Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2000 - Celje Slovenya
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2000 - Celje Slovenya
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
11-13 Şubat 2000
Celje Slovenya
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Brancaleon
İtalya
2.
J. Huynh
Fransa
3.
J. Fernandez
İspanya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fatima de Acuna Gonzales
İspanya
2.
Mirna Senjug
Hırvatistan
3.
L. Roger
Fransa
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fernando San Jose Bastante
İspanya
2.
M. Zucchinali
İtalya
3.
Kristian Novak
Hırvatistan
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almudena Munoz Gonzales
İspanya
2.
Sabrina Buil
Fransa
3.
S. Mazzoleni
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
İspanya
-
Fernando San Jose Bastante
-
Victor Lopez Mejia
-
Jorge Fernandez Sanchez
İspanya
3.
Fransa
Fransa
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
-
Ruth Jimenez Fernandez
-
Fatima de Acuna Gonzales
-
Almudena Munoz Gonzales
İspanya
2.
İtalya
İtalya
3.
Fransa
Fransa
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Geoffrey Berens
Hollanda
2.
D. Filipic
Slovenya
3.
I. Mastev
Makedonya
3.
M. Athenion
Fransa
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
C. Loacker
Rusya
2.
Cesar Garcia
İspanya
3.
Y. Bernard
Fransa
3.
L. Brennan
İngiltere
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
F. Lassere
Fransa
2.
Zeki Demir
Türkiye
3.
K. Verdyck
Belçika
3.
A. Doudarov
Rusya
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Laurent Capla
Fransa
2.
N. Adzija
Hırvatistan
3.
T. Lovato
Almanya
3.
Cesar Ibanez
İspanya
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Stefano Maniscalco
İtalya
2.
A. Mesbah
Fransa
3.
S. Mrozewski
Polonya
3.
G. Khachatrian
Rusya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Tiercy
Fransa
2.
Yusif Alish Jafarov
Azerbaycan
3.
Y. Gakir
Almanya
3.
P. Tuleja
Slovakya
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nikola Dukic
Hırvatistan
2.
Ciro Massa
İtalya
3.
J. Junek
Çekoslavakya
3.
I. Kourbanaliev
Rusya
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
L. Canbulat
Almanya
2.
Hasan Çakırlar
Türkiye
3.
Guiseppe di Domenico
İtalya
3.
R. Rabina
Slovakya
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Klaudio Farmadin
Slovakya
2.
T. Parss
Estonya
3.
M. Susnica
Almanya
3.
Adnan Hadzic
Bosna Hersek
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Daniel Sabanovic
Hollanda
2.
Franc Chantalou
Fransa
3.
Alen Zamlic
Hırvatistan
3.
M. Kadlecik
Slovakya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alexandr Guerunov
Rusya
2.
Francisco Javier Martinez
İspanya
3.
R. Ernesti
İtalya
3.
D. Turan
Türkiye
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vanessa Ruiz
Fransa
2.
Monika Visnovska
Slovakya
3.
Natalia Garcia Suarez
İspanya
3.
M. Otovic
Yugoslavya
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
S. Micaeli
Almanya
2.
I. De Deyn
Belçika
3.
S. Deroja
Hırvatistan
3.
E. Metin
Türkiye
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tessy Scholtes
Lüksemburg
2.
S. Pekovic
Yugoslavya
3.
Maria Cerna
Slovakya
3.
Cristina Feo Gomez
İspanya
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Slovakya
Slovakya
2.
Fransa
Fransa
3.
İspanya
-
Raul Ramos Duenas
-
D. Ortega
-
David Santigosa Gonzalez
-
David Berne Macipe
-
Ruben Sevillano Molino
-
Javier Martinez Guzman
-
Francisco Torrero Tejada
İspanya
3.
İtalya
İtalya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Fransa
4
5
5
14
2
İspanya
4
3
5
12
3
İtalya
3
3
4
10
4
Slovakya
2
1
4
7
5
Rusya
2
0
3
5
5
Almanya
2
0
3
5
7
Hollanda
2
0
0
2
8
Hırvatistan
1
2
3
6
9
Lüksemburg
1
0
0
1
10
Türkiye
0
2
2
4
11
Yugoslavya
0
1
1
2
11
Belçika
0
1
1
2
13
Azerbaycan
0
1
0
1
13
Estonya
0
1
0
1
13
Slovenya
0
1
0
1
16
Makedonya
0
0
1
1
16
Polonya
0
0
1
1
16
Bosna Hersek
0
0
1
1
16
Çekoslavakya
0
0
1
1
16
İngiltere
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Hasan Çakırlar
Genç Bay Kumite 70 Kg
2.
Zeki Demir
Ümit Bay Kumite 70 Kg
2.
D. Turan
Genç Bay Kumite +80 Kg
3.
E. Metin
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...