Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 20-21 Nisan 2013 İstanbul
26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 20-21 Nisan 2013 İstanbul
Tweetle
26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
20-21 Nisan 2013 İstanbul
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kübra Akarsu
Türkiye
2.
Esra Uçar
Türkiye
3.
Viviana Bottaro
İtalya
3.
Mariana Michakea
Romanya
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mehmet Yakan
Türkiye
2.
Luca Valdesi
İtalya
3.
Selim Sofuoğlu
Türkiye
3.
Ali Sofuoğlu
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye A
-
Öznur Gümüşsoy
-
Bigem Giroğlu
-
Çağla Kızıltoprak
Türkiye
2.
Türkiye B
-
Kübra Akarsu
-
Rabia Küsmüş
-
Dilara Bozan
Türkiye
3.
Akbulut Spor
Türkiye
3.
GOP Belediye Spor
-
Şule Turhan
-
Demet Karahan
-
Emine Korkutmuş
Türkiye
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Akbulut Spor
-
Sabri Kıroğlu
-
Fatih Sadullah Selman
-
Muhammet Emre Öztürk
Türkiye
2.
GOP Belediye Spor
-
Gürkan Yeşilbaş
-
Ali Osman Yılmaz
-
Oğuzhan Ay
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Serap Özçelik
Türkiye
2.
Neslihan Çalışkan
Türkiye
3.
Asunur Yıldırımer
Türkiye
3.
Giorgina Gargano
İtalya
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sara Cardin
İtalya
2.
Aydan Akbulut
Türkiye
3.
Tuba Yenen
Türkiye
3.
Stefania Sandu
Romanya
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bahar Erşeker
Türkiye
2.
Ece Yaşar
Türkiye
3.
Alina Mitra
Romanya
3.
Merve Çoban
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hafsa Şeyda Burucu
Türkiye
2.
Merve Şengel
Türkiye
3.
Melis Abat
Türkiye
3.
Chiara Zuanon
İtalya
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Meltem Hocaoğlu
Türkiye
2.
Hilal Gök
Türkiye
3.
Helena Kuusisto
Finlandiya
3.
Greta Vitelli
İtalya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Emad Almalki
Arabistan
2.
Selçuk Aksu
Türkiye
3.
Okan Aksu
Türkiye
3.
Gökhan Kök
Türkiye
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fahad Alkhthami
Arabistan
2.
İbrahim Çekiç
Türkiye
3.
Gianluca Devivo
İtalya
3.
Cemil Günel
Türkiye
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luigi Busa
İtalya
2.
Paul Popa
Romanya
3.
Davut Kaplan
Türkiye
3.
Ali Alshmrani
Arabistan
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nello Maestri
İtalya
2.
Alkan Çırlar
Türkiye
3.
Alperen Doğan
Türkiye
3.
Muhammed Ali Yıldız
Türkiye
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rıdvan Kaptan
Türkiye
2.
Mohammed Alamri
Arabistan
3.
Hakan Yerebakan
Türkiye
3.
Bahri Erşahin
Türkiye
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sena Yazıcı
Türkiye
2.
Banu Öztürk
Türkiye
3.
Ecem Oktay
Türkiye
3.
Aslı Erol
Türkiye
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Osman Evin
Türkiye
2.
Alperen Fatih İniş
Türkiye
3.
Fatih Sadullah Selman
Türkiye
3.
Hakan Sofuoğlu
Türkiye
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Selva Nur Akkurt
Türkiye
2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy
Türkiye
3.
Gözde Yılmaz
Türkiye
3.
Beyza Güney
Türkiye
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Çağla Çınar
Türkiye
2.
Aydan Başkurt
Türkiye
3.
Rabia Büşra
Türkiye
3.
Hilal Ünlü
Türkiye
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Esra Kapak
Türkiye
2.
Kübranur Büyüktanzim
Türkiye
3.
Hande Emine Arslan
Türkiye
3.
Aybüke Nur Punar
Türkiye
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aybüke Levent
Türkiye
2.
Seray Koçali
Türkiye
3.
Hilal Nur Punar
Türkiye
3.
Şeyma Sevinç
Türkiye
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eray Şamdan
Türkiye
2.
Feirel Raul
Romanya
3.
Yasin Usta
Türkiye
3.
Hüsnü Şentürk
Türkiye
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Abdülkadir Kara
Türkiye
2.
Oğuzhan Ay
Türkiye
3.
Alaaddin Altay
Türkiye
3.
Yasin Akbaş
Türkiye
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sabri Ahmet Uygur
Türkiye
2.
Abdulsamet Küçükoğlu
Türkiye
3.
Murat Kaya
Türkiye
3.
Doğan Ateş
Türkiye
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mihaleche Cristian
Romanya
2.
Şahin Uysal
Türkiye
3.
Ertuğrul Çelik
Türkiye
3.
Emre Ayne
Türkiye
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fırat Öz
Türkiye
2.
Mustafa Garip
Türkiye
3.
Fatih Boy
Türkiye
3.
Buğra Güzelsoy
Türkiye
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hande İşitir
Türkiye
2.
Gizem Çam
Türkiye
3.
Zeynep Yazıcı
Türkiye
3.
Harika Çelik
Türkiye
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lütfullah Teber
Türkiye
2.
Mobark Mansor
Arabistan
3.
Fatih Can Aydemir
Türkiye
3.
Yusuf Yağız Ücebakan
Türkiye
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rukiye Şenol
Türkiye
2.
Beyza Demir
Türkiye
3.
Reyhan Keskin
Türkiye
3.
Edanur Çavdar
Türkiye
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Zeynep Tolay
Türkiye
2.
Rumeysa Subaşı
Türkiye
3.
Hande İşitir
Türkiye
3.
Aslıhan Aygüneş
Türkiye
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Pınar Uçar
Türkiye
2.
Ciocuio Bianca
Romanya
3.
Yağmur Türkaya
Türkiye
3.
Fazilet Şenol
Türkiye
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alhiraisa Bader
Arabistan
2.
Onur Bayram
Türkiye
3.
Yasir Selman Bargi
Türkiye
3.
Emir Oğuz
Türkiye
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Furkan Kaya
Türkiye
2.
Ömer Bayırlı
Türkiye
3.
Mert Büyükmert
Türkiye
3.
Ziya Akdeniz
Türkiye
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tareg Ali Hamedi
Arabistan
2.
Al Alyani Bader
Arabistan
3.
Ömer Faruk Hayta
Türkiye
3.
Sadık Köse
Türkiye
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tunahan Kuzucu
Türkiye
2.
Batuhan Gökdemir
Türkiye
3.
Adem Şahin
Türkiye
3.
Chiriac Robert
Romanya
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mustafa Paşa Budak
Türkiye
2.
Hüseyin İnce
Türkiye
3.
Adem Gökkaya
Türkiye
3.
Yücel Şentürk
Türkiye
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
27
28
57
112
2
Arabistan
4
3
1
8
3
İtalya
3
1
5
9
4
Romanya
1
3
4
8
5
Finlandiya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Abdülkadir Kara
Genç Bay Kumite 61 Kg
1.
Aybüke Levent
Genç Bayan Kumite +59 Kg
1.
Bahar Erşeker
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
1.
Çağla Çınar
Genç Bayan Kumite 53 Kg
1.
Eray Şamdan
Genç Bay Kumite 55 Kg
1.
Esra Kapak
Genç Bayan Kumite 59 Kg
1.
Fırat Öz
Genç Bay Kumite +76 Kg
1.
Furkan Kaya
Ümit Bay Kumite 57 Kg
1.
Hafsa Şeyda Burucu
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
1.
Hande İşitir
Ümit Bayan Kata
1.
Kübra Akarsu
Büyük Bayan Kata
1.
Lütfullah Teber
Ümit Bay Kata
1.
Mehmet Yakan
Büyük Bay Kata
1.
Meltem Hocaoğlu
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
1.
Mustafa Paşa Budak
Ümit Bay Kumite +70 Kg
1.
Osman Evin
Genç Bay Kata
1.
Pınar Uçar
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
1.
Rıdvan Kaptan
Büyük Bay Kumite +84 Kg
1.
Rukiye Şenol
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
1.
Sabri Ahmet Uygur
Genç Bay Kumite 68 Kg
1.
Selva Nur Akkurt
Genç Bayan Kumite 48 Kg
1.
Sena Yazıcı
Genç Bayan Kata
1.
Serap Özçelik
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
1.
Tunahan Kuzucu
Ümit Bay Kumite 70 Kg
1.
Zeynep Tolay
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
1.
Akbulut Spor
-
Sabri Kıroğlu
-
Fatih Sadullah Selman
-
Muhammet Emre Öztürk
Büyük Bay Takım Kata
1.
Türkiye A
-
Öznur Gümüşsoy
-
Bigem Giroğlu
-
Çağla Kızıltoprak
Büyük Bayan Takım Kata
1.
Abdulsamet Küçükoğlu
Genç Bay Kumite 68 Kg
2.
Alkan Çırlar
Büyük Bay Kumite 84 Kg
2.
Alperen Fatih İniş
Genç Bay Kata
2.
Aydan Akbulut
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
2.
Aydan Başkurt
Genç Bayan Kumite 53 Kg
2.
Banu Öztürk
Genç Bayan Kata
2.
Batuhan Gökdemir
Ümit Bay Kumite 70 Kg
2.
Beyza Demir
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
2.
Ece Yaşar
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
2.
Esra Uçar
Büyük Bayan Kata
2.
Gizem Çam
Ümit Bayan Kata
2.
Hilal Gök
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy
Genç Bayan Kumite 48 Kg
2.
Hüseyin İnce
Ümit Bay Kumite +70 Kg
2.
İbrahim Çekiç
Büyük Bay Kumite 67 Kg
2.
Kübranur Büyüktanzim
Genç Bayan Kumite 59 Kg
2.
Merve Şengel
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
2.
Mustafa Garip
Genç Bay Kumite +76 Kg
2.
Neslihan Çalışkan
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
2.
Oğuzhan Ay
Genç Bay Kumite 61 Kg
2.
Onur Bayram
Ümit Bay Kumite 52 Kg
2.
Ömer Bayırlı
Ümit Bay Kumite 57 Kg
2.
Rumeysa Subaşı
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
2.
Selçuk Aksu
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Seray Koçali
Genç Bayan Kumite +59 Kg
2.
Şahin Uysal
Genç Bay Kumite 76 Kg
2.
GOP Belediye Spor
-
Gürkan Yeşilbaş
-
Ali Osman Yılmaz
-
Oğuzhan Ay
Büyük Bay Takım Kata
2.
Türkiye B
-
Kübra Akarsu
-
Rabia Küsmüş
-
Dilara Bozan
Büyük Bayan Takım Kata
2.
Adem Gökkaya
Ümit Bay Kumite +70 Kg
3.
Adem Şahin
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Alaaddin Altay
Genç Bay Kumite 61 Kg
3.
Ali Sofuoğlu
Büyük Bay Kata
3.
Alperen Doğan
Büyük Bay Kumite 84 Kg
3.
Aslı Erol
Genç Bayan Kata
3.
Aslıhan Aygüneş
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
3.
Asunur Yıldırımer
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
3.
Aybüke Nur Punar
Genç Bayan Kumite 59 Kg
3.
Bahri Erşahin
Büyük Bay Kumite +84 Kg
3.
Beyza Güney
Genç Bayan Kumite 48 Kg
3.
Buğra Güzelsoy
Genç Bay Kumite +76 Kg
3.
Cemil Günel
Büyük Bay Kumite 67 Kg
3.
Davut Kaplan
Büyük Bay Kumite 75 Kg
3.
Doğan Ateş
Genç Bay Kumite 68 Kg
3.
Ecem Oktay
Genç Bayan Kata
3.
Edanur Çavdar
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
3.
Emir Oğuz
Ümit Bay Kumite 52 Kg
3.
Emre Ayne
Genç Bay Kumite 76 Kg
3.
Ertuğrul Çelik
Genç Bay Kumite 76 Kg
3.
Fatih Boy
Genç Bay Kumite +76 Kg
3.
Fatih Can Aydemir
Ümit Bay Kata
3.
Fatih Sadullah Selman
Genç Bay Kata
3.
Fazilet Şenol
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
3.
Gökhan Kök
Büyük Bay Kumite 60 Kg
3.
Gözde Yılmaz
Genç Bayan Kumite 48 Kg
3.
Hakan Sofuoğlu
Genç Bay Kata
3.
Hakan Yerebakan
Büyük Bay Kumite +84 Kg
3.
Hande Emine Arslan
Genç Bayan Kumite 59 Kg
3.
Hande İşitir
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
3.
Harika Çelik
Ümit Bayan Kata
3.
Hilal Nur Punar
Genç Bayan Kumite +59 Kg
3.
Hilal Ünlü
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Hüsnü Şentürk
Genç Bay Kumite 55 Kg
3.
Melis Abat
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
3.
Mert Büyükmert
Ümit Bay Kumite 57 Kg
3.
Merve Çoban
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
3.
Muhammed Ali Yıldız
Büyük Bay Kumite 84 Kg
3.
Murat Kaya
Genç Bay Kumite 68 Kg
3.
Okan Aksu
Büyük Bay Kumite 60 Kg
3.
Ömer Faruk Hayta
Ümit Bay Kumite 63 Kg
3.
Rabia Büşra
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Reyhan Keskin
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
3.
Sadık Köse
Ümit Bay Kumite 63 Kg
3.
Selim Sofuoğlu
Büyük Bay Kata
3.
Şeyma Sevinç
Genç Bayan Kumite +59 Kg
3.
Tuba Yenen
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
3.
Yağmur Türkaya
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
3.
Yasin Akbaş
Genç Bay Kumite 61 Kg
3.
Yasin Usta
Genç Bay Kumite 55 Kg
3.
Yasir Selman Bargi
Ümit Bay Kumite 52 Kg
3.
Yusuf Yağız Ücebakan
Ümit Bay Kata
3.
Yücel Şentürk
Ümit Bay Kumite +70 Kg
3.
Zeynep Yazıcı
Ümit Bayan Kata
3.
Ziya Akdeniz
Ümit Bay Kumite 57 Kg
3.
Akbulut Spor
Büyük Bayan Takım Kata
3.
GOP Belediye Spor
-
Şule Turhan
-
Demet Karahan
-
Emine Korkutmuş
Büyük Bayan Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2015 - 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2014 - 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2012 - 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2011 - 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2010 - 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2009 - 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2008 - 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2005 - 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2004 - 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2003 - 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2001 - 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1999 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1997 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1996 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1995 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1994 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1993 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1992 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1991 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1990 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...