E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası 13-16 Mart 2008 Konya Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası 13-16 Mart 2008 Konya

Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası
13-16 Mart 2008 Konya


 
16 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Oğuzhan Uçar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Kübra Kahvecioğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sümeyya Çelik Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
15 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Doğan Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serdar Bingöl Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rahmetullah Enes Kaya Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
15 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Birgül Bulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selim Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gökalp Kutlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serdar Güçlü İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kardelen Tanya Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Merve Akmehmet İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ayşe İlhan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hatice Kübra Teber İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Alihan Uygun Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Enes Sefa İstanbul Avcılar Sefa Do-sem Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Çığırdık Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamzegül Dirican İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rabia Küsmüş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Ekin İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mahmut Doğan Yıldız İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Fatih Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Ensar Nas Erzincan Uzakdoğu Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melis Kaban İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hilal Türk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İpek Şahin Ankara AKİK
3. Şerife Özdilmen Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İlkay Yunus Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şule Turhan İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Şeyma Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Gülcan Seyitoğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Can Kere İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Onur Canbaz İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Alptuğ Çelik Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Y. Yağız Ücebakan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Deniz Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Dilara Dayı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Zeynep Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Fahri Can Kandemir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Kartal İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
3. Furkan Başak Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ecenaz Coşkun Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Atika Nur Barut Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yunus Sağlam Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Z. Baran Sarıkaya Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
 
8 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aleyna Can Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Didem Yeser İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Büşra Akçiçek Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hatice Zehra Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
7 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Adem Erdem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. M. Emin Özyiğit Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Karip Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. N. Göktürk Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
7 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Namaser Akman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybike Subaşı Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Ece Bilginer Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eylül Korkutan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. AKİK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aziziye Koleji SK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Aziziye Koleji Spor Kulübü
3. Doğukan Karate SK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gaziosmanpaşa Belediye SK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. İBB Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Denizli Karate İhtisas SK
  - Sare Sözata
  - Serap Kaya
  - Saime Pazar
Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Köteş Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
3. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Akarsu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Alican Canbaz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Barış Berkay Bayazıt İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasin Koray Algan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Tayfun Karlıoğlu Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Can Tenşi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Faruk Kansız Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
2. Erhan Azak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Nurettin Kaymaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serkan Bilyay Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
2. Tuğçe Akkurt Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Birgül Zeren Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melek Erdoğan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Kocacık Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Birsu Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. F. Kübra Çetinkaya Samsun (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
 
16 Yaş Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Müge Karamehmetoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Melis Yerebakan Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Atasoy Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eray Acar Bursa Taşyar Karate Spor Kulübü
3. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Tuncahan Büyüktanzim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ufuk Barış Denizli Altın Kuşak Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Okan Özşahin Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Körlü Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Enes Eşsiz Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aytekin Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mustafa Enes Biçer Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Turhan Çevik Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Ziya Yaşar İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Hasan Bayır Hatay Antakya Haskan Spor Kulübü
3. M. Ünal Bilge Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Binnaz Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Berrin Çakır Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Birgül Bulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
15 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Altunkulaç İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Gamze Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Melike Basumlu İstanbul Anafen Kolej Spor Kulübü
 
15 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melikenur Çakmakçı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Büşra Türkmen Bursa İnegöl Karate Genç Ve Spor Kulübü
3. Betül Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Ali Zeren Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serhat Bingöl Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Abdürrahim Mednan Aytekin Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Alperen Doğan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ahmet Akyıldız Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Ali Bulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Kerme Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tufan Fidan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Fahrettin Gökalp İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yiğit Gül Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Onur Akdeniz Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Burnaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Yavuz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Zeren Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü
2. Hatice Sürücü Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü
3. Gamze Baştürk Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
3. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mercan Güllep İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kader Şener Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyza Tercan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatma Yapıcıoğlu Hatay Ayhan Bekler Gençlik ve Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Süreyya Akbaş Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüsnanur Ekşi İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sefanur Gümüşer Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kezban Duran Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Sadık Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Fatih Aydınlı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Sezer Şamdallı Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Volkan Karagöz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Erdem Asker İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Muhammed Ali Yıldız Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Volkan Keskin Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Can Kahraman İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Sinan Pehlivanoğlu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ahmet Çekiç Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammet Kerme Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emirhan Aydemir Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Oğuzhan Karasakal Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullah Sarayoğlu İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Caner Pideci İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Selim Topaloğlu Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Kamil Çamoğlu Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Sormaz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
13 Yaş Bay Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Çetin İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
2. Kayahan Demirci İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Furkan Erdem Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aynur Angışhan Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
2. Rana Yavuz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Kunduracı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Kayan İzmir Akademi Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Çakır Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
2. Yasemin Önder Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sümeyye Kalyoncuoğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşe Gürbüz İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülşah Cengiz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Nurcan Keskin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Arife Güven İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Erdoğan Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buse Yılmazer İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Nurcan Çiçek Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hilal Çetin Ankara Osmanlı İzcilik ve Gençlik Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurbanu Çelik Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Büşra Çakıroğlu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Uslukan Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeliha Güler Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bartu Bayraktar Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Bozkurt Diyarbakır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Ekin İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emin Onay Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Onur Sarı Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Oğuzhan Karadayı İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Abdullah Güner İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Basir Körlü Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Duman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emin Kökdemir İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tayfun Yıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
3. Tolga Macar Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
3. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Talha Şişman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alparslan Yamanoğlu İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Emre Ayne İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Şamil Dinç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Yılmaz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mahmut Can Akgül Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tugay Kurum Antalya Akar Spor Kulübü
3. Erhan Aydoğdu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Karadayı İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Burak Turan İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Mehmet Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Enes Öz Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nuray Keskin İstanbul Küçükköy Karate İht.
 
12 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
2. Şule Yavuz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. S. Gamze Anık Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe Ankara İzmir Akademi Spor Kulübü
2. C. Nur Temiz Ankara Osmanlı İzcilik ve Gençlik Spor Kulübü
3. Filiz Çalışkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Şen Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
2. Ayşenur Kuş Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Arzu Zeybek İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Ece Yelce Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Elif Gürses Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hilal Türk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Begüm Coşkuner Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Işıl Ergül İstanbul Alkan Spor Kulübü
2. Tuğçe Dinçsoy Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zehranur Atik Denizli Altın Kuşak Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Erim Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Seda Kurt Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ş. Hanım Özdilman Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sena Başkan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Oğuz İzmir Akademi Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolga Karip Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sefa Gezer Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Büyükgöl Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsnü Şentürk Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Mete Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Enes Çınar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mücahit Özer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Selen Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sadık Köse Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yahya Semiz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ercan Kaçar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Önoğul Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Metehan Kabasakal Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fehim Akbaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oktay Akdemir Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdullah Tankut Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Doğukan Şimşek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Raşit Tuluk Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Musa Darbaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Faruk Çilingir Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Rıza Türköz Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Güldal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Koray Özyurt Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rahman Akagündüz Trabzon Akademi Spor Kulübü
2. Fatih Duman İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Filiz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ahmet Güngör Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Birinci Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Reyhan Keskin Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Sinem Koçak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilge Kılıç Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Yüksel Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Beyza Ünlüsoy Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Didem Onat Aydın Köseoğlu Gençlik Ve Spor Kulübü
3. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübranur Büyükhanım Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Seda Soysal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Sevinç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Pelin Kır Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Kan İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Esra Kapak İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Beyza Güney Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nazlıhan Olukkaya Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Handan Yıldırım İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşe Kuruçay Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Altıngeyik Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybüke Levent Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Emine Delihasan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nihan Milat Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Birsen Urhan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Edanur Hayır Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamze Kılıç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Şakarçan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Talha Doğrusöz Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mustafa Ata Afyon Bilecik (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Türk İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Onur Canbaz İstanbul Alkan Spor Kulübü
 
10 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Haliloğlu İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Melih Bayrak Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Can Deniz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
10 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Erva Topçu Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Mert Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Batuhan Demircan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Öztürk Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alperen Kartal İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
3. Göksoy Korkmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Vefa Göktaş Ankara Çelik Spor Kulübü
 
10 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Batuhan Gökdemir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Doğukan Timur İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melih Eren İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Sezer Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emircan Kolat Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Önder Yedek Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sadullahcan Turanlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Fidan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. H. Oliver Doğan Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Efe Burak Özkul Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasemin Keskin İstanbul İ.KA.D
2. Harika Çelik İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Dilan Dayı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Efsun Or Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ülkü Güntekin Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Deniz Karaalioğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melis Şefikoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Dildade Birkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Esranur Barut Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatma Önal Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Talya Pekmezoğlu Antalya Akar Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Uzun İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuğçe Aksu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğbagül Taner İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hiripşime Kazancıyan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Yel Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Maraş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Nehir Menteş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Ekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybüke Yaman Samsun Yaman Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 203 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 7 3 4 14
2 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 4 0 3 7
3 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 3 1 7
4 Kaptan Karate Spor Kulübü 3 3 0 6
5 Çelebi Spor Kulübü 2 2 2 6
6 Akademi Spor Kulübü 2 1 7 10
7 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 1 2 5
8 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 2 1 0 3
8 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 0 3
9 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 2 0 3 5
10 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 2 0 1 3
11 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 2 0 0 2
11 Çevik Spor Kulübü 2 0 0 2
11 Pendik Doğuş Spor Kulübü 2 0 0 2
12 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 3 4 8
13 Alkan Spor Kulübü 1 2 2 5
14 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 2 1 4
15 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 1 2 4
16 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
16 Selçuklu Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
17 Karahan Gençlik Spor Kulübü 1 0 5 6
18 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 2 3
18 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 2 3
19 Uygur Spor Kulübü 1 0 1 2
19 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
19 Altın Kuşak Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
20 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
20 Rişvanlar Spor Kulübü 1 0 0 1
20 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
20 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
20 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
21 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 2 3 5
22 Yaman Spor Kulübü 0 2 1 3
23 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 2 0 2
24 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 3 4
25 Akar Spor Kulübü 0 1 2 3
26 İzmir Emniyet Spor Gücü 0 1 1 2
26 Yazıcı Spor Kulübü 0 1 1 2
26 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 1 1 2
26 Osmanlı İzcilik ve Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
27 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Aziziye Koleji Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Kizami Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 1 0 1
27 Taşyar Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
28 Hendek Karate Spor Kulübü 0 0 3 3
29 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
30 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Çelik Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Ayhan Bekler Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Avcılar Sefa Do-sem Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Anafen Kolej Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Antakya Haskan Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
30 İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Köseoğlu Gençlik Ve Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
30 Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 26 26 49 101
2 Kocaeli 11 7 8 26
3 Sakarya 9 7 21 37
4 İzmir 8 8 15 31
5 Bursa 7 10 8 25
6 Ankara 6 8 23 37
7 Afyon 4 1 2 7
8 Antalya 3 6 14 23
9 Konya 3 2 2 7
10 Erzurum 2 4 2 8
11 Balıkesir 2 2 4 8
12 Hatay 2 1 3 6
12 Trabzon 2 1 3 6
13 Kırklareli 2 0 4 6
14 Eskişehir 1 2 2 5
15 Tekirdağ 1 2 1 4
16 Denizli 1 1 5 7
17 Kayseri 1 1 2 4
18 Erzincan 1 0 2 3
19 Adana 1 0 1 2
20 Şanlıurfa 1 0 0 1
21 Samsun 0 2 2 4
22 Gaziantep 0 1 2 3
23 Diyarbakır 0 1 0 1
23 Bilecik 0 1 0 1
24 Muğla 0 0 3 3
25 Aydın 0 0 1 1
25 Manisa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...