
Türkiye
2.
Andrea Suarez
İspanya
3.
Nikolett Juhasz
Macaristan
3.
Mandy Wimker
Almanya
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eldina Maslo
Bosna Hersek
2.
Victoria Piras
Belçika
3.
Adriana Ganeva
Bulgaristan
3.
Bettina Plank
Avusturya
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alisa Buchinger
Avusturya
2.
Lucie Ignace
Fransa
3.
Aida Fisic
Bosna Hersek
3.
Kate Karwacinski
İngiltere
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Laura Maniscalco
İtalya
2.
Dominika Tatarova
Slovakya
3.
Ines Barbero
Portekiz
3.
Nele De Vos
Belçika
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Freddy Ichane
Fransa
2.
Noah Bitsch
Almanya
3.
Egor Abdrakhmanov
Rusya
3.
Henri Vekua
Gürcistan
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alexander Areshkin
Rusya
2.
Michael Georgios Tzanos
Yunanistan
3.
Wladislaw Gumarow
Almanya
3.
Jonas Martin
İsviçre
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Danilo Lucic
Karadağ
2.
Mickael Serfati
Fransa
3.
Andrei Grinevich
Belarus
3.
Domen Mihelic
Slovenya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tuba Yenen
Türkiye
2.
Carla Burkitt
İngiltere
3.
Duygu Bugur
Almanya
3.
Mariya Koulinkovitch
Belarus
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dagmar Kubinska
Slovakya
2.
Sanja Cvrkota
Sırbistan
3.
Alice Goudie
İngiltere
3.
Natasa Stefanovska
Makedonya
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hafsa Şeyda Burucu
Türkiye
2.
Aleksandra Mijic
Sırbistan
3.
Maja Lenard
Hırvatistan
3.
Caroline A. Thomassen
Norveç
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
7
2
7
16
2
Fransa
4
5
2
11
3
İspanya
4
2
2
8
4
Slovakya
2
1
2
5
5
Karadağ
2
1
1
4
6
İtalya
1
3
6
10
7
Rusya
1
2
3
6
8
İngiltere
1
1
5
7
9
Belçika
1
1
1
3
10
Makedonya
1
0
3
4
11
Macaristan
1
0
2
3
11
Bosna Hersek
1
0
2
3
13
Avusturya
1
0
1
2
14
Azerbaycan
1
0
0
1
14
Danimarka
1
0
0
1
16
Sırbistan
0
5
2
7
17
Almanya
0
2
4
6
18
Yunanistan
0
2
3
5
19
Norveç
0
1
1
2
19
Bulgaristan
0
1
1
2
21
Çek Cumhuriyeti
0
0
2
2
21
Belarus
0
0
2
2
23
İsviçre
0
0
1
1
23
Gürcistan
0
0
1
1
23
Hırvatistan
0
0
1
1
23
Hollanda
0
0
1
1
23
Portekiz
0
0
1
1
23
Slovenya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Ali Sofuoğlu
Ümit Bay Kata
1.
Büşra Tosun
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
1.
Esra Uçar
Genç Bayan Kumite 48 Kg
1.
Hafsa Şeyda Burucu
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
1.
Neslihan Çalışkan
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
1.
Salih Akarsu
Genç Bay Kumite 68 Kg
1.
Tuba Yenen
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
1.
Çağrı Candan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
2.
Erol Can Kahyaoğlu
Ümit Bay Kumite 63 Kg
2.
Erman Eltemur
Genç Bay Kumite 61 Kg
3.
Gülşah Cengiz
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
3.
Mustafa Oğulcan Alımcı
Genç Bay Kata
3.
Rahmetullah Enes Kaya
Genç Bay Kumite 55 Kg
3.
Rıdvan Kaptan
Genç Bay Kumite +76 Kg
3.
Toygun Akyıldız
Ümit Bay Kumite 57 Kg
3.
Türkiye
-
Mustafa Oğulcan Alımcı
-
Abdullatif Altuntaş
-
Hüseyin Can Tenşi
Ümit-Genç Bay Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...