Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası 1-3 Temmuz 2005 - Wroclaw Polonya
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası 1-3 Temmuz 2005 - Wroclaw Polonya
Tweetle
Üniversiteler Avrupa Şampiyonası
1-3 Temmuz 2005
Wroclaw Polonya
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mucip Uludağ
Türkiye
2.
Jindrich Pilmann
Çek Cumhuriyeti
3.
Roland Breitender
Avusturya
3.
Patrick Rump
Almanya
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miroslava Vasekova
Slovakya
2.
Anna Koryagina
Ukrayna
3.
Marina Kis
Sırbistan-Karadağ
3.
Milena Milacic
Sırbistan-Karadağ
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Avusturya
Avusturya
2.
Çek Cumhuriyeti
Çek Cumhuriyeti
3.
Türkiye
-
Mucip Uludağ
-
Müslüm Baştürk
-
Orhan Sönmez
Türkiye
3.
Polonya
Polonya
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sırbistan-Karadağ
Sırbistan-Karadağ
2.
Çek Cumhuriyeti
Çek Cumhuriyeti
3.
Sırbistan-Karadağ
Sırbistan-Karadağ
3.
Polonya
Polonya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Robert Glavas
Avusturya
2.
Selçuk Aksu
Türkiye
3.
Florent Gaubard
Fransa
3.
Lukasz Klujew
Polonya
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Milan Burget
Çek Cumhuriyeti
2.
Drasko Stojanovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Ivanovic Dejan
Sırbistan-Karadağ
3.
Luka Stojanovic
Sırbistan-Karadağ
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Murat Salih Kurnaz
Türkiye
2.
Christian Gruner
Almanya
3.
Hacen Hammour
Fransa
3.
Marko Peric
Sırbistan-Karadağ
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Müslüm Baştürk
Türkiye
2.
Andrzej Studzinski
Polonya
3.
Dejan Jovovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Lukasz Lulek
Polonya
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bartlomiej Soltysiak
Polonya
2.
Emrah Uygur
Türkiye
3.
Tobias Ackerman
Almanya
3.
Sergiy Batayew
Ukrayna
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Toko Rajcevic
Sırbistan-Karadağ
2.
Veljko Brnovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Michal Glowacki
Polonya
3.
Igor Mitic
Sırbistan-Karadağ
Büyük Bay Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Müslüm Baştürk
Türkiye
2.
Miroslav Hysek
Çek Cumhuriyeti
3.
Michal Glowacki
Polonya
3.
Piotr Szumilo
Polonya
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marta Szymczak
Polonya
2.
Oksana Xashchyjan
Ukrayna
3.
Jelene Stevanovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Biljana Stojovic
Sırbistan-Karadağ
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ines Brutscher
Almanya
2.
Anna Fajkowska
Polonya
3.
Sonya Anderl
Avusturya
3.
Rita Foppe
Almanya
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Radka Krejcova
Çek Cumhuriyeti
2.
Petra Pecekova
Çek Cumhuriyeti
3.
Silvia Hagen
Almanya
3.
Agnieszka Szumlanska
Polonya
Büyük Bayan Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Petra Pecekova
Çek Cumhuriyeti
2.
Radka Krejcova
Çek Cumhuriyeti
3.
Anna Fajkowska
Polonya
3.
Agnieszka Szumlanska
Polonya
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Polonya
Polonya
2.
Türkiye
-
Emrah Uygur
-
Orhan Sönmez
-
Murat Salih Kurnaz
-
Sefa Karamollaoğlu
-
Müslüm Baştürk
-
Erdal Korkut
-
Cüneyt Kuşaksız
Türkiye
3.
Sırbistan-Karadağ
Sırbistan-Karadağ
3.
Almanya
Almanya
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almanya
Almanya
2.
Polonya
Polonya
3.
Sırbistan-Karadağ
Sırbistan-Karadağ
3.
Çek Cumhuriyeti
Çek Cumhuriyeti
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
4
3
1
8
2
Çek Cumhuriyeti
3
6
1
10
3
Polonya
3
3
10
16
4
Sırbistan-Karadağ
2
2
12
16
5
Almanya
2
1
5
8
6
Avusturya
2
0
2
4
7
Slovakya
1
0
0
1
8
Ukrayna
0
2
1
3
9
Fransa
0
0
2
2
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Mucip Uludağ
Büyük Bay Kata
1.
Murat Salih Kurnaz
Büyük Bay Kumite 70 Kg
1.
Müslüm Baştürk
Büyük Bay Kumite 75 Kg
1.
Müslüm Baştürk
Büyük Bay Kumite Open
1.
Emrah Uygur
Büyük Bay Kumite 80 Kg
2.
Selçuk Aksu
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Türkiye
-
Emrah Uygur
-
Orhan Sönmez
-
Murat Salih Kurnaz
-
Sefa Karamollaoğlu
-
Müslüm Baştürk
-
Erdal Korkut
-
Cüneyt Kuşaksız
Büyük Bay Takım Kumite
2.
Türkiye
-
Mucip Uludağ
-
Müslüm Baştürk
-
Orhan Sönmez
Büyük Bay Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2013 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2011 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Bosna Hersek
2009 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2007 - Üniversiteler Avrupa Şampiyonası | Karadağ
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...