Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Balkan Şampiyonası 5-6 Nisan 2008 - Volos Yunanistan
Büyükler Balkan Şampiyonası 5-6 Nisan 2008 - Volos Yunanistan
Tweetle
Büyükler Balkan Şampiyonası
5-6 Nisan 2008
Volos Yunanistan
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eleftherios Konstantakopoulos
Yunanistan
2.
Turgay Yeşilyurt
Türkiye
3.
Dejan Pajkic
Sırbistan
3.
Arslan Çalışkan
Türkiye
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sofia Marika Livitsanou
Yunanistan
2.
D.Zeravic
Sırbistan
3.
Esra Bahadır
Türkiye
3.
Marija Madzarevic
Sırbistan
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Türkiye
2.
Yunanistan
Yunanistan
3.
Sırbistan
Sırbistan
3.
Karadağ
Karadağ
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sırbistan
Sırbistan
2.
Yunanistan
Yunanistan
3.
Türkiye
-
Kübra Akarsu
-
Esra Bahadır
-
Özlem Akın
Türkiye
3.
Karadağ
Karadağ
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ioannis Syllas
Yunanistan
2.
İlyas Demir
Türkiye
3.
Nikolay Tzanev
Bulgaristan
3.
Arsenije Tadic
Sırbistan
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dimitrios Triantafyllis
Yunanistan
2.
B. Ivanov
Bulgaristan
3.
Yücel Gündoğdu
Türkiye
3.
Nikolaos Gidakos
Yunanistan
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Konstantinos Pappas
Yunanistan
2.
Serkan Yağcı
Türkiye
3.
Z. Stojanovic
Sırbistan
3.
Michael Georgios Tzanos
Yunanistan
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
S.Ivanovic
Sırbistan
2.
Müslüm Baştürk
Türkiye
3.
T. Giapajakis
Yunanistan
3.
Milos Jovanovic
Sırbistan
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Konstantinos Papadopoulos
Yunanistan
2.
Slobodan Bitevic
Sırbistan
3.
L. Netsov
Bulgaristan
3.
Yavuz Karamollaoğlu
Türkiye
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Spyridon Margaritopoulos
Yunanistan
2.
Almir Cecunjanin
Karadağ
3.
B.Nikola
Sırbistan
3.
V.Rudic Vranic
Sırbistan
Büyük Bay Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yaser Şahintekin
Türkiye
2.
Almir Cecunjanin
Karadağ
3.
Yavuz Karamollaoğlu
Türkiye
3.
Dimitrios Triantafyllis
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Maja Jovanovic
Sırbistan
2.
Serap Özçelik
Türkiye
3.
Biljana Stojovic
Sırbistan
3.
Eudoxia Kosmidou
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Katarina Strika
Sırbistan
2.
Georgia Nomikou
Yunanistan
3.
Vildan Doğan
Türkiye
3.
A.Boeva
Bulgaristan
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
2.
Tamara Filipovic
Sırbistan
3.
Sofia Borou
Yunanistan
3.
A.Stylianou
Kıbrıs
3.
Vassiliki Panetsidou
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alexia Karypidou
Yunanistan
2.
I.Vladimirova
Bulgaristan
3.
Gülderen Çelik
Türkiye
3.
M.Stanojevic
Sırbistan
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
Türkiye
2.
Yunanistan
Yunanistan
3.
Karadağ
Karadağ
3.
Sırbistan
Sırbistan
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sırbistan
Sırbistan
2.
Yunanistan
Yunanistan
3.
Türkiye
Türkiye
3.
Bulgaristan
Bulgaristan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Yunanistan
8
5
7
20
2
Sırbistan
5
3
11
19
3
Türkiye
3
5
9
17
4
Bulgaristan
0
2
4
6
5
Karadağ
0
2
3
5
6
Kıbrıs
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Yaser Şahintekin
Büyük Bay Kumite Open
1.
Türkiye
Büyük Bay Takım Kumite
1.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Büyük Bay Takım Kata
1.
İlyas Demir
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Müslüm Baştürk
Büyük Bay Kumite 75 Kg
2.
Serap Özçelik
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
2.
Serkan Yağcı
Büyük Bay Kumite 70 Kg
2.
Turgay Yeşilyurt
Büyük Bay Kata
2.
Arslan Çalışkan
Büyük Bay Kata
3.
Esra Bahadır
Büyük Bayan Kata
3.
Gülderen Çelik
Büyük Bayan Kumite Open
3.
Vildan Doğan
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
3.
Yavuz Karamollaoğlu
Büyük Bay Kumite Open
3.
Yavuz Karamollaoğlu
Büyük Bay Kumite 80 Kg
3.
Yücel Gündoğdu
Büyük Bay Kumite 65 Kg
3.
Türkiye
-
Kübra Akarsu
-
Esra Bahadır
-
Özlem Akın
Büyük Bayan Takım Kata
3.
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kumite
3.
Benzer Müsabakalar
2018 - 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2018 - 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2018 - 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2017 - Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Karadağ
2017 - 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | İstanbul
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası | Hırvatistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2014 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | İstanbul
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2010 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Balkan Şampiyonası | Makedonya
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...