E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası 2-4 Mart 2012 Antalya Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası 2-4 Mart 2012 Antalya

Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası
2-4 Mart 2012 Antalya


 
13-14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara Çelik Spor Kulübü
2. Alptuğ Çelik Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Cengizhan Koca Ankara EGO Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Gizem Deniz Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Hande İşitir Kayseri Altınok Spor Kulübü
 
11-12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11-12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
2. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Sevim Yürümez Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aleyna Can Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Furkan Kara
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Akyıldırım 1 Spor Kulübü
  - Cengizhan Koca
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Fırat Aldemir
Ankara Akyıldırım 1 Spor Kulübü
3. Doğukan A
  - Batuhan İnanır
  - Ahmetcan Aydın
  - Ali Ulusoy
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Doğukan B
  - Alptuğ Çelik
  - Hamza Yağmur
  - Ertuğrul Yıldırım
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Ayça Düzgel
  - Hatice Başkaya
  - Elif Kuzu
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Arslan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Doğukan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - Göknil Cengiz
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
11-12 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Spor Kulübü
  - Yusuf Kara
  - Bekir Kavak
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Manavgat Spor Kulübü
  - Kutluhan Duran
  - Ahmetcan Bekmez
  - Osman Demir
Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Şampiyonlar Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Akyıldırım 1 Spor Kulübü
  - Mehmet Taşkıran
  - Halilcan Şensöz
  - Burak Kılıç
Ankara Akyıldırım 1 Spor Kulübü
 
11-12 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Aleyna Can
  - Sıla Karakış
  - Sevcan Uçar
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Beyzanur Ay
  - Nurcan Şara
  - Selin Okunak
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Kizami Spor Kulübü
  - Aybike Subaşı
  - Şevval Aslanpay
  - Yağmur Demir
Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Çelik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Çelik Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berk Erol İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
2. Semih Özkan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Talha İnanç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Şükrü Akkurt Afyon Akkurt Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Kurtoğlu Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Vakkas Şahin İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Hamza Yağmur Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sinan Yıldırım İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mert Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ramazan Zent İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Tunahan Budak Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Taylan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Faruk Hayta Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammet Seyit Akseki İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Çağdaş Kılıç İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
 
14 Yaş Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Taner Koç Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Mehmet Can Kasatura İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Becit Ankara EGO Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Asena Burçin Daştan İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
2. Sümeyye Çınar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Heval Yeşil Tunceli Tunceli Munzur Koleji Spor Kulübü
3. Gizem Deniz Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Melodi Karamartinler İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
3. Hande İşitir Kayseri Altınok Spor Kulübü
3. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite +47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Kökbiber Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Fazilet Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Gaye Özyazmacı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Rumeysa Subaşı Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdülkadir Yıldırım Sivas Sivas Fetih Spor Kulübü
2. Nazif Mert Soylu Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdurrahman Demirhan Bursa Aslım Spor Kulübü
3. Fuat Demirel İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Batuhan Kartal İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
2. Gürkan Çelik Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Osman Ramiz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Adnan Akdeniz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fırat Aldemir Ankara Akyıldırım 1 Taekwondo Spor Kulübü
2. Salih Saylam Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erkut Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Zahit Fetolmaz Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hamdi Kutan İstanbul Er-sa Spor Kulübü
2. Ahmet Atilla Çoban Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Murat Cankul İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Aksu Uşak Uşak Karate Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Ulaşlı Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Muslahattin Efe Bestelci Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Ali Eşsiz Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
3. Furkan Azak Giresun Giresun Gençlik ve Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite 37 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Yıldız Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aleyna Özkaya Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Aydan Kurtoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Betül Aksakal Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Çağla Başkan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Kübra Aksu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Edanur Çavdar Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite +42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Büşra Kale Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Eda Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyzanur İş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Gözdenur İkiz İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Faruk Duru Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüsnücan Avcı Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Kayra Avşar Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Orhan Alp Kuzulu Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umut Serkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Erdem Balcı İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Oğuzhan Özuçar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emir Duhan Avcu Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Talha Çakır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Hakan Demirelli İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sabri Eren Alıcı Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Halil İbrahim Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Canberk Ceylan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Halim Ertekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Faruk Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bekir Kavak İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Timur Alparslan Gökçül İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammed Mervan Masat Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Orhun Mert Bozkurt Bursa Aslım Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Tekin Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
2. Feyza Üstüntaş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Ayşen Bayır Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Açıkgöz Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Tuğçe Kuş Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. İrem Zengin Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esilay Kılıç İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Betül Solak İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Aysel Tağıl Antalya Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü
3. Beyzanur Baş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
11 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Özdemir Giresun Giresun Gençlik ve Spor Kulübü
2. Abdülkerim Şahin Sakarya Kırkpınar Spor Kulübü
3. Abdülkadir Tataroğlu Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Nihat Kuran Gaziantep Nizip Halk Eğitim
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Furkan Çelikbilek Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Ömer Faruk Bayrak Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Oğuz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ramazan Çetin Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emirhan Yavuz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Halil Muhammet Tamyüksel Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Eren Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Melih Korkmaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Abdül Hamit Yavuz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Mazhar Taşçıoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Sami Baylan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Hakan Emirhan Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Furkan Çetin İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Muhammet Yavuz Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Durmaz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Şeyma Aleyna Atasert Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Sara Akofova Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Şeyma Nalbant Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevcan Uçar Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Aybike Subaşı Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. İrem Nur Çelik Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Hiranur Kasatura İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Gamzecan Akyiğit Gaziantep Seyhan Karate Do Spor Kulübü
3. Fatma Rana Yıldırım Trabzon Akademi Spor Kulübü
3. Zeynep Şentürk Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 35 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 5 2 3 10
2 Hendek Karate Spor Kulübü 2 2 2 6
3 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
4 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 2 0 1 3
5 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 1 1 3
6 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 1 1 1 3
7 Çelebi Spor Kulübü 1 0 3 4
8 Er-sa Spor Kulübü 1 0 1 2
8 Çelik Spor Kulübü 1 0 1 2
8 İzmir Emniyet Spor Gücü 1 0 1 2
8 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 1 2
8 Giresun Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Arda Erol Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Akyıldırım 1 Taekwondo Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 0 0 1
9 İzmit Tatami Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 1 0 0 1
9 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Sivas Fetih Spor Kulübü 1 0 0 1
9 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 2 6 8
11 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 2 3 5
12 Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 0 2 1 3
13 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 2 0 2
13 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 2 0 2
14 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
14 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 2 3
14 Kizami Karate Spor Kulübü 0 1 2 3
15 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
15 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
15 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 1 2
15 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 1 1 2
16 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Genç Teknik Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Kırkpınar Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Akyıldırım 1 Taekwondo Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
17 EGO Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Altınok Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Aslım Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Nizip Halk Eğitim 0 0 1 1
18 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Beyköy Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Akdeniz Kaplanları Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Akkurt Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Akyıldırım 1 Taekwondo Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Güler Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
18 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Tunceli Munzur Koleji Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Uşak Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Mesir Karate Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kocaeli 7 4 4 15
2 İstanbul 6 10 14 30
3 Sakarya 5 8 9 22
4 Bursa 5 3 7 15
5 Gaziantep 3 2 7 12
6 Ankara 2 4 10 16
7 Trabzon 2 1 4 7
8 İzmir 2 1 3 6
9 Afyon 2 0 2 4
10 Muğla 1 1 1 3
11 Erzurum 1 0 4 5
12 Giresun 1 0 1 2
13 Balıkesir 1 0 0 1
13 Sivas 1 0 0 1
13 Konya 1 0 0 1
14 Kırklareli 0 2 3 5
15 Manisa 0 1 2 3
15 Antalya 0 1 2 3
16 Artvin 0 1 1 2
17 Tekirdağ 0 1 0 1
18 Kayseri 0 0 2 2
18 Düzce 0 0 2 2
19 Tunceli 0 0 1 1
19 Uşak 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu (TKF)

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası-2015 | ...