Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası
Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası
Tweetle
Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Abdullah Talha Baş
Bursa
Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2.
Oğuzhan Ekinci
Sakarya
Akyazı Karate Spor Kulübü
3.
Onur Gürbüz
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3.
Hikmet Kaan Ergül
Bursa
Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite +45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ersel Kocadoğan
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2.
Kutay Gökalp
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3.
Muhammet Eren Köse
Trabzon
Çarşıbaşı Belediye Spor Kulubü
3.
Buğrahan Yolcu
Yalova
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 30 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ömer Vehbi Yılmaz
Yalova
Mehmet Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü
2.
Kadir Yıldırım
Isparta
Erbil Spor Kulübü
3.
Fatih Uçar
Trabzon
Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Hasan Efe Şimşek
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Marabi Surmanidze
Antalya
Akar Spor Kulübü
2.
Efe Düğeroğlu
Ankara
Reykan Spor Kulübü
3.
Efe Togay
Kocaeli
3.
Emre Vefa Erçavuş
İstanbul
Avcılar Sefa Do-sem Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bay Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Murat Kenan Özen
Sakarya
Akyazı Karate Spor Kulübü
2.
Berk Avcı
Tekirdağ
Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
3.
Yakup Karduz
İstanbul
3.
Ege Ergün
Kocaeli
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Enes Durmuş Çelen
İstanbul
Cengiz Deniz Spor Kulübü
2.
Furkan Kaynar
Ankara
Çelik Spor Kulübü
3.
Arif Muhsin Duman
Hatay
Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3.
Ahmet Emir Kaya
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bay Kumite +40kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ayberk Ay
İstanbul
Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
2.
Hasan Can Paçal
İstanbul
Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3.
Ahmet Berke Ertan
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3.
Efekan Küçükaslan
Antalya
Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
2006 Doğumlu Bay Kumite 25 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Furkan Sertel
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2.
Ekin Büyükyağcı
Karaman
Karaman Gençlik Ve Spor Kulübü
3.
Ahmet Refik Çakır
Yalova
Çiftlikköy Belediye Spor Kulübü
3.
Yüşa Alperen Akkaya
İstanbul
İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bay Kumite 30kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Burak Yıldız
İstanbul
Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
2.
Muhammed Arif Kaya
İstanbul
Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3.
Sefa Onur Er
Sakarya
Hendek Karate Spor Kulübü
3.
Murat Can Tütüncü
Ankara
2006 Doğumlu Mink Bay Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ozan Tanay Şahbas
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2.
Özhan Beyazhan
Antalya
Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3.
Taylan Cemal Sakin
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3.
Enes Nuri Sucuoğlu
Ankara
Başkent Şendosan Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bay Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Enes Talha Sözen
İstanbul
Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2.
İbrahim Tunç
Ankara
Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Emir Altay
Ankara
Reykan Spor Kulübü
3.
Atakan Bora Taşkın
İstanbul
Pendik Demirel Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Murat Muhammed Karslı
İstanbul
İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
2.
Ege Yorgun
Hatay
Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3.
Enes Özdemir
Ankara
Ankara Botaş Spor Kulübü
3.
Ayberk Ay
İstanbul
Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
2007 Doğumlu Minik Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ebubekir Ceylan
Antalya
Goju-kan Karate Spor Kulübü
2.
Hüseyin Demir
İstanbul
Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3.
Alparslan Küçükaltun
İstanbul
3.
Onur Savrum
Balıkesir
Balıkesir Gençlik Spor Kulubü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ilgın Işık Yılmaz
İstanbul
İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2.
Sudenaz Gündoğdu
İstanbul
Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3.
Sudenur Uzun
Bursa
3.
Seher Turalı
Bursa
Çelebi Mehmet Gençlik Ve Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite +40 k
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Sude Tüysüz
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2.
Zeliha Ekici
Adıyaman
Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Elifgül Dilara Şan
Ankara
Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Dilara Naz Esen
İstanbul
Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 25 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
İlknur Altunkanat
Mersin
Ferdi Lisans
2.
Merve Ulusoy
Trabzon
Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Hilal Nisa Şentürk
Eskişehir
Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3.
Hayrunnisa Genç
Ankara
Başkent Şendosan Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 30 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Zeynep Birinci
Sakarya
Akyazı Karate Spor Kulübü
2.
Sümeyye Nur Toklu
İstanbul
İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3.
Nursena Tokacı
Sakarya
Kayacık Spor Kulübü
3.
Nisa Sazak
İstanbul
Çeliktepe Kılıç Wado_Ryu Karate Spor Kulübü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Azra Betül Ayaz
Bursa
2.
Esma Hatun Tamyüksel
Kocaeli
İzmit Tatami Spor Kulübü
3.
Bilge Ülkü
Tekirdağ
Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3.
Sıla Nur Özcan
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
2005 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Şule Zeynep Arslan
İstanbul
Kaptan Karate Spor Kulübü
2.
Sıla Nur Özcan
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3.
Rana Özbek
Ankara
Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Aslı Başak Pehlivan
Denizli
Bağbaşı Zeytinköy Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bayan Kumite +35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Elif Aksoy
Tekirdağ
Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2.
Damla Gün
Antalya
Akar Spor Kulübü
3.
Eda İpek Kanan
Adana
Adana İnce Spor Kulübü
3.
Nurefşan Kaşık
Sakarya
Pamukova Karate Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bayan Kumite 25 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Yağmur Nazlıcan Başar
İstanbul
İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2.
Lara Ceren Şener
Tekirdağ
Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3.
Sümeyye Gök
Sivas
Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü
3.
Beyza Üstüntaş
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2006 Doğumlu Minik Byan Kumite 30 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Sena Coşkun
Sakarya
Akyazı Karate Spor Kulübü
2.
Sukeyne Elif İsaoğlu
Trabzon
Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Sudem İmran
Karaman
Karaman Gençlik Ve Spor Kulübü
3.
Şevval Feyza Tabak
Antalya
Akar Spor Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bayan Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Efna Korkmaz
Trabzon
Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2.
Aysima Gül
İstanbul
Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Fevziye Eda Erdoğmuş
İstanbul
Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3.
Hafize Ecem Yakın
İzmir
Demirelli Spor İhtisas Kulübü
2006 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Esma Sıla Evsan
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2.
Elif Naz Üner
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3.
Tuana Irmak
İstanbul
Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3.
Şevval Feyza Tabak
Antalya
Akar Spor Kulübü
2007 Doğumlu Minik Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Büsra Tutal
Denizli
Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
2.
İrem Nur Cünedioğlu
İstanbul
Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Sudenaz Altınay
Adana
Adana Fitline Spor Kulübü
3.
Armina Erkan
İstanbul
Pendik Demirel Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite + 70 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Kerem Kaya
Denizli
Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
2.
Uğrun Umut Altıntaş
Muğla
Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3.
Furkan Bahadır Türker
İstanbul
Uygur Spor Kulübü
3.
Muhammed Yunus Akoğlu
Şanlıurfa
Anadolu Gençlik Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 52 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Mustafa Oğuz
Sakarya
Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2.
Halit Muhammet Tamyüksel
Kocaeli
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3.
Volkan Aydın
Kocaeli
Darıca İdeal Spor Kulübü
3.
Can Arsalan
Bursa
Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 57 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Kemal Ağaç
Bursa
Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2.
Muhammed Yavuz
Bursa
Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Muzaffer Talha Başbadem
Konya
Selçuklu Belediye Spor Kulübü
3.
Yusuf İşçi
İstanbul
Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 63 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Enes Bulut
Kocaeli
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2.
Furkan Çetin
İstanbul
3.
Mazhar Taşlıoğlu
İstanbul
Diler Şişli Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Uğur Matmeriçli
İzmir
Tempo Spor İhtisas Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 70 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Emre Turan
İstanbul
Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü
2.
Murat Emirhan Hayır
Trabzon
Sürmene Uzak Doğu Spor Kulübü
3.
Taylan Enis Altıntaş
Muğla
Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3.
Yasin Arıkan
Sakarya
Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2002 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Mevlüt Faruk Gül
Artvin
Artvin Belediye Spor Kulübü
2.
Furkan Akyüz
Bursa
3.
Semih Yıldırım
Trabzon
3.
Hakan Dindar
Sakarya
Hendek Karate Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Yusuf Kara
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2.
Mustafa Eray Karaboğa
Ankara
Reykan Spor Kulübü
3.
Adem Erdem Mazlum
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3.
Cenk Eroğlu
İstanbul
Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Alper Ülkü
Tekirdağ
Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2.
Ömer Faruk Yılmaz
Bursa
Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Emir Buğra Gencan
Bursa
3.
Emircan Akdana
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Adem Alper Çoban
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2.
Emre Kaşık
Sakarya
Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Emirhan Demir
Bursa
A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Berkay Sipahi
Afyon
Dinamik Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 50 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Bünyamin Yusuf Yıldırım
İstanbul
Karahan Gençlik Spor Kulübü
2.
Olcay Sezer
Sakarya
Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3.
Ozan Yılmaz
İstanbul
Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3.
Miraç Meriç
İstanbul
Cesur Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Yusuf Eren Kendigelen
İstanbul
Kaptan Karate Spor Kulübü
2.
Ömer Ali Yanaz
İstanbul
Bahçelievler Belediye Spor Kulübü
3.
Melih Utku Aydın
Ankara
Reykan Spor Kulübü
3.
Hüseyin Can Göksu
Ankara
Ankara Botaş Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kumite +45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Can Emre Halaç
İstanbul
Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
2.
Melih Uras
Sakarya
Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Mert Can Muslu
Adana
Ensar Spor Kulubü
3.
Muhammet Şahin Şen
İstanbul
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 30 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ahmet Mural
Bursa
A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2.
Hasan Celal Yıldırım
İstanbul
Çatalca Karate Spor Kulübü
3.
Görkem Boyacıoğlu
Bursa
Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3.
Alperen Dilmaç
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Emir İslam Öngiz
Bursa
A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2.
Tolga Kurtuluş
Artvin
Artvin Belediyesi Spor Kulübü
3.
Mert Kağan Çataloğlu
Bursa
3.
Emir Cengiz
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
İsmail Tarım
Muğla
Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2.
Osman Uyanık
Isparta
3.
Umut Eren Gündoğ
Bursa
Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3.
İsmail Enes Acemoğlu
Konya
Çevik Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kumite 45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Haktan Eray
Erzurum
Çelebi Spor Kulübü
2.
Ali Gaffar Acar
Eskişehir
Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3.
Demir Kandemir
İstanbul
Cesur Spor Kulübü
3.
Emirhan Özdil
Sakarya
Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Enes Sad Başbadem
Konya
Selçuklu Belediye Spor Kulübü
2.
Gelodi Surmanidze
Antalya
Akar Spor Kulübü
3.
Görkem Aslan
Ankara
Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Hasan Celal Yıldırım
İstanbul
Çatalca Karate Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +54 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Kayra Sezgin
Muğla
Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2.
Fatma Rana Yıldırım
Trabzon
Akademi Spor Kulübü
3.
Dilara İskender
Trabzon
Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Ecenur Çisem Özdemir
İstanbul
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 47 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Damla Ocak
İstanbul
Er-sa Spor Kulübü
2.
Sude Çağlar
Trabzon
3.
Sedef Sarı
İstanbul
Yazıcı Spor Kulübü
3.
Melike Uysal
Yalova
Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 54 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Hira Nur Kasatura
Düzce
Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2.
Simge Yücel
İstanbul
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3.
Şevval Aslanpay
Gaziantep
Kizami Karate Spor Kulübü
3.
Emine Aybüke Subaşı
Gaziantep
Kilis GHSİM Spor Kulübü
2001 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Damla Pelit
Ankara
Ankara Botaş Spor Kulübü
2.
Selin Okunak
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3.
Servinaz Muratova
İstanbul
Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3.
Miraç Albaz
Adana
Adana Olimpik Spor Kulübü
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +45 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Gülbahar Gözütok
Kayseri
Balkaya Spor Kulübü
2.
Ayşenur Mutaf
Bursa
Dojo Karate-do Spor Kulübü
3.
Berat Ayla Yılmaz
İstanbul
Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3.
Sidra Buket Destegül
Tekirdağ
Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 42 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Setenay Sefil
İzmir
Tempo Spor İhtisas Kulübü
2.
Esin Şahin
Bursa
Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3.
Dilara Asıntay
Sakarya
Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Betül Akbal
Sakarya
Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 47 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Buse Karaman
İstanbul
Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate S.K
2.
Zehra Yılmaz
Artvin
Aartvin Belediyesi Spor Kulübü
3.
Elif Diri
Sakarya
Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3.
Naime Yetkin
Şanlıurfa
Rişvanlar Spor Kulübü
2002 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Rumeysa Zurnacı
İstanbul
Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2.
Sinem Gül Duman
İzmir
İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
3.
Betül Bilgin
Ankara
3.
Ayşe Ylmaz
Afyon
Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +42 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Gizem Öztürk
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2.
Ecrin Hiçyılmaz
Samsun
Yaman Spor Kulübü
3.
Nadide Sıla Çolak
Sakarya
Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3.
Gülşah Uyumaz
İstanbul
Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 37 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Elif Simay Erdemir
İstanbul
Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate S.K
2.
Hazel Balık
Afyon
Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3.
İrem Kılıç
Trabzon
Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Buse Kaya
Trabzon
Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 42 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Fatma Satık
Bursa
Orhangazi Belediye Spor Kulübü
2.
Ece Erdoğan
Diyarbakır
Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü
3.
Betül Tetik
Sakarya
3.
Beyza Kevser Umur
Kocaeli
Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2003 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Tuğçe Elif Özyancak
İstanbul
Kaptan Karate Spor Kulübü
2.
Şule Azra Akbulut
İstanbul
Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
3.
Cennet Gülbeyaz
Hatay
Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3.
Ayşem Aleyna Ustaoğlu
Ankara
Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite +40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Beyza Duman
Sakarya
Hendek Karate Spor Kulübü
2.
Sena Sönmez
Antalya
Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Sudenur Aksoy
İstanbul
Yazıcı Spor Kulübü
3.
Elif Özgül
Kocaeli
2004 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 35 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Müşerref Özdemir
Antalya
Akar Spor Kulübü
2.
Karya Eylül Avşar
Kırklareli
Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3.
Sudenaz Arslan
Sakarya
Hendek Karate Spor Kulübü
3.
İlayda Ross Çakmak
Muğla
Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2004 Doğumlu Yıldız Bayan Kumite 40 kg
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Bengisu Çelik
Bursa
Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2.
Nursena Yıldız
Kocaeli
İzmit Tatami Spor Kulübü
3.
Sıla Paşalı
İstanbul
Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate Spor Kulübü
3.
Melike Esma Kılıç
Kocaeli
2004 Doğumlu Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Ezgi Bayır
İzmir
İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
2.
Damla Su Türemen
Denizli
Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3.
Helen Duman
Hatay
Samandağ Duman Kardeşler Uzakdoğu Spor Kulübü
3.
Müşerref Özdemir
Antalya
Akar Spor Kulübü
2002_2001 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Şehir
Kulüp
1.
Erzurum
-
Ömer Faruk Demirel
-
Bilal Bayram
-
error '80020009'
/sonuc/musabaka.asp
, line 1403